Пехчево
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA AUDI A6 FACELIFT 2.0 TDI

AUDITO E VO EKSTRA SOSTOJBA SO POMINATI REALNI KILOMETRI, MOZE DA SE ...


6.499 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 10:55Opel Omega delovi

Delovi za omega


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 10:07RENAULT GRAND SCENIK 2004 7SEDISTA

RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN PLIN ATEST 2004 GODINA FULL OPREMA: ...


2.850 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

02 дек 14:07RENAULT LAGUNA 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST 2001 REGIST

RENAULT LAGUNA 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST -KLIMATRONIK AKTIVE...


2.050 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

02 дек 14:06ALFA ROMEO 156 1997 1.6 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST

ALFA ROMEO 156 1997 GODINA 1.6 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST FULL OPR...


550 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

02 дек 14:06продавам Ровер

Nе регистриран бензин-плин A-tes. Ima problem 070 427 009


700 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

29 ное 18:45Se prodava VW Volkswagen Touareg

Se prodava VW Volkswagen , Touareg, 2.5 TDI, na bugarski registarski ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

27 ное 18:53OPEL SIGNUM 3.0 DIZEL 2003 AUTOMATIK

OPEL SIGNUM 3.0 DIZEL 2003 GODINA AUTOMATIK. FULL OPREMA KLIMATRONIK,...


2.300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

24 ное 20:11Golf 1 2 1.6 disel TDI GTD GTI delovi ili cel so servo ATS

Delovi


500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

18 ное 10:58Prodavam Golf 5 2.0 SDI najzdrav i najekonomicen motor

Prodavam Golf 5 2.0 SDI ➡️2005 godina, 55kw 75ks ➡️Realni 213000km ...


3.800 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

30 окт 15:33Mitsubishi Pajero

Vo perfecta sostojba golem servis komplet so 7 sedista bez zabeleska...


7.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 €
Пехчево / Берово

Автомобили

21 окт 13:23Ml 280 2008god

Ml 280 2008 god vo super sostojba na bg tabli moze i na mk Tel 0779...


6.300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

21 окт 01:58Renault Megane Scenic 1.5 DCI

Megane Scenic 1.5 DCI


2.450 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

17 окт 20:50Bmw x1

Prodavam bmw x1 xdrive 2.0 105kw odlicna sostojba full oprema novi gu...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

22 сеп 18:36Land Rover - Freelander

Повелете - Понудете замена Ланд Ровер 2004 црн (имате слики во прил...


3.350 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

12 сеп 12:45Fiat campagnola na delovi!

Fiat Campagnola na delovi zdrav motor od fiat brava 1.9 dizel odgovar...


111.111 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

20 јул 13:20Ford Focus 1.8 TDCI 101 ks. 2003 god. BG tabli.

Ford Focus 1.8 TDCI 101 ks. 2003 god. BG tabli. Kolata e bez maana m...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

17 јул 15:03Se prodava hundai terakan 2003 vo perfektna sostojba

Se prodava hundai terakan zacuvan kako nof 070561036


2.600 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

20 мај 10:20Se prodava Audi A6

Audi A6 2.0 Kolata e samo za meraklii Napraven i e golem srevis P...


6.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 апр 19:53Bmw e60 530d

Se prodava ili menuva bmw e60 530d *3000cc *218hp *2004god Vozilo...


5.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

13 мар 22:21Mitsubishi pajero. Na delove.

Mitsubishi parro.2.5 d. Na delovi: Deferencijali,diskovi,zglobovi,p...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

09 дек 14:21Audi a4 b8

Ima realni 260 000 km Kupena od prv gazda od italia Smebeto Predn...


8.900 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

09 ное 13:00Peugeot 307

Peugeot 307 2002god 2.0hdi 79kw Smeneto Set rebrast Ulje i site ...


2.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

23 окт 10:19Seat altea 2.0 2004

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e do 8 2022 so zelen karton...


3.800 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

29 сеп 14:43Se prodava Golf 6 2.0 140ks

Kolata e donesena od Italija,napraven e golem servis na 162000.Kolata...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

07 авг 22:22Se prodava Reno Clio.

Kolata e vo dobra sostojba napraven e golem i mal servis.


1.450 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 јул 11:32Se prodava Reno Clio.

Kolata e vo dobra sostojba napraven e golem i mal servis.


1.450 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

05 јул 11:23Audi A3 2.0

Voziloto e vo odlicna sostojba od posledniot redizajn na ovoj model i...


6.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

02 јул 17:40Vw Golf 5 1.9 Tdi 6 brzini 105ks. 2006 god. Ima poveke..

Se prodavaat.. - Vw Golf 5 1.9 Tdi 90ks. 2006 god. 5 vrati. -Reg na ...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

04 мар 11:42Fiat Stilo 1.9 JTD 2002 god...Registrirano cela godina..

Fiat Stilo 1.9 JTD 2002 god. Registrirano cela godina. Ful oprema. EL...


2.000 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

26 фев 11:28OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO/NAVI

Kolata e vo perfektna sostojba, so servisna kniska. Od oprema ima naj...


6.999 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

06 јан 13:00Alfa

Registrirana cela godina so 4 novi gumi


2.500 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

02 јан 13:00PAST cc 2011 GOD

PASAT CC VO EKSTRA SOSTOJBA SO SITE EKSTRI 070-213-852


7.700 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

27 окт 18:06Skoda oktavia 4x4 tdi.

Se prodava Oktavija 4x4 1.9tdi 77kw, vo odlucna sostojba, so 4 novi m...


9 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

20 окт 21:08Mercedes Benz A160 1999 god. Benzin/Plin ates..

Mercedes Benz A160 1999 godina. Benzin/Plin ates.. Od oprema ima:.. ...


1.800 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

20 авг 22:53Hyundai Santa Fe

Vo odlicna sostojba so euro kuka zatemneteti stakla novi gumi m+s .. ...


11.111 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

10 мај 19:56Opel meriva 1.7 cdti 2004

Vikend cenaaaa............. Kolata e vo odlicna sostojba domakinski o...


2.250 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

27 апр 12:29Altea XL

Alteata e vo perfektna sostojba( se gleda po slikite), kupena of prv ...


8 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

29 фев 16:05Peugeot 308, 2011, euro5

Vo ekstra sostojba so plateni site davacki I mnogu oprema. Poveke inf...


5.300 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

29 фев 16:05Peugeot pezo 206 1.4hdi 68 ks. 2004 god..Delovi.

Se prodava Pezo 206 1.4 Hdi dizel 68ks. 2004 godina.Moze i del po del...


1.100 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

15 фев 17:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам