Подкатегорија:
                   
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AKG D190E

Ekstra povolno, nov AKG D190E komplet so kutija i kabel 5m. Dostav...


149 €
или предлог цена
Денес 12:37Letva-mikrofon Hohner, izvadena od Atlantic IV Delux

Prodavam Letva so potenciometri original za Hohner harmonika, prazna...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41Mikseta WHARFEDALE

Miksetata e kako nova


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
23 ное 11:23SHURE BETA58A SLX

Vo odlicna sostojba bez nikakov problem


230 €
или предлог цена
23 ное 11:23Sennheiser E835s

Odlicen


3.000 МКД
или предлог цена
23 ное 11:23Behringer XM 1800s

Nov ne koristen


1.500 МКД
или предлог цена
23 ное 11:23KUFER Road Ready keyboard 61-key

Kuferot e zacuvan skoro kako nov. Patuvano e samo nekolku pati


200 €
или предлог цена
22 ное 11:13Se prodava daljinsko , transmiter + resiver NUMARK

Se prodava daljinsko , transmiter + resiver ,,NUMARK,,


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 11:53Se prodava

Se prodava ispraven AKG SR60 resiver zaedno so transmiter PT 100 ( po...


80 €
или предлог цена
21 ное 11:53BOSS digital recorder MICRO BR...prodavam!

https://www.boss.info/global/products/micro_br/


100 €
или предлог цена
31 окт 12:00Zvucnici FBT Jolly 15ra,aktivni,prodavam!

Proba na lice mesto! Moze zamena za kontrabas!


400 €
или предлог цена
31 окт 12:00Prodavam mikrofon AKG C1000s!

Mikrofonot e vo odlicna sostojba,so kufer! Moze zamena!


100 €
или предлог цена
31 окт 12:00Dynacord dsp 260 skretnica

Dynacord dsp 260 skretnica kako nova rackot se prodava baska Zvon...


750 €
или предлог цена
13 окт 07:57Појачало со тјунер

Во одлична состојба


04 окт 14:56Mackie DLM12

Se prodava profesionalen aktiven monitor mackie dlm12. 2000w Kontakt...


650 €
или предлог цена
29 сеп 01:54Letva/Mikrofoni za Harmonika 3 glavi shure beta58

Mikrofoni shure beta58 Letva so 3 shure beta58 mikrofoni + Volume...


10.000 МКД
или предлог цена
26 авг 15:59Zici za Klasicna gitara!

Profi nylon zici za klasicna gitara! I eden par za mandolina! Moze za...


600 МКД
или предлог цена
15 авг 16:53Mikseta Mackie DL806,digitalna,so Ipad,prodavam!

Miksetata e nova,uklucena e nekolku pati doma samo! Moze da se snima ...


600 €
или предлог цена
03 авг 12:42ZVUCNICI,AKTIVNI,RCF ART-312a MK4!

Nekoj da ponudi aktivni zvucnici RCF ART-312a MK4


9.000 €
или предлог цена
10 јул 01:15Studiski mikrofon sE Electronics sE2200/sE2200a

Mikrofonot e nov Mikrofonot e namenet za snimanje vo studio i vo d...


12.500 МКД
или предлог цена
28 јун 23:54Studiski mikrofon komplet so elementi

Studiski mikrofon so drzac, kvaliteten kabel, se strafi na masa so me...


2.200 МКД
или предлог цена
11 јун 11:07YAMAHA ZVUCNICI 500W

YAMAHA ZVUCNICI S115V so STALKI 500W made in USA. TEL: 0707878...


1.000 €
или предлог цена
26 мај 22:59MARSHALL BASS POJACALO

Prosavam MARSHALL bas pojacalo 200 vati...20.000 den...Todor 07069427...


20.000 МКД
или предлог цена
24 фев 22:31Allen & Heath QU 16 futrola, torbica

Koristena, mnogu kvalitetno izrabotena so isti dimenzii kako original...


6.000 МКД
или предлог цена
31 дек 14:07Decksaver DSP-PC-QU16

Kapak za Allen & Heath QU 16


2.500 МКД
или предлог цена
31 дек 14:06Karaoke zvuncik so 2 bezzicni mikrofoni

Karaoke so razlicni modovi I priklucoci, 2 bezzicni mikrofoni vo pake...


9.900 МКД
или предлог цена
16 дек 18:04Karaoke zvucnik so bezicen mikrofon

Zvucnikot moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci www.nikomtrade.c...


5.500 МКД
или предлог цена
16 дек 18:04Karaoke zvucnik so mikrofon Manta 5027 Nerio

Moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci www.nikomtrade.com FB: Ni...


11.990 МКД
или предлог цена
22 јун 18:39Se prodava stalka za zvucnik i mikrofon

Se prodava stalka za zvucnik i stalka za mikrofon kako novi


2.000 МКД
или предлог цена
27 мај 15:10Zvucnici

Jbl - JRX 100, 4 sateliti i 4 basa PROEL- 2 basa, vkupno se zaedno 2...


1 €
или предлог цена
14 апр 14:38Pojacalo Jim Harley 15 w

Pojacalo Original Jim Harley 15w dones3no od germanija Kako novo vo ...


3.500 МКД
или предлог цена
09 мар 16:42Pojacalo GA - 15 wati kako novo

Se prodava pojacalo ga - 15 kako novo Odlicno socyvano bez grebnatin...


3.500 МКД
или предлог цена
29 окт 18:23Gallien krueger bass pojachalo

Gallien krueger mb150 made in usa nikogash ne otvarano so navlaka na ...


25.000 МКД
или предлог цена
02 окт 23:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам