Свети Николе
                           
154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stopanski objekt 382m2 Lozovo

Se prodava stopanski objekt od 382m2 so dvor 1000m2 vo Lozovo,


19.000 €
или предлог цена
Вчера 19:50Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:50Nova kukja vo izgradba

Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina Na 3 minuti do M...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 19:41SE PRODAVAAT DVE NIVI

Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se pr...


11.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 11:25Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


4.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 10:18Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 08:45Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 08:45Нива

Земјоделско земјиште 18700м2 Една парцела с.Црнилиште Св. Николе ...


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 08:45Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 08:44Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 08:44Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 08:44СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОС,ОБРАБО...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 мар 20:47Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


14.990 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

31 мар 17:04NIVA 32009 m2 Sveti Nikole

Prodavam niva na okolu 1,5 km od gradot Sveti Nikole . Nivata se na...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 мар 17:01Се продава плац во село Преод - Preod - 2714m2

Се продаваат два плаца еден до друг со вкупна квадратура од 2714м2 во...


23.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 мар 10:30Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini 'Sasko-Gis'"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


35 €
или предлог цена
Свети Николе

Останато

31 мар 09:25Se izdava prostor za ziveenje

Se izdava namesten stan od 83 kvadrata so poseben vlez vo prizemje od...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

30 мар 16:38SE PRODAVA STARA KAUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava stara Kuka na ulica vaska cikeleva br 38 CENA PO DOGOVO...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

30 мар 09:10Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul: Vanco Angelov br:16 na KP:10313 i il: 1319, ku...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

30 мар 09:02Plac vo Sveti Nikole

Se prodava plac 1100m2 so odobrenie za gradba, plan za gradba, povrza...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

29 мар 13:08Се продава куќа

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плу...


31.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

29 мар 05:34Se prodava vikendica so niva

Mesto Krivceva reka 2 dekara mesto So voda i struja Kontakt samo ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

28 мар 16:55Se prodava niva vo Kruski

Niva vo Kruski 2 dekara Kontakt samo na 078 506 364 Ile


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 мар 16:55Vikendica

Se prodava vikendica od 100m2, namestena, vo odlicna sostojba so prek...


70.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

27 мар 15:46Деловен простор

Се продава или изнајмува целосно реновиран деловен простор од 34м2 , ...


1 €
или предлог цена
26 мар 19:47SUMA vo Pavlesenci

Sumata e 13dekari,istata e ne secena so drva,se prodava celata so drva


8.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мар 14:07Niva vo Pavlesenci

Nivata e Do Pat,5 dekari


4.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 мар 20:02Gotov proekt za gradba na fotovoltaici 6.5mw

Се продава готов проект за градба на фотоволтаици 6.5 МW. парцелата...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 мар 15:07деловен простор

Се изнајмуваaт деловни простори,дуќани -два.Едниот е на приземје,а др...


1 МКД
или предлог цена
16 мар 10:30земјиште -нива

Се продава земјиште(нива) во светиниколско(село Ранченци) со површина...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мар 10:30земјиште-нива

Се продава земјиште(нива)во светиниколско со површина од 14,612м2,во ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мар 10:30Се продава плантажа (лешник) 076-293-923

Се продава плантажа лешник во Св. Николе месност наречена Суво Поле К...


42.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 мар 19:12Se izdava prazen stan vo Kisela voda karsi Tinex

Se izdava prazen stan vo Kisela voda karsi Tinex


150 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

14 мар 21:12Kuka so dvor Куќа со двор

Dejan 075588161 WhatsApp ...


65.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

14 мар 19:35Kuka

Se prodava kuka Komplet nova istalacija nov dovod Parno,solarno Mo...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

12 мар 16:22Prodavam plac

Prodavam niva pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo grade...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 мар 00:39Stara kuka vo centar!

Prodavam stara kuka vo centar , uredni dokumenti, so markica za nova ...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

11 мар 17:41Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crnilist...


1 €
или предлог цена
10 мар 19:37Земјиште за фотоволтаици

Се продава 100.000 м2 земјиште погодно за изградба на фотоволтаици з...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 мар 11:57Земјиште за фотоволтаици

Се продава 43000м2 земјиште погодно за изградба на фотоволтаици. Земј...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 мар 11:57Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам