2438 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh. Zagreva povrsina od 250 do 300...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 22:29НОВ ОГЛАС
Промовирано

Kotel za Parno na Struja 12KW

Продавам котел на струја 12kw наменет за парно или подно греење skor...


250 €
или предлог цена
Денес 09:13Tapacir vrata/i

Се продаваат тапацирани влезни врати. Производство на ШИК „Јелак“ - Т...


Денес 08:44Vrata za balkon Volkswagen mehanizam Rehau

Висина 256 cm Ширина 240 cm Се продава комплет врата од типот Рех...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:44VAJGELIJA _ CVETNA. TRAjNICA

VAJGELIJA Florida,cvetna trajnica,idealno ukra...


300 МКД
или предлог цена
Денес 07:28HIBISKUS

5 годишни садници правилно оформени во цвет, висина од 80 до 150 cm. ...


200 МКД
или предлог цена
Денес 07:28BUDLEJA LETEN JORGOVAN

Prekrasna trajnica grmuska,raste do 2m visina ,isto tol...


600 МКД
или предлог цена
Денес 07:26Ikea Luster

Se prodava Ikea luster potpolno nov 4000 denari 071 20 10 60


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:36Pecka na peleti alfa plam komo 21

Se prodava pecka na peleti alfa plam komo 21 (za parno)..koristena e ...


70.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:20Г-со пуштање 2.30 на 2.60 2500 ден

Г- со пуштање 2.30 на 2.60 2500 ден


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:44  НОВ ОГЛАС

Cepel машина за шиење

Зачувана,исправна,како нова...3000 без постоље...4000 со постољето...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Stolica

Ne funkcionira mehanizmot za podesuvanje nagore i nadolu....ispravno ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Pecka na peleti 35kw na topol vozduh

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh. Zagreva povrsina od 250 do 300...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 22:29  НОВ ОГЛАС

Zamrznuvac vertikalen so korpi "Koncar"

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi,...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 21:29Продавам машина за шиење Csepel 30

Продавам машина за шиење Csepel 30, цена 3000 ден. ( на сликите ). ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 21:29Дрвени столици

2000 денари 4те


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:22  НОВ ОГЛАС

Radijatori pumpa kotel za parno na struja

Algreta - радијатори - 90 ребра - 350 евра 18kw Котел и пумпа - 150 ...


3 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
270 МКД
Вчера 21:21Hitno prodavam Paneli za greenje-Thermor

Hitno prodavam paneli za greenje. Thermor-2,5 KW-3000 denari Thermo...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09Се продава тросед

Користен 2 години се продава поради купување нов


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09KЛУБ МАСА - НОВА

Се продава, нова, некористена клуб маса со димензии 75*40*50 см. со т...


50 €
или предлог цена
Вчера 21:00ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


60.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:59Продавам осигурачи и склопка нови Останати Вишок !!!

продавам осигурачи нови . 4x20c и 1x25в склопка исправна 40A Цена...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54METALNI KANTI KANTA/КАНТА/КАНТИ

PRODAVAM METALNI KANTI ZDRAVI SO KAPACI. KANTITE SE OD COKOLADO NESE...


60 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 20:39ZAVEZI /ZAVESA ЗАВЕСА/ЗАВЕСИ

Prodavam dve recisi novi zavesi, sirina 2m, sosieni na lenta so falti...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39Boca za plin 12litri

Se prodava skoro nova (2-3meseci) koristena plinska boca od 12 litri ...


999 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 20:34Agolna garnitura

prodavam polovna garnitura


5 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12Cevki za Solaris 150 sm. Dolzina precnik47mm

Prodavam polovni cevki (od pomalite ) za kineski solaren sistem cena ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:07Дрво на животот

Се продаваат две цвеќиња "Дрво на животот" високи над 2м. Цена: 34...


3.400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:06Печка на пелети Alfa Plam 8KW

Се продава печка на пелети Alfa Plam 8KW, дувалка. Купена е 2019 ...


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:06Eco spar 8kw

Prodavam pecka na paleti eco spar tukana model 8kw, ispravna bez nika...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Вчера 17:43Nespresso DeLonghi black

Se prodava masina za kafe, kako nova, mnogu malce koristena, dadena p...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:43Beko 8kg susara

Prodavam masina za susenje alista Beko DCU7430 8kg so senzor za vlazn...


6.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 17:43SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE -KOTEL. -PUMPA. -EKSPANZIONEN KOT...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

Keramidi

Keramidi odlicno socuvan moze da si odberete kolku sakatei. Cena po ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:58Bojler Prohromski

Se prodava prohromski bojler 140L Zvonete na ovaj broj - 070 312 4...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:58Se prodava pecka ba peleti 25 kw za parno.

Se prodava pecka na peleti 25 kw za parno. Peckata e koristena samo d...


75.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36Drveni Sobni Vrati

Prodavam drveni sobni vrati . 2mx86cm so kasi .


Вчера 15:48Drvena Nadvoresna Vrata.

Se prodava Drvena Nadvoresna Vrata. Dimenzii sirina 102cm dolzina 204...


Вчера 15:47Rabotna masa ROSVAJT 2'70 DOLGA 14000d

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 dolga mozi da se vidi vo sekoe vreme 14000 ...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:20Keramidi okulu 1200 parcina po 8 den

Se prodavat keramidi imam dve vrsti po 8 den


8 МКД
или предлог цена
Вчера 15:19Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:44  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам