996 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

САДНИЦИ КОСТЕН / SADNICI KOSTEN

ЕДИНСТВЕНО НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ВО РАСАДНИК ФАРМА ОРГАНИКА ПРИЛЕП. ...


290 МКД
или предлог цена
19 ное 08:03Промовирано

САДНИЦИ ОРЕВ / SADNICI OREV / ЧЕНДЛЕР / CHENDLER / CENDLER

САМО ВО ФАРМА ОРГАНИКА ПРИЛЕП ОРЕВ ЧЕНДЛЕР - ПЛАВА ЕТИКЕТА - ПРВА ...


320 МКД
или предлог цена
11 дек 07:27Промовирано

САДНИЦИ ВИШНА / SADNICI VISNA / MARELA / МАРЕЛА

НАЈГОЛЕМА ПОНУДА НА СОРТИ НА НАЈКВАЛИТЕТНИ САДНИЦИ ВИШНА САМО ВО ФАРМ...


210 МКД
или предлог цена
11 дек 08:04Промовирано

Masina za betonski blokovi

Metallica poluaftomatska kalap 20/20/40 Mesalka za polusuvbeton ...


4.200 €
или предлог цена
Денес 15:11Coffee Truck

Се продава Coffee Truck ново возило атестирано со целосна опрема за р...


8.399 €
или предлог цена
Денес 14:45Dve komori/komora DORIN 21 m3 i 15 m3

Се продаваат две комори, од 21м кубен и 15 м кубни и двете со Дорин м...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:36Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп

Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп Автоматско подмачкува...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00resetki za 32 masina za meso

resetki za 32 masini za melenje meso.hardox materijal.ima od site vre...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:24mlin cekicar

prodavam mlinovi cekicari za stocna hrana.ima so razlicni kapaciteti....


1 €
или предлог цена
Денес 11:24briketirka

proizvodstvo na masini za briketi od slama so razlicni kapaciteti.dok...


11 €
или предлог цена
Денес 11:23Solareni paneli za struja pv fotovoltaik

Se prodavaat solarni paneli thin film tip, napraveni od dvoslojno kal...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:03AGOLNI LAJSNI

SE PRODAVAAT AGOLNI LAJSNI SPEROVANI SO DIMENZII 90X90X1140MM DEBELIN...


1 €
или предлог цена
Денес 09:54  НОВ ОГЛАС

El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Денес 09:26ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Денес 09:26Akreditirana labaratorija za vagi,vaga(Вага,ваги)ВАГАР ГАПЕ

АКРЕДИТИРАНА ЛАБАРАТОРИЈА ЗА МАСА (ВАГИ ) КЛАСА II,III,IIII до 50 00...


1 €
или предлог цена
Денес 09:25se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


749 €
или предлог цена
Денес 09:25СЕРВИС,ВЕРИФИКАЦИЈА(БАЖДАРЕЊЕ) НА СИТЕ ВИДОВИ ВАГИ (VAGI)

Servis, bazdarejne i vagi- vaga PRODAVAME SEKAKOV TIP NA VAGA: NO...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:25Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1x1m; 1,25x1,25m; 1,25х1,5m; 1,5x1,5m; ...


750 €
или предлог цена
Денес 09:25ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.

Se prodava elektronska vaga do 500kg . So platforma 600x700mm, 700x80...


330 €
или предлог цена
Денес 09:25Kamionski vagi,vaga(ваги,вага) од 20 до 50 тони

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА КАМИОНИ ,ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ=20,30,50...


7 €
или предлог цена
Денес 09:25Malo zlatarsko mengeme

Novo


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:08  НОВ ОГЛАС

Brusalica slajferica

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:06  НОВ ОГЛАС

Shtrafilica strafilica raider

Odlicna ne e koristena


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:58  НОВ ОГЛАС

hilta bohalsta hamer 2200w

nova hilta hamer ,komplet vo kuferce so silo I drugi dodatoci....2200...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:09Inverter Aparat za varejne,zavaruvajne.svajcaparat

Nov inverter kzubr,400a mnogu jak komplet pakuvajne so maska .ekstra


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:08VAGA LIBELA 20kg

SE prodava vaga libela 20kg


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Дигалка до 250кг

Во одлична состојба.


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:02Masina za sienje

Masina za sienje komplet 075768053


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:39retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


399 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:10zemjodelska mehanizacija

proizveduvame ralnici[emishi] za plugovi,klinci za brani [drljachi] r...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:04Maslo za podmackuvajne

Se prodava litarsko pakovajne na maslo za podmackuvajne na industrisk...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Konec nov

Se prodava nov neotpakovan konec od po 5000 metra Razni boi , crni ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07masina za obrabotka na drvo kombinirana

prodavam stolarska industriska masina-kombinirana so freza,busilica,c...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 08:58Instrument-tester za zener diodi od 1v do 50 v

Mnogu tocen i kvaliteten instrument,tester za zener diodi od 1v do 50v


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 04:10Talpi I stici kosten

Se prodavaat talpi okolu 5m3 I stici 2m3 od kosten 1 klasa suseni v...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

30 ное 20:24BOSCH Originalen Bateriski Pistol +3 Baterii

Se prodava bateriska strafilica BOSCH vo dobra sostojba, koristen no ...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 20:04MaxPuls Pumpa za voda 1500W NOVA

Se prodava nova nekoristena Raketa MaxPuls potopna pumpa za voda kupe...


5.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 МКД
30 ное 20:04PASTERIZATOR DUPLIKATOR

Se prodava paster koristen za mleko, 500 L 36 kW mokjnost, vo odlicna...


2.700 €
или предлог цена
30 ное 19:13LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
30 ное 19:03ТРУПЦИ ОД ОРЕВ - КУПУВАМ

Купувам ореови трупци, плаќам на лице место. Потребна документација з...


1 €
или предлог цена
30 ное 19:02Mesalka za beton,kako NOVA

Se prodava mesalaka za beton,zacuvana kako nova malku koristena.LIV S...


16.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
19.000 МКД
30 ное 17:14Izrabotka i montaza na PVC i AL dograma

Germak Design e firma koja se zanimava so Izrabotka i montaza na PVC ...


1 €
или предлог цена
30 ное 16:59Prodazba na EURO PALETI 1 i 2 klasa ☎️070/488-968☎️

Prodavam EURO PALETI 1200X800 cm imame isto i obicni paleti 1200X800...


По Договор
или предлог цена
30 ное 16:20Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам