Охрид
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodazba na garaza

Se prodava garaza vo centarot na Ohrid do opstinata.


18.000 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

28 сеп 14:07Parking prostor od 47m2 na ul.Jane Sandanski i ul.Galicica

Se prodava parking prostor 47m2 so imoten list, vlez i izlez od edna ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Охрид

Гаражи

28 сеп 10:25ЧОЈС-Podzemen parking vo Bljanini Izvori

Se prodava podzemen parking so vk kvadratura od 16m2 biljanini izvori...


6.700 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

26 сеп 09:10НОВА ГАРАЖА ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Се продава нова подземна гаража,во строг центар на Охрид,наспроти Опш...


1 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

25 сеп 01:00Garaza vo centar na Ohrid

Se izdava garaza vo centar na Ohrid (skalesta zgrada) so voda i struja


6.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Гаражи

20 сеп 13:43Купувам гаража во Охрид

Купувам гаража во охрид


5.000 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

20 јул 17:33ЧОЈС-Podzemna Garaza vo centar(Do Opstinata)

Se prodava podzemna garaza vo centar(Do Opstina Ohrid)so povrsina od ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

15 мар 18:15Купувам гаража

Купувам гаража во населба Христо Узунов Охрид или во близина. Цена п...


3.000 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

07 авг 08:56Купувам гаража во Далјан

Заинтересиран сум за купување на гаража во Далјан-Охрид.


13 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

03 авг 11:04Се издава паркинг место

Се издава паркинг место во подземна гаража со лифт во нова зграда нас...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Гаражи

20 мај 19:25Купувам гаража во населба Охридати

Купувам или барам да изнајмам гаража или гаражно место во населба Охр...


1 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

15 мај 23:32Се продава гаража

Се продава гаража 17m2 во зграда на Улица Јане Сандански.


4.000 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

15 ное 10:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам