3143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 јун 09:20Промовирано

Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


12 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 мај 09:01Промовирано

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Se prodava odlicen plac

Gorica so pogled na ezero i grad na 5 min od centar. Na samo 100m od ...


120 €
или предлог цена
Денес 05:32Куќа и Овоштарник /Супер цена

Се продава куќа од 230 м2 со двор од 420 м2 во Лескоец, и овоштарник ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 05:05Shuma (Korija) za talpi i daski

Се продава шума (корија) за производство на маси и столици во Домаќин...


16.200 €
или предлог цена
Денес 02:30IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:53Se prodava nov, nevseluvan stan vo Ohrid

❗️Се продава нов невселуван стан во Охрид (на ул. Питу Гули, во близи...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:37Izdavam kamp vo noviot del na gradiste

Се издава камп во Градиште, блиску до WC, продавница, во новиот дел. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 22:14Се издава стан во Центар на Охрид

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 1...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:12Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:45SE PRODAVA URBANIZIRAN PLAC VO OHRID

SE PRODAVA URBANIZIRAN PLAC VO OHRID 431m² NA MOMCILO JORDANOSKI NASE...


49.999 €
или предлог цена
Вчера 20:50  НОВ ОГЛАС

Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Промотивно за месец мај, се издаваат апартмани во нова вила која се н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:22Плац Чекоштина

Чекоштина позади Х.Сончева порта, легализиран објект поглед на езеро....


1 €
или предлог цена
Вчера 19:51Plac vo S. Leskoec, Ohrid

Prodavam plac vo selo Leskoec pogoden za izgradba na kukja. Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:39  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 19:26Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:04kupuvam kuca vo Ohrid (vlaska mala-stobeks-vidobista)

kupuvam solidna samostojna kuca za ziveenje ponudete so realna cena ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:32SE IZDAVA STAN ZA PODOLG VREMENSKI PERIOT !

Stanot e celosno opremen se izdvav isklucivo za podolg vremenski peri...


3 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:16Se izdava stan , apartman prva linija do ezero

Se izdava stan , apartman prva linija do ezero na ul.Kuzman Josifoski...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:34Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman vo centarot na gradot


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:29Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


18 €
или предлог цена
Вчера 17:28ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на одлична локација односно сама ул. Питу Гули,...


54.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:28Се изнајмува стан за одмор во Охрид

Се изнајмува дво-собен целосно опремен стан во Центар кај Охридска ба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:27ОХРИД-СОБИ ЕВТИНО УДОБНО РЕЗЕРВИРАЈ

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:16Се издава стан под кирија-Охридати

Се издава стан под кирија 96м2 во Охридати позади хотел Дипломат. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:00KAFETERIJA VO CENTAR

Prodavam kafeterija so ful oprema na ul. Petar Caule 15 vo centar vo ...


2.500 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 16:41Prodavam PLAC kaj Gorica 3

Prodavam plac 600m2 pokraj Ohridsko ezero kaj Gorica3 na samiot pat ...


110 €
или предлог цена
Вчера 16:41Prodavam stan vo Ohrid Продавам стан во Охрид

Prodavam dva stana vo Ohrid, vo nas. Bejbubar (pozadi benziskata sta...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:40Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na biljanini izvori i market Tamaro 7 so d...


1.060 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:26Се издаваат соби во Sunny Lake Hostel Ohrid

Се издаваат соби во Хостел Охрид. Строг центар веднаш над чаршијата. ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:15IZDAVAM PLAC OHRID -STRUGA ИЗДАВАМ ПЛАЦ ОХРИД- СТРУГА

Izdavam plac 4000m2 na samiot pat Ohrid -Struga odma do ezero vo b...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:38Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:37Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:37Апартмани и соби Маркоски - Резервирај

Почитувани, Се издаваат апартмани и соби во Охрид, кај градската бол...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:37IZDAVAM APARTMAN-STAN

Aprtmani vo Ohrid pozadi hotel Milenium. EDNIOT E ZA 7 OSOBI, DRUGIOT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:33SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv✔ Kablovska✔ Wi-...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:31Ohrid sobi evitino udobno rezervirajte

*** П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во б...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:24Се Издаваат Апартмани во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:23SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN APARTMAN

‌Se izdava kompletno opremen apartman na Ul.Partizanska vednash naspr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:48Blue lagoon -Апартмани во Лагадин/Apartmani vo Lagadin

Се издаваат комплетно опремени апартмани на прва линија до Охридското...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:42Se prodava atraktivno zemjiste

Se prodava atraktivno zemjiste nad benziskata pumpa biljanini izvori....


2 €
или предлог цена
Вчера 14:19soba sobi

İzdavam soba renovirana komplet so novo kupatilo sobata e kako p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:59Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам