235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

YAMAHA AX-892

Продавам стерео појачало Yamaha Ax 892, докажан, издржлив и врвен мо...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:12Најповолна цена за IPTV Македонија Европа Америка

Дали барате IPTV со добри сервери, брзина и квалитет? Ви нудиме најпо...


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.500 €
01 окт 19:44Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 МКД
или предлог цена
01 окт 19:17MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:54YAMAHA DSP-A1092 AV POJACALO MONSTRUM

PRODAVAM POJACALO YAMAHA DSP-A1092 ZA MNOGU LJUBITELI NA MUZIKATA NA ...


230 €
или предлог цена
01 окт 16:53Wii mini Nintendo

Wii nintendo doneseno od Holandija


80 €
или предлог цена
01 окт 16:52Wii igri orginal.

Wii igri kupeni i doneseni od holandija.


10 €
или предлог цена
01 окт 16:49Fuego led televizor

Fuego led televizor 43inch 109sm


11.000 МКД
или предлог цена
01 окт 15:39Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
01 окт 15:21Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
01 окт 15:21Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
01 окт 15:21Rage 2 (Deluxe Edition) PS4

Se prodava Rage 2 (Deluxe Edition) za PlayStation 4 vo odlicna sostoj...


499 МКД
или предлог цена
01 окт 12:23Klipsch Reference RF-82II

Продавам звучници Klipsch Reference RF-82II во одлична состојба. Цен...


349 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
699 €
30 сеп 17:57Panasonic Lumix DMC-FS6

Продавам Panasonic Lumix DMC-FS6 во исправна состојба со оригинал pan...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:15Onkyo CD R1 DX7110

Продавам цд плеер Onkyo CD R1 DX7110. Сликите се од цд плеерот кој г...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
30 сеп 14:15Prodavam vrvni retki komponenti PROTON 078 209 464

Prodavam vrvni retki komponenti PROTON . Fiksno 078 209 464 ...


1.800 €
или предлог цена
30 сеп 10:08Се продава SONY фотоапарат

Се продава SONY фотоапарат


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:244K Android TV Box 4/32 Android 11

Najdobar TV Box za gledanje YouTube, Netflix, filmovi i serii. Mozhe ...


3.300 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:58Еквилајзери: Kenwood, Eroica и Akai

Kenwood GE-45 исправен - 60€ Akai EA-G30 исправен - 65€


1 €
или предлог цена
29 сеп 15:42CD players: Marantz, Harman/Kardon и Sony

Marantz CD-46 + далечинско - 60€ Harman/Kardon DVD-23 - 45€ Sony 5 ...


1 €
или предлог цена
29 сеп 15:42YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.999 МКД
или предлог цена
29 сеп 07:36PANASONIC Viera TH-42PV8P

Од десната страна на екранот околу 10см пикселите се темни, затоа и т...


49 €
или предлог цена
29 сеп 07:36Samsung BD-P1400 Blu-ray player

Продавам блуреј плеер БЕЗ далечинско во одлична состојба. HDMI, LAN...


19 €
или предлог цена
29 сеп 07:36Luxman lv-103u

Luxman lv-103u- fabricka sostojba !!!


1 €
или предлог цена
28 сеп 19:18Prodavam BOSE zvucnici i predpojacalo 078 209 464

Prodavam BOSE zvucnici i predpojacalo 078 209 464


1 €
или предлог цена
28 сеп 16:54Jamo s628

Vo odlicna sostojba so sitni kozmeticki zabeleski,zvucnicite se vo pe...


380 €
или предлог цена
28 сеп 15:22Prodavam Ecouton Audiolabor LQL 70 078 209 464

Prodavam Ecouton Audiolabor LQL 70 Fiksno 1000 EU Ecouton Audiol...


1.000 €
или предлог цена
26 сеп 17:14Mini Wifi IR Wireless Universal Remote - dalinski

Prodavam novi univerzalni dalinski so kontrola od mobilen. Raboti na ...


1.300 МКД
или предлог цена
Кичево

Далинси

25 сеп 15:00Home Amplifiers HiFi Subwoofer Home Theater Sound

1. Wireless bluetooth, easy to connect for iphone, for ipads, smart p...


50 €
или предлог цена
25 сеп 15:00Go prodavam 078 209 464

Go prodavam kako neispraven 078 209 464


5 €
или предлог цена
25 сеп 10:41Satelitska Antena

Se prodava satelitska antena od Total tv komlet so okce i drzac.


2.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 23:59AUDIOENGINE D3 24-BIT DAC

Ako sakate da slusnete maksimum kvalitet od vasite slusalki ili zvucn...


5.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 21:30Снимање од воздух со дрон | Snimanje so drone (FullHD & 4K)

Професионално снимање и сликање од поинаква перспектива преку светски...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дрон камери

23 сеп 09:30Prodavam UNIVERSUM zvucnici

2x zvucnici vo ispravna sostojba. Cena 1500 denari


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
22 сеп 12:59MK918 Android TV Box

спецификации: SoC – Rockchip RK3188T quad Cortex-A9 CPU @ 1,4 GHz ...


1.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:53Mag 250 IPTV

Mag 250 IPTV SET-TOP BOX ОПИС MAG250 е клучен модел во популарна...


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:45Prodavam audio kaseti

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL ) ...


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 19:52Prodavam 2 novi neotpakuvani laseri za DVD

Prodavam 2 novi neotpakuvani laseri za DVD KHM 313 AAA . Cena 10...


10 €
или предлог цена
20 сеп 19:52Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
19 сеп 11:18Pojacalo TECHNICS SA - DX940 5x100w

Pojacalo resiver TECHNICS SA - DX940 5x100w 2x100w na 8 omi na ster...


8.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:18Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам