Подкатегорија:
                   
44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Apart za disenje Philips


3.250 €
или предлог цена
Вчера 15:14PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK

PRODAVAM ANTIDEKUBITEN DUSEK


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:42Se prodavaat apcinja Vitaceptin

Se prodavaat apcinja Vitaceptin Novi kupeni od Zegin ostanati uste 7...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:54  НОВ ОГЛАС

Koncentrator za Kislorod

Prodavam nov kvaliteten koncentrator za kislorod Amerikansko proizv...


48.500 МКД
или предлог цена
07 авг 23:56Продавам ортопедска чизма

Продавам малку користена ортопедска чизма.Големина L


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 12:19Masazer I prijatno zatopluvanje na vasite noze

Dve funkcii vo eden masazer I zatopluvac na nozete, Nov neupotrebuva...


1.600 МКД
или предлог цена
06 авг 01:22Aparat za merenje seker

Prodavam nov aparat za merenje seker vo krvta vo komplet so lenti i i...


По Договор
или предлог цена
04 авг 15:23Koncentrator za kislorod

Se prodava koncentrator za kislorod. Cena 20.000 denari. Za poveke i...


20.000 МКД
или предлог цена
03 авг 18:30PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK KAKO NOV

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK, RABOTI SUPER, KAKO NOV. M...


600 МКД
или предлог цена
02 авг 09:11PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK SO NOVO PERNICE VOOPSTO NE...


1.500 МКД
или предлог цена
02 авг 09:10Braun ExactFit Aparat za Pritisok / Апарат за притисок

Se prodava aparat za pritisok, koristen nekolku pati, kupen od German...


3.800 МКД
или предлог цена
01 авг 16:46NOV GERMANSKI MULTI DIGITALEN LASERSKI TERMOMETAR TOPLOMER

NOV GERMANSKI MULTIFUNKCIONALEN DIGITALEN LASERSKI TERMOMETAR TOPLOME...


999 МКД
или предлог цена
01 авг 13:58Puls Oksimetar za merenje na saturacija na kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


400 МКД
или предлог цена
26 јул 21:55ORTOZA

Medicinsko pomagalo ortoza koristena dve nedeli za skrsenica na prst ...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јул 10:29Aparatce za osteten sluh - Mini - USB Rechargeable

Mini aparatce za lica so osteten sluh.... Ima vgradena baterija koja...


2.500 МКД
или предлог цена
22 јул 22:48Slusen aparat Rusko Proizvodstvo - Aparat za osteten sluh

Nov aparat za lica so osteten sluh, CONSTANT, Rusko proizvodstvo. ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јул 16:01Aparat za osteten sluh, slusen aparat Rusko Proizvodstvo

Nov aparat za lica so osteten sluh, CONSTANT, Rusko proizvodstvo. ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јул 15:39Germanski Slusen aparat za osteten sluh - se polni na struja

GREAT EAR Германски Апарат за Слух... Со едно полнење батеријата тра...


2.500 МКД
или предлог цена
21 јул 15:36prodavam pomagala za dvizenje i bastumi

prodavam novi bastumi i 2 podlaktni paterici , edna 400 den kontakt a...


400 МКД
или предлог цена
21 јул 12:04Mini aparat za osteten sluh, slusen aparat se polni baterija

Се продава слушен апарат за лица со оштетен слух.. Модел "Great Ea...


2.500 МКД
или предлог цена
04 јул 18:22prodavam novi bastumi i pomagala za dvizenje

prodavam novi bastumi i 2 podlaktni paterici , edna 500 den kontakt a...


500 МКД
или предлог цена
19 јун 23:29Aparat za Lica so osteten sluh - slusen ured

Germanski aparat za lica so osteten sluh.. cena samo 900 den


500 МКД
или предлог цена
19 јун 13:07Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine

Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine machines. 800-507-8244...


600 €
или предлог цена
12 јун 14:04Digitalen Aparat za merenje na krven pritisok i puls

Апарат за мерење крвен притисок, нов цена 1400 ден.


1.500 МКД
или предлог цена
23 мај 23:16APARAT ZA KRVEN PRITISOK

Nov precizen aparat ENDLER za merenje krven pritisok, raboti so bater...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 10:39Aparatce za merenje Sheker

Aparatceto e kako novo raboti super i tocno . So 50 lenti info tel....


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 22:24TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


999 МКД
или предлог цена
09 мај 00:07инвалидско помагало

инвалидско помагало користено тел. 079-281-892


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 16:48Oksimetar i merenje na puls i kislorod vo krvta

Aparat za merenje na Pulsot i na Kislorod vo krvta.. Ednostavno se s...


350 МКД
или предлог цена
16 апр 21:31Продавам германско перниче за затоплување

Продавам германско перниче за затоплување димензии 40 х 30 см јачина ...


800 МКД
или предлог цена
31 мар 22:32PRECIZEN DIGITALEN APARAT

Nov precizen digitalen aparat ENDLER za merenje krven pritisok Tel. 0...


1.600 МКД
или предлог цена
10 мар 11:30ORTOZA - IMobilizator ZA KOLENO

Se prodava kvaliteten skoro nov germanski Imobilizator ortoza za kol...


2.000 МКД
или предлог цена
19 фев 17:50Prodavam inhalator HappyNeb

Prodavam Happy Neb inhalator malku koristen. Pogoden za deca i vozras...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 12:02OXIMETAR ZA SATURACIJA

Oximetar za merenje saturacija na kislorod vo krvta, NOVI Tel 071 264...


600 МКД
или предлог цена
23 дек 00:52REGULATOR MANOMETAR ZA MEDICINSKI KISLOROD NOVI

Prodavam novi italijanski regulatori za medicinski kislorod komplet s...


8.500 МКД
или предлог цена
09 окт 19:02APARAT ZA MERENJE PRITISOK beurer BM 55

Prodavam APARAT ZA MERENJE PRITISOK beurer BM 55.Aparatot ima macro U...


3.200 МКД
или предлог цена
28 авг 09:02Ortoza za ramo, raka i zglob

Ortoza za bandaziranje na ramo, raka ili zglob i za lakt


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 17:57ORTROZA ZA FIKSACIJA NA RAMO I LAKT (IMOBILIZACISKA MITELA)

PRODAVAM ORTROZA (IMOBILIZACISKA MITELA) ZA FIKSACIJA NA RAMO I LAKT....


По Договор
или предлог цена
05 фев 10:03Безконтактен инфраред топломер + бесплатна достава

Безконтактен инфраред топломер сега достапен по цена од 999.00 ден ...


999 МКД
или предлог цена
16 дек 09:34Дигитален апарат за мерење на притисок + бесплатна достава

Дигитален апарат за мерење на притисок сега достапен по цена од 1,349...


1.349 МКД
или предлог цена
16 дек 09:30Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам