Подкатегорија:
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gigabyte Vision OC RTX 3070, Gigabyte Eagle RTX 3070

Продавам графичка карта NO LHR, Gigabyte Eagle RTX 3070. Картата е в...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
13 авг 14:34NAPOJUVANJE ZA KOMPJUTER

Ispravni --napojuvanja za PC razni amerazi --od 450 w --do 700 w ...


10 €
или предлог цена
12 авг 07:30GeForce RTX™ 3060 Dual OC

GeForce RTX™ 3060 Dual OC seushte pod BG garancija https://www.palit...


10 авг 15:17RAM DDR2 1GB 667 MHZ TRANSCEND

Се продава РАМ меморија 1 GB DDR2 за Десктоп PC. Исправна, сочувана...


200 МКД
или предлог цена
10 авг 14:13Ram Memorii DDR1,DDR2,DDR3,DDR4

Ram Memorii DDR1,DDR2,DDR3,DDR4


1.000 МКД
или предлог цена
09 авг 17:25GTX 750 Ti

Se prodava graficka GTX 750 Ti cena 3500


08 авг 18:48ZVUCHNI KARTICI ZA KOMPJUTER

Ispravni kartici za kompjuter ako nemate zvuk na matichna plocha - ...


08 авг 07:05Gigabyte B450M DS3H v2 + Ryzen 3 3100

Се продава комплет матична + процесор. Матичната има гаранција до Но...


9.000 МКД
или предлог цена
07 авг 21:20Asus Rog Strix RTX2070 O8G со гаранција

Се продава картата, гаранција до 11.2022 од Сетек. Користената за Ph...


07 авг 21:20HDD,SSD Diskovi

HDD,SSD Diskovi...


1.300 МКД
или предлог цена
07 авг 14:13Ruter TP-Link

Ruter TP-Link


07 авг 12:53RUTERI-MREZNI-ZVUCHNI KARTICI

Mrezni zvuchni svich so 8 vleza cena na samite fotografii


06 авг 06:54MONITOR LG W 1934 S

Odlichna slika prikluchok na VEGA


1.800 МКД
или предлог цена
05 авг 13:39RAM MEMORII--MREZNI--ZVUCHNI

Razni delovi za kompjuteri---<> ispravni <> cena na samata fotografi...


10 МКД
или предлог цена
04 авг 07:10GRAFICHKA KARTA ASUS -- HD 3860 /512 MB

Ispravna --bez nikaakov problem ATI RADEON-- EAH 3870 512 mb


1.600 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 МКД
04 авг 00:13Se prodava LG Flatron

Se prodava LG Flatron 17 inchi monitor, maksimalno socuvan, raboti pe...


20 €
или предлог цена
03 авг 20:02Monitori za Kompjuteri

Monitori za Kompjuteri


1.800 МКД
или предлог цена
02 авг 07:08Graficki Karti,GPU

Graficki Karti,GPU,Graficka Karta... Gigabite GT210 1g RAM... Asus ...


01 авг 14:07Sapphire Radeon HD 6570 2GB DDR3

Се продава половна графичка картичка, добро сочувана и во одлична и и...


01 авг 00:21Dell 15 N5110 плоча за напојување

Плочка за напојување за лаптоп DELL inspiron N5110


28 јул 22:09HDD

VNATRESEN HDD 1TB 1500DENARI TOSIBA EKSTEREN 2.5 HDD 4TB 4000DENARI ...


4.000 МКД
или предлог цена
28 јул 00:58HDD Caddy 2.5" SATA 3.0 Hard Disk Drive Box Case

HDD Caddy 2.5" SATA 3.0 Hard Disk Drive Box Case Enclosure For Lapto...


700 МКД
или предлог цена
26 јул 08:12UNIVERZALNA KUTIJA ZA HARD/DISK

Novi - vo kutija --za nadvoreshen hard/disk cena za edno ---600 den....


800 МКД
или предлог цена
24 јул 06:34Graficki Kartici

Graficki Kartici


23 јул 06:49MONITOR HYUNDAI N 90 W

Ispraven --slika staklo bez ni edna grebka vgradeni zvuchnici k...


1.800 МКД
или предлог цена
22 јул 07:49ORICO Wireless USB Bluetooth Adapter 4.0

ORICO Wireless USB Bluetooth Adapter 4.0 Bluetooth Dongle Audio Recei...


16 јул 22:42Graficka Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming

Graficka Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
13 јул 13:54Maticni Ploci

Maticni Ploci


1.000 МКД
или предлог цена
12 јул 07:21ddr2 dimm (for pc) ram memory 2 1gb

ddr2 dimm (for pc) ram memory 2 1gb 078575788


1.200 МКД
или предлог цена
08 јул 14:11MONITOR 19 ''--FUITSU/SIEMENS

Ispraven bez ni edna grebka --i mrtvi pikseli prikluchok na VEGA + D...


1.800 МКД
или предлог цена
02 јул 07:07Asus ROG Strix 3060 12GB

Prodavam Graficka Kartica Asus ROG Strix 3060 12GB koristena nedela...


06 јун 15:01Zotac 3090 24G

Zotak 3090 24G malku koristena.


01 јун 22:11maticni za personalni pc ddr2 am2 775

078575788 700den,bez montaza i format 24h test ako ste od veles.. m...


01 јун 10:59Prodavam novi RIBON KASETI ZA EPSON,

Prodavam novi RIBON KASETI ZA EPSON, Tel:070/232-736


180 МКД
или предлог цена
30 мај 08:46Novi toneri CE 278A;CRG 728

Novi toneri compatibilni za HP, NE reparirani i NE polneti, namalen...


30 мај 08:46Laptop 1 RAM KINSTON DDR3 2GB L 1600Mh

Se prodava 1 RAM memorija KINSTON DDR3 2GB L 1600Mh nova


500 МКД
или предлог цена
27 мај 08:34CRT Monitori od 17&amp;quot;

Se prodavaat CRT monitori 17inci; marka CTX SO RAMNI EKRANI (POSLEDNI...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 21:27Se prodava "Steelseries" set Maus, Mauspad, Slusalki

Se prodava Steelseries set. samo otpakuvan kolku da se proba, nekoris...


17 мај 21:27Mozen dogovor

Prodavam monitor mnogu dobro zacuvan vo super sostojba i kamera za la...


1 €
или предлог цена
17 мај 18:14Ram memori DDR3 4GB za laptop

2xRAM memorii za laptop DDR3 4GB za laptop isparavni tel: 078/294...


1.200 МКД
или предлог цена
25 апр 08:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам