Кичево
Подкатегорија:
                   
114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klipsch Synergy F3 USA

Klipsch Synergy F3 USA 150w 8 oma Zvucnicite se izraboteni od visokok...


650 €
или предлог цена
Денес 12:38  НОВ ОГЛАС

Prodavam vrven dek Marantz SD 1020 078 209 464

Prodavam vrven dek Marantz SD 1020 od legendarnata slim serija . Cen...


130 €
или предлог цена
Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
Денес 11:31Klipsch Reference RF-82II

Продавам звучници Klipsch Reference RF-82II во одлична состојба. Нам...


700 €
или предлог цена
Вчера 17:55MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R + Heko Astron 500 Одлично сочувани како нови, Оди...


300 €
или предлог цена
Вчера 07:23Zvucnici

Ispravni.


1.300 МКД
или предлог цена
09 авг 16:19Prodavam UNIVERSUM zvucnici

2x zvucnici vo ispravna sostojba. Cena 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
09 авг 10:56Pojacalo TECHNICS SA - DX940 5x100w

Pojacalo resiver TECHNICS SA - DX940 5x100w 2x100w na 8 omi na ster...


8.000 МКД
или предлог цена
09 авг 10:30MAGNAT QUANTUM 655 DOSTA DOSTA MOKJNI

ПРОДАВАМ MAGNAT QUANTUM 655 ЗВУЧНИЦИ МНОГУ СНАЖНИ СО ПРЕТЕРАНО ДЛАБОК...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
08 авг 12:34Prodavam vrvni Philips elementi 078 209 464

Prodavam vrvni Philips elementi Philips FA950 + FR 950 2X100W , ...


1 €
или предлог цена
07 авг 09:55Prodavam audio oprema 078 209 464

Prodavam audio oprema 078 209 464


1 €
или предлог цена
07 авг 09:54Prodavam vrvno predpojacalo BOSE 078 209 464

Prodavam vrvno predpojacalo BOSE so CD pleer i tjuner . Cenata e fi...


100 €
или предлог цена
07 авг 09:50Yamaha AX-570

Се продава појачало Yamaha од сопствена колекција, во одлично сочуван...


7.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:01Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:01Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:00Prodavam zvucnici od licna kolekcija

Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464


1 €
или предлог цена
05 авг 16:49Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464

Prodavam Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464 Slim-Line-...


1 €
или предлог цена
05 авг 16:44Klipsch R-12 SW CE SUBWOOFER

Prodavam subwoofer Klipsch R-12 USA dosta mokjen bas so visoki perfor...


340 €
или предлог цена
05 авг 13:05YAMAHA AX-892 STEREO ZASILUVAC DOSTA MOKJEN

PRODAVAM YAMAHA AX-892 KAKO NOVO BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE BEZ OPRAVKI ...


220 €
или предлог цена
05 авг 10:41Zvucnici Jamo clssic 8 made in Germany

Jamo Classic 8 Zvucnicite se vo extra sostojba ,odlicno zacuvani nik...


370 €
или предлог цена
05 авг 09:38Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
03 авг 20:41Yamaha RX-V571 Home theater receiver 7.2

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


239 €
или предлог цена
03 авг 13:49Gramofon Dual 496 / Körting MCC 2200 S

Vintage систем во добра состојба со нова игла. Грамофонот и радиото в...


4.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48Yamaha CDX-490 Compact Disc Player

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


2.499 МКД
или предлог цена
03 авг 13:48PHILIPS FA - 670 INTEGRATED STEREO AMPLIFIER

PRODAVAM FHILIPS STEREO AMPLIFIER , POJACALO , MOCNO I SNAZEN PHILIPS...


145 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
160 €
02 авг 20:42YAMAHA AX-596 STEREO POJACALO DOSTA MOKJNO

PRODAVAM YAMAHA-AX 596 STEREO AMPLIFIER DOSTA DOSTA MOKJNO BEZ NIKAKV...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
01 авг 12:34Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni zvucnici od licna kolekcija 078 20...


1 €
или предлог цена
30 јул 14:25Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 €
или предлог цена
30 јул 11:54Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464

Prodavam zvucnici od licna kolekcija Ecouton Audiolabor LQL 70 , Du...


1 €
или предлог цена
29 јул 10:19Prodavam 078 209 464

Za pravi ljubiteli i tie sto znaat . VRV . Kombinacija Filevski -Seas...


900 €
или предлог цена
27 јул 21:15Prodavam visoko kvalitetni vuferi BOSE

Prodavam visoko kvalitetni vuferi BOSE Acoustmass 3 series IV 078 ...


1 €
или предлог цена
27 јул 18:09Prodavam audio kaseti

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL ) ...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јул 18:07Prodavam kvalitetni vuferi

Prodavam kvalitetni vuferi 078 209 464


1 €
или предлог цена
27 јул 18:07Prodavam redок modeli na Hitachi 078 209 464

Prodavam redок model na predpojacalo i pojacalo na snaga Hitachi ...


750 €
или предлог цена
27 јул 18:07Аудио кабли за звучници висока класа Made in USA

Продавам аудио кабли за звучници висока класа, производство Америка. ...


90 €
или предлог цена
25 јул 20:09Prodavam vrven CD pleer Philips CD303

Prodavam vrven i mnogu redok CD pleer Philips CD303 Fiksno bez ...


250 €
или предлог цена
20 јул 09:22Prodavam gitarski pojacala 078 209 464

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464


1 €
или предлог цена
15 јул 09:26Prodavam 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
12 јул 08:39Prodavam visokokvalitetni zvucnici i kabli 078 209 464

Prodavam visokokvalitetni zvucnici i profesionalni kabli za zvucnici ...


1 €
или предлог цена
12 јул 08:39Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам