Велес
                           
169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja na plostad Kojnik

Se prodava kujka vednas vseliva celosno opremena,cena po dogovor na l...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:56Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 15:39Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс"...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 15:38Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.000 €
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:11СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 01:20Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 00:52СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јан 23:56Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јан 15:02Се продава куќа на Теќе

Се продава куќа на Теќе, во близина на 5фм радио. Куќата е на два сп...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 јан 12:55Се продава куќа на ул.Димитар Влахов бр.38 во Велес

Се продава куќа на ул.Димитар Влахов бр.38 во Велес Куќата се продав...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 јан 17:26se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 јан 11:24Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 јан 09:24Se izdava kuka cela opremena nova

Se izdava kuka cela opremena moze i za nokevanje moze i za nekolku me...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 МКД
Велес

Куќи / Вили

24 јан 16:50Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јан 17:15АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јан 16:33kuka vo centar

se prodavaat dva stana so povrsina od 145 m2,delovni prostorii 90 m2,...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јан 14:46Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јан 14:40KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka vo Veles. Po moznost da raspolaga so dvorno mesto. Mo...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јан 07:51Куќа

Семејна куќа на левата страна на град Велес. Со директен поглед на ре...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 јан 20:15Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 јан 10:28Se prodava kuka

Se prodava kujka na ulica mirce acev 41 tvrda gradba vo blizina na k...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 јан 10:37Се продава куќа

Се продава куќа на улица Богдан Каракостев бр.167. Куќата е тврда гра...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јан 13:55Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 јан 08:05Куќа на ул.Сараевска бр.13

Се продава Куќа во Велес на ул.Сараевска бр.13(17 старо) на мирна лок...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 јан 10:37Se prodava kukja na odlicna lokacija 220 200m2

Se prodava Kukja 220m2 /200m2 dvorno mesto vo centarot na gradot, na ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јан 22:41Se prodava kuka

Se prodava kuka Veles Buzaana 4 sobi na sprat,1soba prizemje,kupati...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јан 12:21Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

15 јан 09:38KUPUVAM VIKENDICA

Kupuvam vikend kuka, vila ili kuka vo selo. Vo okolina na Veles i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 јан 14:09Nova semejna kuka vo Gjorce Petrov,Skopje

Се продава нова куќа во убава и мирна населба со прекрасен поглед кон...


310.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 јан 10:01SE PRODAVA kuka vo centar

Se prodava kuka vo centar vo dvorovi ulica Blagoj necev 30 blisku do ...


22.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јан 23:56ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR ZA IZGRADBA <075 320 040>

Prodavam kuka na ulica blagoj necev 30 vo centar vo dvorovi. Kukata e...


22.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

06 јан 23:56вила Младост

Куќата е со големина од околу 400м2.Големината на плацот е од 626м2,о...


150.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 јан 21:23Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 дек 22:51SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

31 дек 09:03Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 076263269 Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 дек 19:21Куќа во Велес (П+2)/ Три посебни влеза

Куќата се наоѓа на влезот на Велес и е П+2 спрата. Секој спрат е по о...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 дек 23:21Se prodava kuka

Se prodava kuka ili zamenuva za stan so moja doplata. Dva sprata so ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 дек 10:14KUKA VO CENTAR NAKARSI GRADSKI SAAT ARHIEPISKOP MIHAIL 37

SE PRODAVA STARA KUKA NA UL. ARHIEPISKOP MIHAIL BR. 37 PORANESNA VLAD...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 дек 21:08SE PRODAVA VILA NA VELESKO EZERO

Vilata se naoga vo blizina na Velesko Ezero. Namestena i Vednas vsell...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 дек 18:10Се продава куќа

Се продава куќа на Соколаана близу градскиот пазар. За повеќе информа...


31.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

08 дек 11:27Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам