Карпош
Подкатегорија:
                   
156 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Mebel po naracka, spalni, detski sobi, kujni

Izrabotuvame sekakov vid medel po merka -kujni -spalni sobi -detski s...


1.234 €
или предлог цена
Вчера 00:48Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Z...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

07 авг 11:21Се продава MAGNOFLEX наддушек

Многу малку користен дупли наддушек Magnoflex bed padding со magnetic...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

07 авг 07:44Spalna soba (lezaj +plakar +2 visecki skafcinja +2 natkasni)

Se prodava spalna soba Lezajot e so mehanizam za skladiranje pod ...


16.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:53Komoda

Prodavam cisto drvena Komoda mnogu socuvana


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

06 авг 11:25bracni kreveti

Se pordavaat bracni kreveti i dusheci. Site komplet 5300 den


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

05 авг 12:36krevet so kasa кревет со каса

Tрите кревети се со каса и се во МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА користени една ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 авг 20:45Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


3.000 МКД
или предлог цена
01 авг 11:52Кревети, два идентични

Продаваме два идентични кревета од целосна дрвена изведба. Стандардн...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 авг 11:52Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Z...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 авг 10:09Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

29 јул 16:38Dormeo dusek dushek 200x140

Prodavam Dormeo Aloe vera dushek. Koristen nekolku godini, vo super s...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

28 јул 14:54Брачен кревет

Брачен кревет со стандардни димензии, користен, дрвена изведба, со д...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

27 јул 10:12Dusek Душек Almero Exclusive 180 x 200

Prodavam ne koristen dusek Almero Exclusive so dimenzii 180 x 200 cm ...


28.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

23 јул 14:44Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 јул 16:53KULLEN фиокар со 2 фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: иверица боја: бела Д...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

22 јул 13:42MALM фиокар со три фиоки / ИКЕА

Карактеристики на производот Материјал: иверка, медијапан Боја: бе...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

22 јул 13:38Брачен кревет - старински

Продавам брачен кревет изработен од висококвалитетно дрво, делив на д...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

17 јул 19:13Drveni kreveti

Drveni kreveti 200x100 30E eden, dvata za 50E Bez duseci


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

17 јул 13:04Brachen krevet od eko kozha/Брачен кревет еко кожа

ИТНО. Се продава брачен кревет со димензии 200х160. Многу здрав, лесн...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 јул 17:11Ogledalo so sijalici/ shminkernica

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii: Shirina 115cm (...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

28 јун 12:43Spalna

Se prodava malce koristena spalna i po mnogu polovna cena za komplet....


1 МКД
или предлог цена
20 јун 09:35Ogledalo i kozmeticko biro

Ogledaloto e led sijalicki site funkcionlni Ogledalo 50cm×70cm Kozmet...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

12 јун 10:42Podaruvam dusek oriolik 160x200

Podaruvam (besplatno) dusek od oriolik 25cm visina, 160x200cm Lokac...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

31 мај 18:13Se prodava plakar poradi selenje vo odlicna sostojba

Se prodava ITNO plakar poradi selenje vo odlicna sostojba, so 3 krila...


1 €
или предлог цена
14 мај 13:28UTAKER Кревет на спрат/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: > Материјал: дрво / бор > Боја: светл...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

14 апр 15:08Krevet od masivno drvo

Dimenzija na kreveti 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -ce...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 апр 08:58Dusek 90x200x27cm - FederBau Comfort

Dusek so dimenzii 90x200x27cm - FederBau Comfort model vo odlicna sos...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

11 апр 00:22MILLBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: метал, 75% полиестер, 2...


6.680 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

09 апр 12:09Dusek

Dusek kupen od simpo Dimenzii 200x180


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

07 апр 23:03Latofleks (so pokloplivi nogalki)

Prodavam visoko kvaliteten i vo odlicna sostojba LATOFLEKS za lezai, ...


2.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

31 мар 13:00АКЦИЈА !! НАТКАСНИ НОВИ ЗА СПАЛНА СОБА (ПОПУСТ ЦЕНА)

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅ Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42...


1.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

29 мар 15:10Кревет брачен

Кревет / Krevet брачен / bracen димензии: 200cm x 160cm (со прос...


6.490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 мар 13:48Site 3 plakari za 3.000

Plakar od 4 krila Komoda 3.000 denari Plakarot se rasklopuva, Mo...


3.000 €
или предлог цена
19 мар 00:13Prodavam krevet komplet so dusek

Prodavam krevet komplet so dusek


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 фев 18:54Prodavam kreveti i masa i stolici poradi selenje

Prodavam: 1.-. masa , odlicno socuvana 120x80 ili (180x80 pustena) s...


1.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

01 фев 22:08RAST Фиокар со 3 фиоки / дрвен / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: иглолисно дрво > Боја:...


3.260 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

15 јан 13:56Се продава брачен кревет

Се продава брачен кревет со димензии 200х180 см.


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 дек 21:01Комплетна спална соба

Димензии 190Х160 ДУШЕК


9.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:41Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам