254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Pro Mid 2014

MacBook Pro Mid 2014 odlicno socuvan, bez zabeleska! Koristen za pus...


480 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
520 €
Денес 20:00Super socuvan laptop HP

Laptopot e vo super sostojba, se raboti perfektno osven baterijata. D...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:2513-inch MacBook Air with Apple M1 chip

Nov neaktiviran od DE donesen 13-inch MacBook Air with Apple M1 ch...


890 €
или предлог цена
Денес 11:27Ram ddr3 za laptop

1.ddr3 na 1333mnz od 2gb 500den 2.ddr3 na 1333mhz od 2gb 500den Memor...


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:54Processor I7 720qm za laptop

Prodavam ispraven processor za laptop I7 720qm... Moze i so moja mon...


Денес 09:54Tablet za graficko crtanje

Tabletot e nov germanski ,mnogu malku upotrebuvan... Prakjam po karg...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

Денес 09:54Monitor lcd 22inch Hyundai

Prodavam monitor 22inch Potpolno ispraven staklo slika Raboti na v...


2.100 МКД
или предлог цена
Денес 09:54Lcd Monitori 6 kom 3x22inch 3x17inch

Продавам исправни добро сочувани монитори 6 комада Na lager 1.Asu...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 09:54Lenovo Legion 5 (i5 10th GEN, GTX 1650Ti 4GB, 8GB ram)

Продавам лаптоп Legion 5 i5-10th GEN (Lenovo) во одлична состојба! Ла...


32.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
34.999 МКД
Денес 09:04PRODAVAM RIG 6 X MSI 3080 581 MH/s

PRODAVAM RIG MOZE DA SE PLATI I VO CRYPTO MOZE I ZAMENA ZA KOL...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Денес 07:28Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


Вчера 15:592 x Rigovi RX 580 4gb

Se prodavaat 2 riga so po 6 graficki , - XFX Radeon RX 580 4GB site ...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 12:09Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 64GB

Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 LTE 4G 2022 10.5" ...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

Вчера 11:29MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Вчера 11:25Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB


Вчера 11:25Gaming PC, i5, 1660 super, 16 GB ram, 1 TB HDD

Се продава gaming PC со следниве компоненти: - ASRock H81M-VG4 - ...


33.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:22ASUS X540s

ASUS X540s kako nov


7.990 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39Prodavam Poloven Asus Laptop

Prodavam poloven Asus laptop za poveke informacii 👉 077/681/696


1 €
или предлог цена
02 окт 20:17AMD Radeon RX 570 4GB Sapphire nitro+

se prodava polovna graficka karta amd radeon rx 570 4gb, izvadena od ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
02 окт 02:28Ryzen 3800x + b450 MSI tomahawk max II

Se prodava procesor amd ryzen 7 3800x so wraith prism kuler, i maticn...


01 окт 21:17ASUS STRIX GTX 970 OC

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za ...


01 окт 21:17Gaming pc 3800x GTX 970

Se prodava konfiguracija so slednive komponenti: CPU: AMD Ryzen 7 ...


32.000 МКД
или предлог цена
01 окт 21:16HP 250 G4

Se prodava laptop HP 250 G4, koristen za onlajn predavanja, maksimaln...


9.000 МКД
или предлог цена
01 окт 12:25Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 400 евра карта. ...


01 окт 11:38Poveke Hdd i ssd za laptop i desktop Pc

Se prodavaat kompletno ispravni hdd i ssd Western digital 2.5' 750g...


01 окт 08:31Samsung RAM 4GB DDR3L 1600MHz za Laptop

✅ RAM Мемории од по 4GB DDR3L 1600MHz за лаптоп. 🔴 Само уште една...


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 03:13Procesor za LGA775, Q9500, Q8400, E8500. Quad & Dual Core

Procesori ( CPU ) - LGA 775 👉 Q9500 - Нема на залиха ( Продадено ) ...


01 окт 03:13AMD - AM2+ AM3 :: Phenom ll x4 - 955 125w, Athlon II x3 450

Процесори :: Procesori Phenom ll x4 - 955 125w procesor - 1100 ден. ...


01 окт 03:13Procesor za LGA 1155 i3 - 3240 3.4 GHz

Процесор за LGA 1155:: i3 - 3240 ➡️ 3.4 GHz 🚛 Праќам по карго. ...


01 окт 03:13Apple iPad Air 3 - 64gb

Apple iPad Air 3 64gb gold full pack minimalmo koristen -bez ni e...


350 €
или предлог цена
Штип

Таблети

30 сеп 15:46RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

Се продава или заменува за 3060Ti, или 3070 со моја доплата. Нова,...


30 сеп 03:05Alcatel nov

Nekoristen


4.000 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

29 сеп 19:03AMC Gamer

Prodavam Amc Gamer Desctop fullnpack. Koristen za graficki dizajn i ...


220 €
или предлог цена
28 сеп 15:36Продавам GeForce GTX 1060 3GB Gigabyte G1 Gaming

Продавам GTX 1060 3GB Gigabyte G1 Gaming, во перфектна состојба, редо...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
27 сеп 22:23Се продава комплет компјутер

Се продава комплет компјутер со нов монитор(Филипс) 22 инчи ,тастату...


5.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:10MSI GeForce RTX 3060Ti Gaming X Trio Edition под гаранција

Продавам графичка карта nVidia MSI GeForce RTX 3060Ti Gaming X Trio E...


23.599 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
23.999 МКД
26 сеп 09:19HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


24 сеп 17:49RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


24 сеп 17:49HGST 3.5-Inch 3TB NOVI NEOTPAKUVANI hdd hard disk

novi diskovi neotpakuvani HGST 3TB 3.5 inch


3.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:49GAMING PC konfiguracii po vas izbor gejming

Desktop konfiguraci Novi so garancija 12 do 24m sklopuvame so komp...


1 €
или предлог цена
24 сеп 17:49Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам