7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

msi

Лаптоп MSI GF65 Thin 10UE, 15.6", Full HD, Intel Core i5-10200H (2.4/...


50.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
55.000 МКД
08 авг 14:33Medion Akoya 5612

Lap top Medion Akoya top sostojba. Tenok unav dizajn bez nikakov prob...


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:33Microsoft Surface Pro 7 laptop / tablet

Se raboti kako novo Bez drcki Bez kutija, so original polnac


550 €
или предлог цена
06 авг 18:09Dell inspiron 1545

Lap top ekstra zacuvan. Bez grepka.


5.000 МКД
или предлог цена
06 авг 13:42Legion 5 pro 5800H RTX 3070

Legion 5 pro 5800H RTX 3070 16GB RAM , 1TB SSD , EKRAN 16 " 2K 165 ...


85.000 МКД
или предлог цена
16 јул 12:24Laptop Asus VIvoBook i7 FaceID

CPU: intel i7-8565U RAM: 8GB DDR4 Grafika: NVIDIA GeForce MX250 S...


570 €
или предлог цена
16 окт 16:39Lenovo G460

Lenovo G460 so pentium P6200 procesor, 2Gb ram memorija, posebna graf...


70 €
или предлог цена
23 мар 10:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам