Битола
                           
2820 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

Se izdava stan vo strogiot centar na Bitola odma nakarsi Waikiki javo...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Битола

Станови

31 јан 13:48Промовирано

Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:14SE PRODAVAAT GARAZI VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BITOLA

SE PRODAVAAT GARAZI(PARKINZI) PO 13(m2) VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BIT...


5 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 16:05SE PRODAVA ILI SE IZDAVA ATRAKTIVEN DUJKAN VO BITOLSKA CARSI

SE IZDAVA ZA 25000 denari SE PRODAVA ZA 250000 evra DUKjANOT E 50m...


250.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:05SE PRODAVA ILI IZDAVA UBAV DUKAN VO CARSIJA

INFO NA VIBER 075 752550 PRODAZNA CENA 85000 EVRA CENA ZA KIRIJA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:04PRODAZBA NA STANOVI VO KASARNA BITOLA 27,33,45,50,63,66,74m2

PRODAZBA NA STANOVI VO ,,KUZMA RESIDENCE" LUKSUZNI STANOVI POVOLNA ...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:04Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:50Dukan kaj Oficerski

69m2 deloven prostor, 69m2 vizba/magacin, 182m2 dvor. Greenje so parn...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:41Se prodava renovirana kukja

Se prodava renovirana kukja na ul. Jorgo Kostovski br.16 na dva sprat...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:30Izdavam opremen stan

Stanot se naoga pod Keops, opremen e ful Za poveke invo na mob


14.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:17ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА | PLAC ZA GRADBA VO BITOLA

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
Денес 15:02SE IZDAVA DUKJAN SO CELOSNO RAZRABOTEN BIZNIS-PRODAVNICA

Poradi zaminuvanje vo stranstvo se izdava dukjance vednas do sredno m...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:02SE IZDAVAAT APARTMANI VO NAJSTROG CENTAR SO NAJDOBRI CENI

Se izdavaat apartmani vo Hotel Ambasador 20m2 do 60m2 Sekoja soba ima...


250 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 13:34SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
Денес 12:57SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 MOZNA ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA STANBE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:49SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:49СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:52NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:30ПРОДАЖБА НА ДВА НОВИ СТАНА-ПОТКРОВЈЕ ПО 98 М2

СЕ ПРОДАВААТ ДВА НОВИ ТРОСОБНИ ПРОШИРЕНИ СТАНОВИ НА ПОТКРОВЈЕ ВО НОВА...


66.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:14СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВЕ НИВОА 160 М2 + ПОТКРОВЈЕ И ПОМ.ОБЈЕКТ

- СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВА КАТА ПО 80 М2 ( ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ И КУЈНА ПЛУС ...


57.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
57.500 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:13НОВИ СТАНОВИ ВО КАСАРНА

Современи станови двособни од 65 м2 трособни од 76 и 82 м2. Прва клас...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:06Se izdava

Se izdava stan vo nas.Karpos Bitola Info na tel.070/275-607


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:41СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:33Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:31farbajne stanovi kuki knauf abrib plocki izolacija ob vlaga

Renovirame stanovi kuki nadvoresno i vnatresno redejne na gips karton...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:26Се издава

Se iznajmuva kompletno namestena kuka. Inf.078236967 Nikolce


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:19Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целос...


330 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:14Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:03Plac

Se prodava Plac vo kravari so dva patoj do placo Mozi da se gradi 2...


10 €
или предлог цена
Денес 09:47Se izdava celosno opremen stan

Se izdava celosno novoopremen stan vo strogiot centar na gradot. 07...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:32IZNAJMUVANJE NA GARAZEN PROSTOR

Izdavam podzemni garazi parking NOVI vo nova zgrada na nivo -2 ima li...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 09:27SE IZDAVA STAN VO CENTAR

SE IZDAVA DVE SPALNI SOBI KLIMATIZIRAN (inverter klima) NOV INVE...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:14Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


48.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
49.000 МКД
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:10Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам