Гостивар
                   
2259 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 6 1.4 tsi 90 kw 2010 godina

Golf 6 Motor 1.4 tfsi 90 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska 2010 godina...


6.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:47Промовирано

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 17:35Промовирано

Golf 5 2.0 tdi 8 ventilski 2008 godina Model UNITED

Golf 5 Motor 2.0 tdi 8 ventilski 103 kw 6 stepenski menuvac Vo kniska...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:17Промовирано

Opel astra F stop svetlo 1991-1998

Stop svetlo za opel astra F , pasira na sedan i cabrio verzija, moz...


800 МКД
или предлог цена
Денес 21:37HID Xenon Can-Bus 35W-Perfektna sostojba

Xenonot e koristen edna godina,izvaden e od kola,go prodavam zatoa st...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 21:37Prikolka odlichna,moze zamena za mobilen tel.

Prikolka za kola, Prikolkata e vo odlichna sostojba,bez vlozuvanja,ni...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 21:36Ford Transit dizni , filtri , lager , jabucici , evtino

Ford Transit 2.5 diesel,od 1994-2000 god, delovite se novi originalni...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:36Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatic/S-tronic

Audi A3 2.0tdi 2014ta godina 110kw. *Led dnevni svetla *Led stopovi...


14.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 19:58Honda Civic 2.2 i-Ctdi 2006 - moze ZAMENA

Honda Civic 2.2 i-Ctdi 140ks, 2006 godina, Registrirana do Maj.2023, ...


5.295 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:42SAVA-MISHELIN 205 55 16 2019godina

Se prodavaat 2 gumi sava 2 gumi mishelin 205 55 16 perfektni 2019 god...


100 €
или предлог цена
Денес 18:09  НОВ ОГЛАС

VW TIGUAN 2.0 140KS AVTOMATIK SERVISIRANA REG.

VW TIGUAN 2.0 140 KS AVTOMATIK DSG KUPEN VO MK 175000 KM od oprema ...


15.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
16.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 18:07KTM DUKE 390 2016

Se prodava KTM Duke 390 2016god, motorot e so pominati 6000km, pred 5...


1 €
или предлог цена
Денес 18:07VW Polo 1.4 BENZIN/PLIN

Se prodava VW Polo 2007/6god 1.4 Benzin-PLIN, so atestiran Plin vp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:06  НОВ ОГЛАС

Honda Civik 2.2

Honda civik 2.2 so full oprema :koza, navigacija , klimatronik, greac...


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:56Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
21.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 17:35Land Rover " Range Rover " SPORT HSE

Range Rover Sport HSE 3.0 Diesel 2013 na kniska 199.999km Registr...


44.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:35Mercedes A170

Mercedes A170 Benzin 185.000km Panoramen krov Kozen interier Reg...


33 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:35Fiat Panda Delovi!!!

Delovi Podetalni info;071/347-591


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:09  НОВ ОГЛАС

Se prodava Vespa LX125, 2010

Vespa LX125, 2010


2.500 €
или предлог цена
Денес 15:42Elektricen trotinet. MS ENERGY E10

Trotinetot e vo odlicna sostojba kako nov. koristen 2nedeli, Max kmh ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:29BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:33Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:01Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:47  НОВ ОГЛАС

Opel corsa 1.2 benzin 99godina

INFO NA TEL078377376 Opel corsa 1.2 benzin 99godina vo dobra sostojba


950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:42Bmw e87 116i 115kw benzin/plin 2006godina

Bmw e87 116i 115ks benzin/plin 2006godina vo perfektna sostojba atest...


5.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:42Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Денес 13:00Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel Antara 2.0 cdti 4x4 2009

Opel antara 2.0 cdti 2009 god.kupena vo mk Registrirana so zelen kar...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00SAVA INTENSA 195.65.15 LETNI GUMI SKORO NOVI

SAVA INTENSA LETNI GUMI SKORO NOVI VOZENI SAMO LETO 2020 pominato 6-...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Vw Passat 2.0 Tdi 4 motion

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion 140ps/103kw Godina:2006 Km:218.xxx Opr...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:44Alfa 166 2.4 jtd

se prodava Alfa 166 2.4 jtd vo ekstra sostojba redizajnot so full opr...


35 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:16  НОВ ОГЛАС

Slep sluzba mercedes sprinter 515 cdi

Vo top sostojba Oprema full Moze da se vozi i so “b” so nosivost ...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 11:51BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:51Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:51Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


20.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 11:51AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S LINE

Audi A6 3.0 Tdi quattro 3x S-Line 233 hp Full oprema registrirana i s...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:28Opel Astra 1.4 twinport

Opel Astra 1.4 twinport , ne e uvezuvana, registirana e i redovno ser...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:26MERCEDES E 200 CDI EXTRA FULL TIP TOP

SE PRODAVA PREKRASEN MERCEDES E 200 CDI 2001 GODINA REGISTRIRAN SO ZE...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:13Mercedes GLK 320cdi 4matic

Mercedes GLK 320cdi 4matic Plateni site davacki Do mk tabli Servisira...


14 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:59Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:58Prikolka za slep so klip

Se prodava prikolka za shlep na vozila vo odlicna sostojba bez rampi ...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 10:13••REZERVNA GUMA SO BANDAZ ZA CITROEN I PEUGEOT••ODLICNA••

--Se prodava guma HANKOOK 175/65/14 M S so celicen bandaz 4x108 so ce...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:36Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам