Кавадарци
                   
2979 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 320 F30

Se prodava BMW 320 F30 Godina: 07.2013 Registrirano Napraven gole...


16.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

20 јун 17:24Промовирано

Audi A8 3.0 Quattro Matrix

AUDI A8 3.0 TDI 250 PS FULL VERZIJA MATRIX LED SVETLA PARKING S...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

PEUGEOT 508 GT LINE 2.2 204 KS HDI 2012 GODINA LED/NAVI/KOZA

NOVA KOLA UNIKATEN MODEL PEUGEOT 508 2.2 GT LINE 204 KS AUTOMATIC...


12.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

26 јун 11:31Промовирано

215 65 16

3 letni dunlop i 4 sava m+s 215/65/16 site sedum za 4000 den.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:53205 60 16 good year

Letni 205 60 16 good year 2019 god. Proizvedeni vo germanija top gumi


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:53BOMBINA ZA LADA

SE PRODAVA POLOVNA BOMBINA ZA LADA


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:49RENAULT SCENIC 2

RENAULT SCENIC 2


2.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Se prodava man 372

Se prodava man 372cena po dovovor 076 574 113


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00Audi A8 3.0 Quattro Matrix

AUDI A8 3.0 TDI 250 PS FULL VERZIJA MATRIX LED SVETLA PARKING S...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Baotian 125cc

Se prodava skuter Baotian 125cc vo odlicna sostojba so pominati 11000...


450 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:00WV TUAREG 4x4 2.5 175KS.

Se prodava tuareg ekstra servisiran sekogas vo ovlasten servis start ...


10.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Frizder za Man

Se prodava kompletno ispraven frizider za Man


270 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00MAN TGA

Man TGA 410 2004 Bosch pumpa Gumi napred 70% Gumi def 50% Retard...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00FIAT GRANDE PUNTO SPORTING 1.3 M-JET 90 KS 6 BRZINI 2007 GOD

NOVA KOLA !!! UNIKAT!!! FIAT GRANDE PUNTO SPORTING 1.3 M-JET 9...


3.750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:47Prikolica prikulica so kip

Se prodava prikolica so kip kipa ispravna za poveke inff 075311028


750 €
или предлог цена
Денес 12:34Gumi 225 55 16

Gumite se dobri 2017komplet site 3500 poveke inff 075311028


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:33KUPUVAM 2 celicni bandazi 16" 4x108

Da se zdravi i pravi. Cena 1500 dvata. Moze i 4 bandaza za cena od ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:292 bandaza so mishelin gumi 195-65/15"

Prodavam: 2 bandaza so mishelin gumi Bandazite se celicni 15"/4x...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:28Scania 164 V8 480

Prodavam kamion SCANIA 164 480 V8 🦅 SKANIA 🦅 Motor 480 hp Men...


8.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 €
Кавадарци

Камиони

Денес 11:59BMW 118 D 2005 G

Se prodava bmw 118d 90kw 122ks 2005god. Registirano do 8.2022g. Prome...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:54Scania 164 V8 480

Kamionot e vo odlicna sostojba, vrede da se vide ekstra zacuvan.Redov...


8.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 11:18  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ks Perfektna Sostojba

Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ks proizvedeno 12.2007 godina, prva registra...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:11Opel zafira 1.6 85 kw 2009 god

Opel zafira na bg tablici vo ekstra sostojba moze i zamena za avtomob...


3 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 11:05Bandazi 14 4x100 so gumi 185 65 14

Bamdazite se pravi zdravi i gumi mnogu dobri dve se novi


160 €
или предлог цена
Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

Poluprikola cerada Schwarzmuller (2012)

Se prodava poluprikola cerada Schwarzmuller (2012).Kontakt:075-211-97...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 10:40  НОВ ОГЛАС

Gumi M+S 155/70R13 75T

2 gumi si dimenzii 155/70R13 75T Kontakt 079 297 139


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:32  НОВ ОГЛАС

FORD KA 1.2I 44 KV 2000 GOD REG SERVIS TOP !

REGISTRIRANA SERVISIRANA SERVO ABS L STAKLA AIRBAG FABRICKO RADJO ...


1.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:22POJACALO-SABWUFER

Se prodavaat pojacalo i sabwufer zaedno komplet so se kabli original ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:09SCANIA & SCHMITZ

SCANIA-R420 /2004god SCHMITZ/ 2004god


11.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 10:07Ford Focus 1.8 TDCI

Se prodava Focus 2002god 1.8TDCI 100ks reg do 11.2022god -Servi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:05Bandazi 5x108 so gumi

Se prodavaat celicni bandazi so zimski gumi vo dobra sostojba, razmak...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 10:05OPEL CORSA 1.3

voziloto e vo odlicna sostojba dogovor na lice mesto


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:45AIRSAL 72.4cc Aprilia RS , Derbi , Gilera

Kit Airsal 72.4cc odgovara za Aprilia RS 50, Derbi GPR 50, Derbi Sen...


1 €
или предлог цена
Денес 09:38FIAT PUNTO EVO 1.4I FABRICKI BENZ/PLIN 2010G FULL KAKO NOVO

FIAT PUNTO EVO 1.4I 57 KV 78 KS 2010 GOD LPG/TNG FABRICKI BENZ PLIN ...


3.950 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:27Fiat Punto Evo 1.3 JTD

Model:Fiat Punto Evo 1.3 JTD; Godina:2011.; Km:153.000; Gorivo:Diz...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:32GUMI ZA JUGO ALOMINSKI

Gumi komplet 4 so so bandazi


По Договор
или предлог цена
Денес 08:32SE PRODAVA HONDA X8RS 2002G

Motor honda. Pali vozi


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 08:31Yugo 45

Се продава Yugo 45 во добра состојба. За повеќе инфо 070/318-555


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 08:30Kros Yamaha YZF 250cc 2013 god

Yamaha YZF 250cc 2013 god. Motorot e vo perfektna sostojba, smeneto...


2.990 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:05  НОВ ОГЛАС

POLOVNI DELOVI ZA SKANIA R420 R500 R480

SEKAKVI DELOVI ZA SKANIA OD SITE TIPOVI 070207033 BLASKO r440 r480 r ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 06:49CHEVROLET AVEO 1.2 benzin

Kolata e kupena od salon Skopje, eden sopsvenik do sega, novi gumi, f...


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 06:48Traktor SAME Laser 150

Информации на телефон 075-469-439 Анѓел Same laser 150 - kes 14.000 +...


15.000 €
или предлог цена
- 85 % Попуст
99.999 €
Денес 00:18NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 105KS -GODINA NA PROIZVODSTVO:(2009)GOD; -FU...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:24  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам