3034 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Одлично опремен стан блиску до езеро и центар

Се изнајмува нов стан со одлична опрема на убава локација. Само 3 мин...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:10НОВ ОГЛАС
Промовирано

Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

31 мај 14:35Промовирано

Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри о...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Промовирано

IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:16Izdavam Apartmani vo Ohrid Centar

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 35 evra za dvajca informacii na 0...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:05Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:05Se izdava Centar do postata

Izdavam Apartmani I sobi vo Ohrid centar kaj postata zgrada remis 35...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:04СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:40Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:31Се изнајмува апартман (Вељаноски)

Вилата "Вељаноски" e лоцирана во населбата Видобишта во мирниот дел н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:27Izdavam iznajmuvam stan vo ohrid

Iznajmuvam stan vo Ohrid 64 m2 . So posebna spalna soba i pomosen k...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Охрид

Станови

Денес 16:27Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:12se zamenuva kuka i stanovi apartmani za pogolem objekt

Zamenuvam kuka i 2 stanovi apartmani za edna pogolema kuka so dvor ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:12Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:07Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:44Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
Денес 15:41Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски до јуни 1300 денари, од 01-15.07 1500денари за студио апа...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:26Kuka-ohrid

Bi primil zenska osoba postara od 34 godini,besplatno da prestojuva v...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:17izdavam sobi soba ohrid

izdavam soba 5 min od centar nova renovirana so kupatilo max za ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:16Se izdava apartman vo Ohrid

Пишувајте на вибер ПОЛОЖБА: Апартманот се наоѓа на прекрасна локаци...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:48Sobi za izdavanje Pestani!!!

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:40Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро. На са...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32Апартман во центарот на градот

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32Apartman vo centarot na Ohrid

Се издава апартман во строг центар на Охрид со поглед на езеро и бесп...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:32Apartman vo Pestani prv red pokraj ezero

Se izdava apartman 45m2 vo centarot na Pestani, prv red pokraj ezero....


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:29Apartman 60 m2

Se izdava apartman 60 m2 vo blizina na novata avtobuska stanica. A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:29Sobi vo Ohrid 300

Se izdavaat apartmani vo Ohrid do gradskata bolnica, sekoj apartman i...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:23Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:19Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:14Izdavam stan na 100m od ezero

Se izdava stan za turisti. Se naogja na 100 M OD EZERO. STANOT E NAME...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:13Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:07Се издава стан за туристи

Се издава стан за туристи на ул .Сирма Војвода Охрид ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:59Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
Денес 13:54PRODAVAM MENUVAM IZDAVAM APRTMANCE VO CENTAR VO OHRID

PRODAVAM APARMAN 29M CENA 4 50 000 EVRA VOEDNO SE IZDAVA od...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:50Apartmani za iznajmuvanje

Se izdava apartman vo Villa Tema so moznost za dorucek, so sopstven p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:28Se izdavaat studia / се издаваат студија

Се издаваат студија за ноќевање позади автобуската станица - За п...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:19СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:04Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
25 €
Охрид

Соби

Денес 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

Сместување во центарот на Охрид на 50м од влезот на охридската чаршиј...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Апартман Центар

Се изнајмува двособен апартман во строг центар на Охрид. Апартмано...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам