Охрид
                           
1517 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трособен стан со ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


74.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:59НОВ ОГЛАС
Промовирано

Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:42Промовирано

Се издава стан во центар на Охрид, на 5 минути од езерото

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јун 05:37Промовирано

Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 01:37Prekrasno Duplex Studio na Ohridskoto ezero

Se izdava Duplex Studio - Apartman vo naselba Ohridati na 1min. od ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:03Се изнајмува стан во центарот на Охрид

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:39Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:35Dvosoben apartman za odmor vo centar na Ohrid

Se iznajmuva dvosoben apartman za odmor, vikendi, praznici vo centar ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:23Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid

Trosoben Stan za iznajmuvanje vo centar na Ohrid. Dve spalni sobi, dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:23ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 95м2

Се продава стан со површина 95м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:04Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:09Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


45 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:00Се издава стан под кирија

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:53*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:45Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Апартманот се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри о...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:55  НОВ ОГЛАС

Луксузен апартман строг центар

Се изнајмува луксузен апартман во строгиот центар на градот, кај стар...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:54  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan na Lazo Trposki vo blizina na gradska bolnic

Se prodava stan od 88m2 i 5m2 podrum Vo blizina na gradska bolnica ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:44Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:10Se izdava apartman vo Ohrid

ПОЛОЖБА: Апартманот се наоѓа на прекрасна локација, на само 50 метри...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:03  НОВ ОГЛАС

Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:42APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:39АПАРТМАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД ДО ЕЗЕРО!!

Изнајмувам АПАРТМАН во строг центар на, Охрид до Езеро. На ул. Партиз...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:33Stan za turisti

Iznajmuvam apartman za 4 osobi na ul.Sirma Vojvoda Apartmanot raspol...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:08PREKRASEN STAN SO POGLE NA EZERO

STANOT E PEREKTEN,ODLICNO NAMESTEN, VO STROG CENTAR, SO POGLED NA EZE...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:32ODLICEN STAN VO CENTAR

Stanot e vo centar, trosoben, namesten, so sopstveno parno, ima i pod...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:30NOVI STANOVI VO CENTAR

STANOVITE SE VO CENTAR, od 51m2 nagore, so odlicen raspored, PEREKTNA...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:30IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:24Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:02Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman vo centarot na gradot


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:00Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:21Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:05Prodavam super stan vo centarot na Ohrid

Продавам супер стан во центарот на Охрид, трособен, комплетно наместе...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:59ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:30Apartman vo CENTAROT NA OHRID

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska ba...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:28Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:15Стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


54.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:06  НОВ ОГЛАС

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra

Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Трособен стан со ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


74.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratnost,strana vo strogiot centar...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:51Се издава стан за туристи

Се издава стан за туристи на ул .Сирма Војвода Охрид ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:33***Apartmani***

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 1...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:22Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам