Богданци
                           
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стара куќа со голем двор позади паркот.

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот...


10.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

25 јан 18:01Sprat od kukja

Se izdava namesten sprat od kukja vo Gevgelija


200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

05 јан 15:38Se prodava 4 sobna kuka vo Stojakovo

Se prodava stara kuka vo M.V."Selo" s.Stojakovo,Opshtina Bogdanci Gev...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 09:56SE PRODAVAAT KUKI

Se prodavaat dve kuki moze komplet zaedno moze posebno.Edna do druga ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

26 сеп 13:14SE PRODAVA KUKA

Kuka vo Bogdanci 250m2 vednas vseliva na 2 spra...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

22 авг 15:50Продавам Куќа со големо дворно место и плац до самата куќа

За дополнителни информации јавете се на мобилниот број 077 442 072 л...


48.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

10 јул 15:51Se prodava kuka

Poveke info na 070238038


69.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 11:44prodazba_na_kuka

Se prodava kuka (karabina) na vlez od Stojakovo.Kukata raspolaga so p...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

18 ное 10:58Se prodava kuka vo Bogdanci

Se prodava kuka na ul. Veljko Vlahovik od 250 m2 so dva vleza i 435...


30.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

28 сеп 13:00Се продава стара куќа со голем двор позади паркот

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот...


11.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

16 мар 17:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам