377 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LAP-TOP HP PAVILION dm 1

Lap-topot e kako nov --bez ni edna grebka osven baterija shto nema ...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:49  НОВ ОГЛАС

Macbook Air Retina 2018 13”

Se prodava Macbook Air Retina 2018 - 13” Konfiguracija Intel i5 - ...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:05komplet delovi hp 250 g6

komplet delovi hp 250 g6 moze i komplet 078575788


1 €
или предлог цена
Вчера 19:32Se prodava Laptop - 16gb RAM i7

Лаптопот е зачуван 100%. 16gb RAM Processor i7 Повеќе инфо на с...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 02:18GAMING PC i5-9400F GTX 1650 GAMER KOMPJUTER

TEL ZA KONTAKT ZIVKO: 077 504 698 077 504 698 077 504 698 konfi...


25.000 МКД
или предлог цена
14 авг 23:08Delovi za lenovo g50-70, b50-30, V130-15LKB

Delovi za lenovo g50-70 b50 30 ispravni ploci 078575788


14 €
или предлог цена
14 авг 22:38Slusalki Steel Series Arctis Pro Wireless

Slusalki Steel Series Arctis Pro Wireless... Slusalkite se doneseni o...


14 авг 15:16Formatiranje,Preinstalacija na Kompjuteri i Laptopi

Barajte me na viber... Format,Formatiram,Formatiranje,Preinstalacija ...


500 МКД
или предлог цена
14 авг 15:15Nov neotpakuvan HP laptop 15s - eq2002nia R5

Prodavam nov neotpakuvan, so 1 godina garancija https://setra.mk/p...


25.000 МКД
или предлог цена
14 авг 15:08Acer V5-571

Processor: i5 RAM: 8GB SSD: 240GB KONTAKT: 071 274 551


10.900 МКД
или предлог цена
14 авг 14:13Microsoft Surface Go 128gb/8gb Ram

Kako nov. Funkcionira odlicno. So original tastatura od Microsoft što...


10.000 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

14 авг 13:3615.6" ekran 40pin (non touch) bez mana, moze i so montaza

15.6" ekran 40pin i 30pin (non touch) bez mana, moze i so montaza 25...


2.500 МКД
или предлог цена
14 авг 12:29Kompjuter+monitor

PC 2 gb ram, 256gb hdd, amd athlon dual core4600+ 2,4 GHz, instaliran...


60 €
или предлог цена
14 авг 11:16Rig 6 x 4Gb - zamena za kompjuter

Mesan rig 6 karti po 4GB, koristen vo domasni uslovi na normalni temp...


850 €
или предлог цена
13 авг 23:27SE PRODAVA GAMER PC, 16GB RAM, i5 , RX 480 4GB, SSD

Се продава гејмерски компјутер, сите игри ги игра без проблем и без д...


22.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 МКД
13 авг 16:39Kompjuter - konfiguracija Intel i7 8700k, RTX 3070

Се профава компјутер во супер состојба со следната конфигурација: Ма...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
13 авг 14:35Gigabyte Vision OC RTX 3070, Gigabyte Eagle RTX 3070

Продавам графичка карта NO LHR, Gigabyte Eagle RTX 3070. Картата е в...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
13 авг 14:34Prodavam NOV ranec za Laptop Targus

Prodavam nov ranec za Laptop Targus CityGear 14-15.6" Profi ranec s...


3.500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

12 авг 20:54NAPOJUVANJE ZA KOMPJUTER

Ispravni --napojuvanja za PC razni amerazi --od 450 w --do 700 w ...


10 €
или предлог цена
12 авг 07:30Mikrotik hAP ac lite

SPECIFICATION Processor Specs QCA9531 Size of RAM 64 MB Storage Size ...


2.800 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

12 авг 07:16Nov neotpakuvan HP laptop 15 - dw3138nia

Prodavam nov neotpakuvan, so 1 godina garancija https://support.hp...


27.000 МКД
или предлог цена
11 авг 12:17Google Adsense Account

Се продаваат 2 потполно нови и неупотребени Google Adsense акаунти. ...


250 €
или предлог цена
11 авг 09:20Google Adsense + Website

Се продава вебсајт стар 5 години со дизајн, статии и структура, без н...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:20HP Z420 Workstation

Se prodava HP Z420 Workstation, vo odlicna sostojba. Dizajniran za ra...


500 €
или предлог цена
10 авг 18:00MacBook Air 2017

Се продава MacBook Air 2017 со следните спецификации macOS Montere...


450 €
или предлог цена
10 авг 15:18GeForce RTX™ 3060 Dual OC

GeForce RTX™ 3060 Dual OC seushte pod BG garancija https://www.palit...


10 авг 15:17RAM DDR2 1GB 667 MHZ TRANSCEND

Се продава РАМ меморија 1 GB DDR2 за Десктоп PC. Исправна, сочувана...


200 МКД
или предлог цена
10 авг 14:138 Desktop kompjuteri so Intel G4920 procesoe

Procesor Intel G4920 na 3.2ghz, 8gb ddr4, 256gb ssd disk. Rabotat ext...


8.500 МКД
или предлог цена
10 авг 12:27LAP-TOP --COMTRADE N 270

Ispravni --so dvojadren procesor N 270 -- 1 GB RAM --- 128 MB GRAF...


1.800 МКД
или предлог цена
10 авг 06:02Ram Memorii DDR1,DDR2,DDR3,DDR4

Ram Memorii DDR1,DDR2,DDR3,DDR4


1.000 МКД
или предлог цена
09 авг 17:25Hp 550 cle za delovi /075 885 548 075 813 672 cena 10e

10e


10 €
или предлог цена
09 авг 11:13GTX 750 Ti

Se prodava graficka GTX 750 Ti cena 3500


08 авг 18:48ZVUCHNI KARTICI ZA KOMPJUTER

Ispravni kartici za kompjuter ako nemate zvuk na matichna plocha - ...


08 авг 07:05Laptop lenovo G50-70

Se prodava Laptop lenovo G50-70, displej 15,6" so ispravna baterija i...


8.000 МКД
или предлог цена
08 авг 00:17Gigabyte B450M DS3H v2 + Ryzen 3 3100

Се продава комплет матична + процесор. Матичната има гаранција до Но...


9.000 МКД
или предлог цена
07 авг 21:20Asus Rog Strix RTX2070 O8G со гаранција

Се продава картата, гаранција до 11.2022 од Сетек. Користената за Ph...


07 авг 21:20HDD,SSD Diskovi

HDD,SSD Diskovi...


1.300 МКД
или предлог цена
07 авг 14:13Laptop Fujitsu Lifebook E780

Laptop Fujitsu Lifebook E780... Kako nov,bez nitu edna grepka,isprave...


10.500 МКД
или предлог цена
07 авг 12:59Ruter TP-Link

Ruter TP-Link


07 авг 12:53Kompjuter+monitor

PC 2 gb ram, 256gb hdd, amd athlon dual core4600+ 2,4 GHz, instalira...


60 €
или предлог цена
07 авг 10:19Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам