748 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава модем MOTOROLA SBV 5121 E

Се продава модем за кабелска телевизија MOTOROLA SBV 5121 E. Цената е...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Електроника

Денес 04:06Sony 18-135mm f3.5-5.6 OSS (Sony E Mount)

🔴 СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТИВ: Sony 18-135mm f3.5-5.6 OSS (Sony E Mount) +...


580 €
или предлог цена
Денес 03:57Insta360 X2 VR360 5.7K + Invisible Selfi Stick 120sm

Insta360 One X2 – Action Camera VR360 5.7K + ГРАТИС: Insta360 Invi...


29.000 МКД
или предлог цена
Денес 03:57Dron: DJI Mavic PRO 4K Combo (so 3 baterii)

🔴 Се продава професионален ДРОН за Фото и Видео 4К. 🚁 DJI Mavic ...


880 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

Денес 03:57Lg

Domasno kino LG 5+1 vo extra sostojba kako novo.


1 €
или предлог цена
Вчера 22:51Zvucnici

Se prodavat Zvucnici Pioneer novi kupeni 24.000den pred edna godina e...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:51OVATION studio -MAPI za CEL SVET za GPS uredi, MOBILKI, dr.

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 19:097" Ekran za vo kola | Android Auto i Apple CarPlay

Продавам нов 7" екран за во кола кој може да работи самостојно или да...


80 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
160 €
Битола

GPS уреди

Вчера 15:18Pioneer Blue Series

Се Продава! Pioneer Blue Series прекрасен сет во добра состојба, цел...


320 €
или предлог цена
Вчера 12:43Musician Draco

Се продава одличен DAC Musician Draco како нов користен скоро една го...


700 €
или предлог цена
Вчера 12:42Bowers & Wilkins 683 S1

Се продаваат: Bowers & Wilkins 683 S1 одлични аудиофилски звучници....


1.100 €
или предлог цена
Вчера 12:42JBL LS-60

Се продаваат: JBL LS-60 ( synthesis ) висока класа на звучници со вр...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 12:42Se peodava

Se prodavat ispravni zvucnici


700 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Prodavam Grundig RPC 600 TP

070339439 So orig daljinsko


50 €
или предлог цена
Вчера 10:37UBEDLIVO NAJDOBRA IPTV I SATELITSKA TELEVIZIJA NA BALKANOT

*** IPTV PRO & CS PREMIUM TV *** IPTV и 📡Сателитска Cs ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:35Watch dogs legion

Kratko koristena


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:33Novi GPS uredi i so KAMIONSKA navigacija 5 incha

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 10:26GPS uredi, novi mapi, servis, i se okolu navigacija

SE okolu uredite za navigiranje: -----MAPI za site GPS uredi, -...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 10:26DIGITALEN FOTOAPARAT

DIGITALEN FOTOAPARAT PENTAX SO 16 MEGAPIXELI KAMERA i 18 PATI ZUM VO ...


50 €
или предлог цена
Вчера 09:17  НОВ ОГЛАС

Se prodava Canon 5D Mark III

Canon 5D Mark III, ~65k shutter count + SanDisk Extreme Pro 64GB CF к...


800 €
или предлог цена
Вчера 02:55Kopir upa 5

Se prodava crno bel kopir, skroz nov.. Vo kufer Proizveden 1976god. ...


35 €
или предлог цена
Битола

Фотокопири

27 ное 23:28REELY GPS 4K DRONE GRAVITI SUPER KOMBO

Top sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

27 ное 21:26DUAL POJACALO SO RADIO

1984 odlicna sostojba,germansko,proizvedeno france 2*35w muzicka snaga


4.500 МКД
или предлог цена
27 ное 19:35prodavam TELEVIZORI

QUART 70 cm QVADRO 70 cm BEKO 60 cm televizorite se so ramen ekra...


1.500 МКД
или предлог цена
27 ное 17:53Projektor nov

Samo ednas e pusten


111.111 €
или предлог цена
27 ное 17:07DSLR Canon EOS 4000D

Се продава Canon EOS 4000D, 1 година користен, многу сочуван, може да...


19.500 МКД
или предлог цена
27 ное 15:10IPTV

IPTV paket so preku 10 000 kanali, ex-yu kanali, bugarski, makedonski...


50 €
или предлог цена
27 ное 14:02Kameri Roteks

Se prodavaat 4 kameri Roxtak vo odlicna sostojba. Informacii na broj ...


180 €
или предлог цена
27 ное 13:49GRUNDIG STUDIO

GRUNDIG STUDIO RPC 500 so dual gramofon,radio i casseta ispraven,mode...


6.000 МКД
или предлог цена
26 ное 22:05Fuego LED 40" TV 102cm

Koristen ispraven TV


6.000 МКД
или предлог цена
26 ное 19:53Zvucnici

Socuvani ne servisirani ,3 sistemski na 8 oma i jacina 200 w, imaat m...


200 €
или предлог цена
26 ное 19:01Canon EOS 7D 18-135mm IS kit

<6500 окинувања


По Договор
или предлог цена
26 ное 14:43CANON EOS 6D mark II

Нов фото апарат. Окинувања само за проверка на функционалност. Купен ...


По Договор
или предлог цена
26 ное 14:43Elac FS 207.2

Се продаваат врвни аудиофилски звучници Elac FS 207.2 Од најдобрата ...


850 €
или предлог цена
26 ное 11:44Focal Aria 926

Се Продаваат! Focal Aria 926 висока класа на звучници, носители на ...


1.750 €
или предлог цена
26 ное 11:44JAMO D-570

Се Продаваат: Врвни звучници од најдобрата серија D - JAMO D-570 со ...


500 €
или предлог цена
26 ное 11:44Bowers & Wilkins CM-9

Се Продаваат: Висока класа на звучници Bowers & Wilkins CM-9 s1 Зву...


1.700 €
или предлог цена
26 ное 11:44Novi GPS uredi i so KAMIONSKA navigacija 5 incha

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

26 ное 11:31GPS uredi, prodazba, mapi softver dekodiranje

SE okolu uredite za navigiranje: -----MAPI za site GPS uredi, -...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

26 ное 11:31Olympus E-450

Olympus E-450 во одлична состојба, се функционира беспрекорно. Мемори...


9.000 МКД
или предлог цена
26 ное 03:14Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам