175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Selski tapan

Se prodava selski tapan so 100% priroden materijal, 50cm obem. Tropan...


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41Промовирано

Gitara Melodija-BOKO

Акустична озвучена гитара Мелодија Боко (многу редок модел) во добра ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:27AKG NOV DAJLINSKI MIKROFON

Mikrofonot e nov baza so site dodaroci i mekrofon.Inf:076/691-142.


Вчера 13:03  НОВ ОГЛАС

SHARP POJACALO

Sharp pojacalo i ekvilajzer Philips Za poveke info javete se: 07830...


Вчера 12:31  НОВ ОГЛАС

Digidesing Mbox 2 pro звучна картица

Firewire звучна карта во зачувана состојба.Доаѓа со оригиналната кути...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:21  НОВ ОГЛАС

Masina za nizok cad

Se prodavaat masini za nizok cad rabotat so suv mraz.


Вчера 09:07Nov FM predavatel Stereo RDS za radiostanici

Nova ITALIJANSKA oprema za FM radiostanici po ekskluzivni ceni. Najn...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 08:24MELODIJA 9 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 06:13Gitara germansko proizvodstvo

Stara racna izrabotka so amblem na majstor.


100 €
или предлог цена
Вчера 06:13M8krofon8

Se prodavat novi mikrofoni PGA58 5000den BETA57A 4000den


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 јан 19:48Mandolina

Stara 70god.vrven kvalitet.


4.200 МКД
или предлог цена
30 јан 10:35Violina 3/4

Germanska mnogu stara solidno gudalo so futrola.


350 €
или предлог цена
30 јан 10:35WELTMEISTER stela 5 reg. 60 basa

Harmonikata e potpolno ispravna bez kufer


10.500 МКД
или предлог цена
30 јан 10:28KORG PA1X PRO

se prodava PA1X pro vo odlicna sostojba vo nego ima poveke seta spre...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
30 јан 10:27Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
29 јан 23:59Вуфер Hertz za vo kola

Буфер Hertz за во кола Буферот купен е нов 260 евра користен само 3...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:50HOHNER ATLANTIK 4

Vo ispravna sostojba bez kufer


550 €
или предлог цена
29 јан 11:09Selski tapan

Se prodava selski tapan so 100% priroden materijal, 50cm obem. Tropan...


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41ELEKTRIČNA GITARA I POJAČALA

Električna Gitara so kufer 150€. i crna Gitara so pojačalo 150€. Poj...


28 јан 10:32TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 30kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 10:31JBSYSTEMS 6 mikseta, BEHRINGER cx 2300 i YAMAHA eq-70 equal.

super mikseta,odlično začuvana i se funkcionira,vo Evropa se prodava ...


11.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

ДЈ Опрема

28 јан 09:10Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


170 €
или предлог цена
28 јан 07:50Violina

Stara violina vo odlična kondicija vrven kvalitet


440 €
или предлог цена
28 јан 07:50Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


890 €
или предлог цена
28 јан 07:49WELTMEISTER consona

Potpolno ispravna harmonika generalno sredena bez kufer


750 €
или предлог цена
28 јан 06:32Se Iznajmuva ozvucuvajne

Се изнајмува комплет озвучување: Сателити/звучници; басови; миксети м...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
Прилеп

Изнајмување

28 јан 05:09ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јан 04:50TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


28 јан 04:50EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


28 јан 04:49Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


28 јан 04:49servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 04:49iznajmuvame profesionalno ozvucuvajne do 10.000W

Profesionalno ozvucuvajne za site vidovi proslavi rodendeni i koncert...


2.100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

28 јан 00:04Weltmeister Cantus 4 dvokabinska 2+2

Harmonikata e vo odlicna sostojba, napravena generalka pred 1 mesec, ...


1.250 €
или предлог цена
26 јан 19:48RANEC ZAHARMONIKA

Ranec zaharmonika 120 basa


2.500 МКД
или предлог цена
26 јан 08:53OTKUPUVAM HARMONIKI

Otkupuvam harmoniki ispravni i neispravni


1 €
или предлог цена
26 јан 08:53HARMONIKA DVOKABINSKA

Harmonikata e vo ispravna sostojba dvokabinska italijanska so kufer


1.400 €
или предлог цена
25 јан 15:41Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
25 јан 14:30KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
25 јан 05:55Elektricno Pojano KORG B2SP

Elektricno Pojano KORG B2SP Koristeno edna godina


40.000 МКД
или предлог цена
24 јан 22:30MIKROFONI ZA HARMONIKA

So dve glavi BETA58


100 €
или предлог цена
24 јан 17:36SHURE PGX4 BETA 58A

Mikrofonot e nov moze da se vidi i proba na live mesto.Inf. na tel: 0...


1 €
или предлог цена
23 јан 12:22Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам