2306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
26 јул 17:45Промовирано

Motorola E7

Se prodava nov Motorola E7, neotpakuvan


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

06 авг 12:12Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

09 јун 11:41Промовирано

• Vi treba Hitno pari • Otkupuvam telefoni

• Vi treba Hitno pari • Otkupuvam telefoni Plakam kes na lice mesto ...


500 €
или предлог цена
Денес 13:00NOV NEOTPAKUVAN XIAOMI M4 PRO 5G

Nov neotpakuvan, kupen od A1 so 24 meseci garancija. Vo Setec cena...


11.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00Samsung Galaxy A52

Prodavam Samsung Galaxy A52, mnogu malku koristen nekolku meseci kako...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00Otkup na mobilni telefoni so naj realna procenka

Otkup na mobilni telefoni na site mobilni telefoni so naj realna pro...


999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:50Prodavam Zlaten Broj 070/855-755 NOV!!!

Prodavam zlaten broj nov voopsto ne koristen.Brojceto e na moe ime i ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 11:44Samsung Galaxy S9 Plus

Prodavam Samsung Galaxy S9 Plus bez mana telefonot e full pack sledi ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 11:34*** OPREMA ZA SERVIS NA MOBILNI TELEFONI ***

SE PRODAVA OPREMA ZA SERVIS NA MOBILNI TELEFONI!!! Се продава: ...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 10:51*** Apple iPhone 11 & 12 *** iButik.mk

VTORA UPOTREBA: iPhone 11 (white,black,128gb,neverlock,86%) = 429€ ...


369 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
429 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51*** SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA *** iButik mk

S22 Ultra 256GB (new, black) - 999€ 24 meseci garancija!


999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51Откуп на Apple Watch iCloud

Вршиме откуп на Apple Watch iCloud. Понудете во порака.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 10:51*** SAMSUNG S22 PLUS *** iButik mk

S22 Plus (silver,neverlock,new,8Ram/256gb) = 850€ NOV NEKORISTEN!!!


849 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51****iPhone 13 Pro & iPhone 13 **** iButik.mk

iPhone 13 PRO - 899EUR Moze i zameni so vasa doplata!


899 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51*** Apple Watch 3 *** iButik mk

Apple Watch 3 42mm, black 139 EUR MALKU KORISTEN MOZE I ZAMEN...


139 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 10:51*** SAMSUNG GALAXY A53 *** iButik.mk

Novi so 24 meseci garancija! Moze i zameni za Samsung ili iPhone s...


329 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51*** SAMSUNG GALAXY NOTE 10 PLUS *** iButik.mk

Galaxy Note 10+ (aura, neverlock, full pack,used) = 369€ IMA GARA...


369 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51*** Apple iPhone 11 Pro Max *** iButik.mk

Crn i zelen. Socuvani. Moze i zameni za Samsung i iPhone so vasa d...


479 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51*** Samsung A32 *** iButik.mk

Samsung A32 NOVI


229 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51*** SAMSUNG S21 Ultra 5G *** iButik.mk

Samsung S21 Ultra black, neverlock, KAKO NOVI 659 EUR


659 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
749 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51*** Apple iPhone XR *** iButik.mk

iPhone XR (white,64gb,neverlock)= 199€ no face id.


199 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
319 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:51Wireless Polnac za Huawei GT2 Pro

Nov nekoristen wireless polnac za smartwatch Huawei GT2 Pro


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 09:35Huawei Nova 9 !

Prodavam Huawei Nova 9 , telefonot e so vrni performansi i odlicen di...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 08:10Samsung Note 5 Duo

Prodavam Samsung Note 5 so Duo sim karticki. Kontakt: 070 200 611.


5.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 07:35  НОВ ОГЛАС

Mobilen telefon XIAOMI RedMi 8 8A baterija 5000mAh

Mobilen telefon XIAOMI RedMi 8 8A, bukvalno kako nov, odlichna 5000mA...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:08  НОВ ОГЛАС

IPhone 12

Se prodava iPhone 12 nov 64gb staklo


539 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
550 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:57iPhone 13 Pro Max 512GB- Nov--IBuy Mobile---

iPhone 13 Pro Max 512GB 12 Meseci Garancija internacionalna Nov--N...


1.330 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:45  НОВ ОГЛАС

Huawei P10 litle kako nov malku koristen bez grebnatini

Prodavam koristen Huawei P10 litle kako nov malku koristen bez grebna...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:08Suunto Spartan Sport Wrist HR

Prodavam sportski chasovnik Suunto Spartan Sport Wrist HR - crna bo...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 20:45Apple Iphone 7 black Mate 32GB

Prodavam Iphone 7 ( black Mate ) dobro socuvan, funkcionira se na neg...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:41  НОВ ОГЛАС

Iphone 5s dobro socuvan

Iphone 5s dobro socuvan, sve raboti super.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:57HUAWEI P40 LITE GARANCIJA

socuvan kako nov vo kutija so garancija od a1 operator.. bez zameni


110 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:28  НОВ ОГЛАС

iPhone X so 64GB Black, raboti na site mrezi 100% Health

iPhone X so 64GB Black, raboti na site mrezi socuvan i kompletno...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:24  НОВ ОГЛАС

HUAWEI GT2 PRO

Perfektno socuvan Kompletno pakuvanje Garancija do 10.2023 Mozna...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 17:48  НОВ ОГЛАС

IPHONE 13 PRO MAX 128 GB NOV NEOTPAKUVAN

Prodavam IPHONE 13 PRO MAX 128 GB NOV NEOTPAKUVAN


1.050 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:21Dodatoci za Mobilen Telefon

Nadvoresna baterija za Tel Cena 950 den Tel 075987889


950 МКД
или предлог цена
Вчера 17:15Bubici , Bubica (NOVI FABRICKI BUBICI - NE SE KINESKI

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ === --- Изнајмувам и продавам 100% н...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:54IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:41IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:41IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:41XIAOMI MI11T

Телефонот е со гаранција уште 16 месеци,користен е многу малце,причин...


300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
310 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:55Nov neaktiviran Samsung A13

Samsung galaxy A13 pred dva dena kupen od VIP Neverlock, voopsto ne...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:01Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам