Виница
                   
317 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Punto 1.3 Mjet 75 hp 2007

Fiat Punto 1.3 Mjet 75 hp 2007 godina si klima, elektrika na stakla i...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:48Mercedes E 220 Evo AVANGARD

Ful oprema AVANGARD Kozen enterier Gumi novi Plocki novi Potemnet...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Виница

Автомобили

Денес 06:42BMW 335i BI TURBO 08GOD KABRIOLET

Top sostojba +38975309529 za poveke info


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 23:55AUDI A6 2.4BENZIN STRANSKO CELO ZA DELOVI

Se funkcjonira +38975309529


999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 23:52  НОВ ОГЛАС

VW TOUAREG 3.0 tdi FULL SERVIS TOP TOP

VW TOUAREG 3.0 tdi FULL SERVIS Registriran cela god.so zelen karton ...


19.199 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:17  НОВ ОГЛАС

BMW 530D

Extra socuvano Motor i menjac perfektni 4 zimni gumi sava esqimo Cena...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:00JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

Menjac defek nema R Motor reduktor deferencijali ispavno Mk dok Dizna...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:02Opel Astra

Se prodava vo ispravna sostojba,pali vozi,kolata e 14 44 kw za poveke...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:49Audi A6 2.7 tdi quatro 2006god

Se prodava audi a6 2.7 tdi quatro 2006 god.registrirana do 30.12.22. ...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 00:24Vw touran 1.9 tdi 2009 god. Dsg menjac

Kolata e extra socuvana,na bg.tabli,moze da se carini vo mk. Kolata ...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 00:24Citroen C5 2.0HDI za delovi

Se prodava citroen c5 odjavena vo stranstvo za delovi moze cela kompl...


850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 17:48Opel Vectra A 2.0

Se prodavaat delovi za opel vectra i opel drontera se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 17:48Mercedes C180 CDI W205

Mercedes C180 CDI 2015god vo odlicna sostojba. Registriran do 05.20...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 17:38Citroen gs 1.3L

Citroen G.S 1.3l Original 43000km Prva raka


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 15:28Peugeot 204 Damski menjac

Peugeot 204 God 1970 Damski menjac


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 15:28VW GOLF 7 1.6TDI DSG JOIN 19GOD

VW GOLF 7 1.6TDI DSG PROIZVEDEN 23 10 2019GOD JOIN OPREMA 66000KM(...


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 13:57FORD FIESTA

Ford Fiesta so atestiran plin i klima. Informacii na tel.077 682 682...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 11:28SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Виница

Автомобили

25 јун 01:42Polo 1.6 2011

Bez zameni!! Poveke info na 070302862


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јун 09:57SEAT LEON 1.6 tdi 2010 godina

SE PRODAVA SEAT LEON COPA 16TDI 105ks 2010 god. 217.000 km KAKO NOV...


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 22:11GOLF VII / Golf 7 / 2.0 - 150KS / 2014god.

Se prodava Golf VII - 7 Motor: 2.0 - 150KS Godina: 20.11.2014 KM: ...


13.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 21:32BMW F10 530D 218KS 05GOD

Perefektna sostojba Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 14:32Alfa Romeo 156 1.9 JTD-2003god

Vo odlicna sostojba, registrirana cela godina,ima nov akomulator I pr...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 13:39Opel astra h 1.7 cdti

OPEL ASTRA H 1.7cdti 101ks 2005God. Ful oprema Klima odlicna Sta...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 09:50Se prodava Cruze tel. 077586811 Dejan. 076376813 Simo

Kolata e vo odlicna sostojba cela godina registrirana novi gumi, kola...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јун 21:36HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC sega uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јун 11:26JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Виница

Автомобили

22 јун 11:25VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Виница

Автомобили

22 јун 11:25Passat 1.9tdi-110ks

Pominata registracija i ima problem so turboto,(vo vozna sostojba)


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 13:29Renault clio 1.8 rsi

Izminata registracija, vo vozna sostojba


350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 13:29Lancia Delta 1.6

Се продава Lancia Delta 1.6 со панорама кров и направен целосен серви...


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 09:03Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 184hp 2012god

Opel Antara 2.2 CDTI 4X4 135kw(184hp) 2012 година, рачен 6 брзински м...


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 јун 01:55Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks

D e l o v i Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks Kolata e momentalno cela pal...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:27Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:27Delovi Renault Kangoo

D e l o v i Renault Kango 1.9 d Info: 077873777 (Viber)


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:27Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам