6865 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava VW Passat 2.0 TDI 110 ks 2010 god

Se prodava VW Passat 2.0 TDI 110 ks 2010god super zacuvan donesen so ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

14 мај 12:18Промовирано

CITY COCO ELEKTRICNI SKUTERI NOVI

✅CITY COCO ✅56 000 DENARI ✅20AH ✅60V ✅1500W ✅Опсег со едно полнење ...


56.000 МКД
или предлог цена
09 мај 19:29Промовирано

Seat Altea 1.9 TDI 105ks

Novi gumi Aluminiumski bandazi 16ki Registrirana do Dekemvri 2022 Ser...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

17 мај 10:44Промовирано

Delovi za pezo 306 1.4

Ima skoro se ceni povolni 076440945


132 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:46Се продава BMW X3 2007 2.0d

BMW X3 2007 2.0d , прва регистрација 2008. Возилото е екстра сочуван...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 04:59Giulietta 2.0 JTDm2 150Hp 2013

Swiss Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Giulietta 2.0 JTDm2 2013 Euro5 3 Moda na Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:53VW Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP bez grebka!

Kolata e redovno odrzuvana servisirana i nikogash ne e vozena na plin...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:56RENO SCENIC 2.0 DCI 2007GOD. NA DELOVI ILI CELA

DELOVI ZA RENO GRAND SCENIC 2.0 DCI 2007GOD STRANSKA 7 SEDISTA SE ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:24Gilera gp800

Gilera gp 800 Novi gumi Nov lanec zvezdi Vespata e kako nova vredi...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 23:54Gilera

Gilera gp 800 Novi gumi Nov lanec zvezdi Vespata e kako nova vr...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 23:54Jeep Wrangler

Se prodava Jeep Wrangler Sahara unlimited , 3,6 liter / V6 / 305 hp...


37.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:34Bmw e60 16ki so novi gumi

Bandazi 16ki od BMW e60 kako novi letni. gumite se novi samo 2000 km ...


Вчера 22:25DELOVI ZA AUDI A4 1997g 1.6 benzin

Delovi za Audi A4 1.6 benzin 1997 godina klimatronik enterierno i nad...


17 €
или предлог цена
Вчера 22:08KLIMA-CELOSEN SISTEM ZA AUDI A4 2000god PD

Prodavam klima sistem za audi A4- PD 2000god celosno ispraven i drugi...


7 €
или предлог цена
Вчера 22:07VW PASSAT 2.0 TDI 8V SW FULL - P E R F E K T E N !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN PASSAT 2.0 TDI SW ! - KOMPLETNO SERVISIR...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:55TOYOTA YARIS 1.0 VVTI -FULL- N O V O !!!!

SE PRODAVA PERFEKTNO ZACUVANA YARIS BENZIN 1.0! -🇩🇪UVEZENA OD GER...


3.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:55CITROEN C3 1.1 I - F.LIFT- FULL- N O V O !!

PERFEKTNO ZACUVANO C 3 1.1 44KW ! - REGISTRIRAN ! - KOMPLET SERV...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:54Yiying 50cc

Се продава четиритактен скутер марка Yiying година на производство 20...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:53Motor za Toyota 1ND 1.4d4d za Auris,Corolla,Avensis,Yaris

Polovnen motor za Toyota so MOTOR 1 ND 1.4 D4D disel ,za Toyota Auris...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:51Hauba za Pezo Peugeot 306 98 god

Hauba za pezo 306 98 god


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:47Gumi

Se prodavaat gumi i bandazi 195/65 15,205/55 16 novi gumi michelin en...


Вчера 21:34Buba Volkswagen

Prodavam 10 Volkswagen bubi i rezervni delovi: motor menjac, krila i ...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:33Motor mejnas za zafira b 19 120ks

Motor mejnas komplet 120ks 19 mozi i nadelovi


1 €
или предлог цена
Вчера 21:31Moror opel isignija 20 cdti

20 cdti 2012god


1 €
или предлог цена
Вчера 21:31Motor mejnac prednica fiat punto 2006g 13 mjtd

Mejnac Turbo Ima se od motor Motor 13mjtd 2006god punto


1 €
или предлог цена
Вчера 21:30ALFA KARAVAN 156 24JTD NA DELOVI

VO ISPRAVNA SOSTOJBA MOZI DA SE PROBA MNOGU DOBAR MOTOR


11 €
или предлог цена
Вчера 21:30ford mondeo 20tdci karavan 2003god na delovi

ima se 20tdci karavan


1 €
или предлог цена
Вчера 21:30alfa 156 jtd na delovi ima se sto vi treba

alfa 156 jtd na delovi ima se sto vi treba


999 €
или предлог цена
Вчера 21:30Foed mondeo 20 tdci karavan na delovi 2003 god

Ima


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30Ford focus 16. 2002god na delovi

Na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 21:30Fiat stilo 19 jtd nadelovi

So 3 vrati


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30Motor alfa 159 20jtd 2010go

20jtd motor mejnac i dru delovo 2010god


100 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30delovi zafira astra h 19 jtd 2006god

Motor mejnac prednica


1 €
или предлог цена
Вчера 21:30Alfa147 16 benzin na delovi

Motor 16 2003 god


1 €
или предлог цена
Вчера 21:30Golf tri 2.0 gti

Motor vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 21:19hidraulicna pompa

hidraulicna pompa ispravna


Вчера 21:19KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 21:19Vw wv t4 t3 transporter

Se za vw t3 se sto vi treba sekakvi delovi polovni i novi benzin dize...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:18VW t3 t4 lt 25 lt 35 transporter kombe

Kupuvam vozila od grupacija na vw kombina kombe so dokumenti bez doku...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 21:18Vw t3 vw t4

Kupuvam kombina od grupa na vw ispravni i ne ispravni i so i bez duku...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 21:18VW t3 t4 lt 25 lt 35 transporter kombe

Kupuvam vozila od grupacija na vw kombina kombe so dokumenti bez doku...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 21:18Vw t4 transporter na delovi 2.5 tdi

Se prodavaat delovi za vw t3 t4 l35 se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Вчера 21:18Fiat pailo 1.7 td

Fiat pailo celo ili na delovo 1.7 td


1 €
или предлог цена
Вчера 21:18Страна 1 од 172

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам