Скопје Центар
                   
7950 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.4 TDI

Prodavam seat Ibiza 1.4 TDI FR Karosseria So klima +Tempomat Kolata ...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 08:55Промовирано

YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 NEUVEZEN, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 08:31Промовирано

Towing Service Slep Vlecna Sluzba 24/7 Patna Asistencija 24h

Avtotransport Zafirovski e licencirana i sertificirana sluzba so sto ...


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Вчера 10:07Промовирано

десен фар за клио 2

фалат конектори за сијалички ама пластиката и гумичките се тука (види...


300 МКД
или предлог цена
Денес 01:474 gumi skoro novi 275/60/20

Off road 4 gumi skoro novi 275/60/20 Offbroad 2 gumi skoro novi 265/...


2 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 01:10205/40/17 odlicni zimski gumi

Se prodavat odlicni zimski gumi 205/40/17, 7mm Sara


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 01:10Se prodavat bandasi 18-5x112

Se prodavat samo bandasi za audi mnogu se sucuvani 18--5x112


399 €
или предлог цена
Денес 01:09Celicni bandazi 15. 5x112

Se prodavat Celicni bandazi 5x112.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:0916--5x112 bandasi so odlicni zimski gumi

Se prodavat 16 bandasi so odlicni zimski gumi continental 215/65/16


349 €
или предлог цена
Денес 01:09Aluminski bandasi so zimski gumi 5x120 Land rover

Se prodavat bandazi 18 5x120 so odlicni zimski gumi 265/60/18 Pasuva...


549 €
или предлог цена
Денес 01:09Se prodavat bandasi 16--5x112 so letni gumi

Se prodavat bandasi za Mercedes 16--5x112 so skoro novi gumi letni S...


349 €
или предлог цена
Денес 01:09Celicni bandazi za kombinja Peugeot i citroen

Se prodavat Celicni bandazi za kombinja 16ki za Peugeot i citroen.


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:09Se prodavat bandazi 20. 5x120 Land rover, discovery 3,4

Se prodavat bandazi felgi 20. 5x120 so odlicni gumi 265/50/20 Pasuvat...


650 €
или предлог цена
Денес 01:09Se prodavat Celicni bandasi 16-5x112

Se prodavat samo bandasi celicni 16--5x112 so redkapni


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 01:08Se prodava Chrysler Voyager 2.8 crd

Se prodava vo odlicna sostojba registriran so zelen karton do 04.2023...


5.199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 01:07Honda Nc700x / Nc 700 x

Одлично сочуван, редовно сервисиран!


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 00:36Ford TRANSIT CONNECT

SE PRODAVA KOMBE VOZILOTO E POTREBENO ZA FIRMA NE BESE MAKSIM...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.150 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:09Peugeot 208 R 1.6 BlueHDI NAVI EURO 6

Peugeot 208LED ACTIV R 1.6 BlueHDI 75HP,PROIZVEDEN 12 MESEC 2017 G...


8.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.400 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 22:53Renault Megane 1.5 dci

se prodava Renault Megane 1.5 dci 75 kw 2006 godina kupena vo mk prvi...


2.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 22:38Opel corsa 1.2 Turbo 2020

Motor za Opel corsa 1.2 Turbo God na proizvod 2021 so 2000 km pomina...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:38275.45.21

Se prodavat skoro novi gumi so 2000 km pominati 275.45.21 God na pro...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:38MAN

MAN 400ks 2011god EURO LOHR 2007 god 070 316 402


23 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 21:48Opel meriva 1.7 cdti

Opel Meriva 1.7cdti vo odlicna sostojba uvezena od Svajcarija servisi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:42Mercedes benz w 202-250D

Mercedes benz w 202-250D vo izvonredna sostojba. Socuvan nema maana p...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:42Fiat Croma

Fiat Croma uvezena od Svajcarija vo odlicna sostojba. Bez zabeleski m...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:42НОВИ ЧЕЛИЧНИ БАНДАШИ СО РАТКАПНИ ЗА ТОЈОТА

ПРОДАВАМ 4 КОМ. НОВИ ЧЕЛИЧНИ БАНДАШИ СО РАТКАПНИ ЗА ТОЈОТА СО 4 ШТР...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Продавам делови од пежо 206

Продавам делови од пежо 206. За информации на бројот 078 208 160.


1 €
или предлог цена
Вчера 21:08ПРОДАВАМ НОВИ БАНДАШИ ЗА ГОЛФ,ФОЛЦВАГЕН,СЕАТ,ШКОДА

ПРОДАВАМ 4 НОВИ БАНДАШИ ЗА ГОЛФ,ФОЛЦВАГЕН,СЕАТ,ШКОДА СО 5 ШТРАФА ОР...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:06Peugeot 308hdi Panorama!!! 1.6

Pezo 308 hdi 1.6 full oprema Panorama. donesen od Italia prva reg na...


5.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:04Fiat Dukato 2.3 multijet..2007g Maxi

Fiat Dukato 2.3 multijet najdobriot motor.. 2007god reg extra sostoj...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 21:04Mazda 6 SW - 2.0d - 2003 - 100kw - 136 ks

Se prodava Mazda 6 - 2003 god. 2.0 dizel, 100 kw - 136 ks, vo bespre...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:00MITSUBISHI SPACE STAR 1.9 DCI

KOLATA NE E REGISTRIRANA ZATOA STO NE SE VOZI.KOLATA KE BIDE REGISTRI...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:36Bmw 530 - 2019/20 M-Packet

Se prodava bmw 530 / Mpacket full oprema


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:35Opel Combo 1.3 Cdti Ladilnik - 2010

Opel combo 1.3 cdti ladilnik 4 novi gumi ima staveni registriran do 1...


4.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:35Audi a3 DSG avtomatski menuvac 2009 god

se prodava audi a3 1.4 tfsi 125ks uvezen od germania automatik 2009 g...


8.199 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.500 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:35Ford Transit / Tranzit 2.5 TD

Ford transit 2.5 turbo dizel 2000god. Kompletno restavriran, novi 4 g...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 20:06Gumi za site sezoni 195/65R15 205/55R16 225/45R17

🆕 Najnov uvoz na gumi za site sezoni vo Tyre Outlet Skopje 🔴 195/6...


3.080 МКД
или предлог цена
Вчера 19:57PEUGEOT 308 15 BLUEHDI 100 2019g.euro 6

PEUGEOT 308 1.5 BLUEHDI 100 KS EURO-6 SERVISNA KNISKA PROIZVEDENO 201...


12.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.600 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 19:54Golf 7 DSG 2.0 Higline Full

Golf 7 DSG 2.0 Higline Full 2013proiz F1 Samo parkiranie Senzor...


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 19:51Mercedes E280 4-Matic

Voziloto e vo odlicna sostojba so vgraden plinski ured koj e seuste p...


6.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 19:44ДЕЛФИ АУТОДИЈАГНОСТИКА АВТОДИЈАГНОСТИКА 2021

najnoviot delphi pro ds 150 profi so bluetooth. profesionalen ured...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 19:4314ki i 15ki aluminiumski i celicni bandazi 98 i 100

golem izbor na celicni i aluminiumski bandazi, 4x98 i 4x100 celicni i...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:38  НОВ ОГЛАС

NEMO 1.4 HDI 2009 GODINA

.


4.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Страна 1 од 199

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам