52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM APARTMAN VO LJUBANISTA

Se izdava apartman vo selo Ljubanista,Ohrid.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:19Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:05Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
13 авг 11:37Studio za Turisti

Se izdava studio za turisti 2/3 osobi


По Договор
или предлог цена
12 авг 18:35Apartmani vo Ljubanista

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, на само...


1 €
или предлог цена
12 авг 11:13izdavam kuka vo Ljubanista

SE IZDAVA VIKENDICA od 16.08.2022 god VIKENDICA VO SUMSKO OPKRUZUVA...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:38Ljubanista Apartmani - LAST MINUTE PONUDA

*** СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА *** Сместување со попуст во Љубаништа! Пону...


35 €
или предлог цена
11 авг 10:28Kamelija Vikendica vonaselba Raca so Pogled na Ezero

Agemcija za nedviznosti Kamelija prodava Vikendica vo nas.Raca so pre...


60.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65.000 €
10 авг 11:03Prodavam plac za Vila Ljubanista Sveti Naum

Prodavam plac za Vila vo Ljubanista Sveti Naum vo najubavi...


1 €
или предлог цена
10 авг 00:37Bungalov od drvo se iznqjmuva na vecer!

Bungalov so edna soba i kupatilo ,so kujna i dvor so furna i skara.K...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 15:18Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

Се издава викендица на планината Јабланица со поглед кон Охридското е...


10 €
или предлог цена
06 авг 08:49СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ВИКЕНДИЦА ВО ОПЕНИЦА, Охрид

Се продава или издава викендица во с.Опеница, Охридско на 10 км од це...


По Договор
или предлог цена
05 авг 10:24Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекр...


35 €
или предлог цена
05 авг 10:04Se izdava bungalov Ohrid

Bungalov so sopstveno kupatilo dnevna kujna kapacitet 5 lica na 20 m ...


1 МКД
или предлог цена
05 авг 08:46Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450


По Договор
или предлог цена
02 авг 17:27АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
01 авг 09:13ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
01 авг 09:11Prodavam kuka vo Ljubanista Sveti Naum

Prodavam objekt kuka vo najubaviot del na Ohridskoto krajbrez...


65.000 €
или предлог цена
23 јул 23:32ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица со поглед на езеро

Шифра Д 42/5 Се продава викенд куќа со површина 90м² со катност П+1...


52.000 €
или предлог цена
21 јул 21:02Idavam sobi vo Ohrid

Почитувани, Се издаваат апартмани во населба Рача во близина на Куба...


1 €
или предлог цена
19 јул 17:31Se izdava kuka vo pestani

se izdava kuka vo pestani vo centarot na seloto na samo 100 metri od ...


1 €
или предлог цена
16 јул 10:16ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица

Д 95/6 Се продава куќа-викендица (нова градба) со вкупна површина 92...


61.000 €
или предлог цена
11 јул 20:54Апартмани во Љубаништа

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, веднаш ...


1 €
или предлог цена
11 јул 14:25Izdavam kamp prikolka vo Ohrid - Gradiste

Se izdava kamp prikolka vo gradiste vo noviot del na kampot , vo nepo...


1.300 МКД
или предлог цена
06 јул 17:47ИМПЕРИЈА – Викендица 74м²

Шифра Д 95/23 Се продава викендица со површина 74м² на приземје.Повр...


35.000 €
или предлог цена
29 јун 20:25Bungalov vo Ljubaniste

Izdavam bungalov vo AK Ljubaniste. Dve sopcinja so po 3 kreveta, vo e...


3.000 €
или предлог цена
28 јун 18:32Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јун 10:04Се продава камп приколка во Градиште

Се продава камп приколка во Градиште. Цена по договор. Контакт телефо...


1 €
или предлог цена
23 јун 20:50Ljubanista

Се издаваат соби со сопствено купатило , тераса и заедничка куња. Се...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:23SE PRODAVA PLAC VO s, LJUBANISTA (SV. NAUM)

4000 m2 PLAC NA SAMIOT PAT ZA SV.NAUM I R. ALBANIJA . Pogoden za gr...


30 €
или предлог цена
07 јун 13:49Cityview apartment ohrid

***Апартмани Cityview Охрид*** ***ПРОМОТИВНО*** 🥰✨🎀Пре...


30 €
или предлог цена
05 јун 09:22Се издава викендичка

Се издава викендичка до автокамп Елешец на самата плажа Атлантик. Две...


1 €
или предлог цена
30 мај 09:41Sobi vo ljubanista

Se izdavaat sobi so sopstveni kupatila , terasa i zaednicka kujna so ...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:53Ohrid centar do postata

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


35 €
или предлог цена
27 апр 17:02Куќа во Центар, под Горна Порта

Се продава куќа во Центар, веднаш под Горна Порта, оддалечена 5 мин...


51.999 €
или предлог цена
21 апр 18:34Prikolki vo Gradiste

Se izdavaat prikolki vo Gradiste,Cena 1500 mkd od den. Kontakt 0782...


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 15:31*SAJCESKI* Vikendicka so plac vo Raca

Se prodava vikendicka vo naselba Raca, na dva sprata, opremena vo etn...


По Договор
или предлог цена
22 окт 23:58Апартмани Деметра

Апартманите се наоѓаат во непосредна близина на центарот на Охрид. Р...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 22:16Izdavam sobi Ohrid

Se izdava sobi za podolg vremenski period za Studenti familjarni lica...


1.111 €
или предлог цена
13 авг 11:35***SV.NAUM- LjUBANISTA -EXTRA PLACEVI ZA PRODAZBA ***

PLAC od 4000m2 na glavniot pat za SV.NAUM , so moznost za gradba na v...


30 €
или предлог цена
26 јул 11:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам