Виница
                   
279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford fiesta

kolata se prodava zdrava e koska proba kade sakate registriran 1,4 td...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Виница

Автомобили

Денес 13:50AUDI A6 2.7TDI / 190KS / QUATTRO / 2010GOD

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / QUATTRO PROIZVEDENA: 10....


9.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:37AUDI A6 / 2.7 TDI / 190KS

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / PROIZVEDENA: 10.03.2010...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:37Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 322


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:50FORD C-MAX 1.6D 2011

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON NAPRAVEN...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:24FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


3.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:24MERCEDES C220 2006

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:24MERCEDES S350 2014

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


58.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:24BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA 610hp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:24PEUGEOT 207 1.4HDI 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON 216xxx km...


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:24Citroen c3 1.4 hdi 2007G

CITROEN C3 1.4HDI 50KW 2007Godina So ful oprema Klima elektr...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:10AUDI A6 3.0TDI Quattro 2004G

Se prodava Audi a6 3.0tdi Quattro 2004G Registrirana do kraj na 20...


5.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:10FIAT PUNTO EVO 1.3 mjtd 2010G

Se prodava Fiat punto evo 1.3 multijet 50kw 2010godina Registracij...


3.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:10OPEL ASTRA H 1.7 cdti 74kw

OPEL ASTRA H 1.7cdti 74kw Voziloto e vo odlicna sostojba Novi gum...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:10Fiat croma 1.9 jtdm 2006 Defek motor

Se prodava fiat croma Ima defek na motor problem vo ventili Racen ...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 23:59  НОВ ОГЛАС

Bmv x3 xdrive 3.0 2007 godina

Kompletno servisiran i cela godina registriran so zelen karton,moze z...


8.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 22:11  НОВ ОГЛАС

JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


11.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:44HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top sosto...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:44BMW 330 d-09

Возилото е во беспрекорна состојба редовно сервисирана со сервисна ис...


9.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.990 €
Виница

Автомобили

Вчера 20:43LANCIA YPSILON 1.4 i 16v-08

Возилото е во перфектна состојба без дополнителни вложувања Инфо на...


2.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:43Touran dsg

Touran dsg 2.0


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Виница

Автомобили

Вчера 18:34VW GOLF 1.6 110ks 6 BRZINI 2014g. BLUEMOTION HIGHLINE

VW GOLF 1.6 110ks 6 BRZINI 2014g. BLUEMOTION Registriran cela god....


12.299 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:33SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


9.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:08KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 2012 god 133.000 km

KIA SPORTAGE 1.7 crdi 2012 godina 85kw/115 ks Kilometraza 133.000 ...


11.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:08SEAT LEON 1.9 tdi 77 kw /105ks 2010 godina

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 7...


6.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.800 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:08OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:07Vw TIGUAN 2.0 tdi 4 MOTION

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4 MOTION EURO-5 NOV UVOZ GERMANIJA - KL...


9.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.900 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:07MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 2019 god. Full oprema uvezen od germanija so se...


18.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.800 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:06VW GOLF 1.9 tdi 77kw/105 ks

Vw GOLF 5 1.9 tdi. 77 kw 105ks Proizveden 2004 godina


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Виница

Автомобили

Вчера 12:06Kia Sportage 2.0 dizel 4x4

Модел: Kia Sportage I 4x4 2.0d
Произведено: 2002
 Менувач: рачен 5 +...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Виница

Автомобили

Вчера 10:03za delovi

delovi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:51Mercedes-Benz E220d

Mercedes-Benz E220d Donesena od germanija pred 15 dena Necarineta,m...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:26NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


11.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 дек 14:42Chevrolet Epica

Klimatronic,koza,greaci na sedista,svetla za magla, tempomat,volan po...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 дек 13:00Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 дек 11:55Se prodava reno 4

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 дек 10:34Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 дек 10:29Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Виница

Автомобили

05 дек 10:03Audi A6 Avant 3.0tdi quattro

Se prodava Audi A6 avant 3.0tdi quattro 204ks 2013god. Kolata e vo o...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 дек 23:12BMW M4 Competition

Akrapovic downpipe 75.000km servisirana samo u Mkar sk 450hp nov...


48.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 дек 22:35Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам