243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Промовирано

MacBook Pro - 2021 - M1 PRO, 14 inch, 16 GB, 500GB SSD

Продавам MacBook Pro 2021 модел со M1 PRO процесор, 14-инчен екран, 1...


105.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 01:01Laptop Lenovo T500

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan ispraven i instaliran so linux i w...


8.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:15Продаваме DELL Лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:13Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00LAPTOP TOSHIBA TECRA Z50 SUPER SOSTOJBA i5 SSD 256

LAPTOP TOSHIBA SUPER SOSTOJBA PROCESSOR i5 MEMORIJA SSD 256 MSATA...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:15Se prodava Macbook Pro 13” 2017 god

Se prodava laptop Macbook Pro 13” 2017 god ekstra socuvan.


520 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:02LAPTOP DELL INSPIRON 7300 2/1

LAPTOP DELL INSPIRON 7300 2/1 UPOTREBUVAN OD EDEN KORISNIK VO ODLI...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:49ASUS M515DA R3

ASUS M515DA R3 eden korisnik upotrebuvan 2 meseca nabaven vo anhoc...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:49Se prodava Apple laptop macbook pro model A1286 i 5 procesor

Se prodava super socuvan laptop MackBook pro model a1286 i 5 proceso...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мар 17:24Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мар 09:22Dell Inspiron 5720 17" Intel i3-3110 16GB Ram 256GB SSD

Prodavam odlicno socuvan laptop Dell Inspiron 5720 so torba CaseLogic...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 мар 12:47Lenovo Legion Y520-15OKB - perfekna sostojba full paket

Prodavam Lenovo Legion Y520-15OKB GAMING laptop, vo perfektna sostojb...


23.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

18 мар 09:50Laptop MSI VR601 ispraven

Se prodava MSI Laptop , Wifi, CD , x4 USB, instaliran so Window...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 мар 23:19Laptop Apple MacBook Pro 15” 2015 i7 1TB SSD

Prodavam odlicno socuvam MacBook Pro 15” 2015 i7 1TB SSD. Baterija st...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 мар 20:46Laptop Apple MacBook Air 13” 2015 i7 i5 512GB SSD

Prodam 3 laptopi 1. MacBook Air 2015 I7 512GB SSD odlicno socuvan ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 мар 18:24Dell D830 C2D T7100 | 2GB RAM | 120 SSD | Seriski port

Продавам користен лаптоп, во добра состојба. Батеријата е неисправна....


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

17 мар 16:25Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 мар 17:49DELL LATITUDE E6440 ekstra cena

Intel(R) Core(TM) i5-4210M CPU @ 2.60GHz 2.60 GHz 8 GB RAM INTEL ...


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 мар 12:11OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

16 мар 10:09Lap Top HP 635

Dobro socuvan so instaliran windows 7 ultimate,raboti na originalen p...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 мар 09:16Macbook Pro

120gb ssd 5gb ram Aluminium Slim Bussiness laptop Light logo Li...


180 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 мар 18:34Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мар 18:24OTKUPUVAM LAPTOPI OTKUP LAPTOPOVI KUPUVAM LAPTOP neispravni

Vrsime otkup na laptopi. - Novi i polovni do 9 godini stari. - Isp...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мар 13:46Продавам ASUS Vivobook X540SA

Продавам користен ASUS Vivobook X540SA Processor Intel Celeron N3060...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мар 12:22laptop LENOVO Ideapad 510-15IKB

LENOVO Ideapad 510-15IKB 15" i7-7500U CPU @ 2.90 GHz 8 GB RAM 512...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мар 15:28MacBook Pro delovi se sto vi treba

MacBook Pro A1278 delovi se sto vi treba ekran tastatura bilo sto ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 мар 11:42Delovi za Lenovo Thinkpad T430 i5

Продавам делови за лаптоп Леново Т430. - Матична со i5 процесор I...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 мар 09:26Продавам Lenovo LEGION7 Gaming Laptop

Се продава лаптоп Lenovo, модел LEGION 7 15IMH05 Display 15.6’’ FHD 1...


80.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 мар 21:35MacBook Pro 15.4" Early 2011

Продавам половен MacBook Pro 15.4" Early 2011, лаптопот работи без пр...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 мар 10:30Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP

Intel Celeron N2830 2.16GHz Intel HD Graphics 4GB DDR3 240 GB SSD


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мар 19:07Prodavam laptop marka JET - delumno ispraven

Laptopot raboti samo so adapter sto znaci nemu cini baterijata i vo d...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мар 16:04Dell I7

Dell I7


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мар 09:50ASUS VivoStick PC TS10

Мал пренослив компјутер, нов не користен воошто во кутија не отворен....


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мар 21:12Notebook Lenovo Gaming 3 Ryzen5 5600H 16GB 512GB GTX1650 4GB

CPU: AMD Ryzen 5 5600H (6C / 12T, 3.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) RA...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мар 18:59Laptop hp 15.6"

Dobro socuvan hp laptop 4gb ram i 500gb disk. Samo baterijata ne mu r...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 20:01Asus Zenbook 15 UX534 Ultrabook

1.8 GHz Intel Core i7-10510U Quad-Core 16GB LPDDR3 | 1TB NVMe PCIe M...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 14:46ASUS K550J, i7 4720HQ ,8gb RAM, GTX 950m

Laptopot e vo odlicna sostojba, redovno e cisten od prasina i menjata...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 14:29Се продава Lenovo G500 15.6 inch

Се продава лаптоп LENOVO G500 15.6-INCH со следниве спецификации: -п...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мар 18:57Se prodava Toshiba laptop mod. L300 15.6 inca ispraven

Se prodava Toshiba Sattelite laptop mod L 300 ispraven drzi baterija ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мар 08:41Dell Latitude D830

Продавам половен Dell лаптоп во одлична состојба. Лаптопот работи и ...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 23:17Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам