Битола
                           
3017 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
30 сеп 06:58Промовирано

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:25НОВ ОГЛАС
Промовирано

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Денес 13:00Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot, na Kamen most. Za podetal...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Renoviran stan Karpos

Se prodava kompletno renoviran stan vo Karpos , so dve spalni sobi ...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЗГРАДА ЈУРИ

-Станот се продава наместен. Мебелот е вклучен во цената. -Станот е ...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:57КУЌА ЦЕНТАР-КАЈ ЅВОНЧАРИТЕ

Куќата е централно градско подрачје во која има два ката со посебен в...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:44Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Куќата е стара, потребно е реновир...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:39BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Денес 12:39LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:39se prodava stan renoviran i opremen dnevna kujna spalna

se prodava stan renoviran i namesten


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:31КУЌА НОВОГРАДБА -с.Журче

Куќата е на одлична локација во с.Журче и истата е цврста градба со а...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:47SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Bitola Stara carsija


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:38Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:32SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:17Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 11:12Strog Centar 30m2

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:52Se izdava dukan vo centar od gradot

Dva sprata po 20 m2, vo centarot od Bitola,poranesno osiguranje Nova-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:36SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 10:36SE IZDAVA STAN KRATOK PRESTOJ NA 100mBOLNICA PLODNOST

Se izdava stan kratok prestoj nova bitola vo blizina na MAKRKET TINE...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:23Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:201200 M2 na pat za Grcija

Telefon za kontakt 075/899-260 Se prodava mesto 1200 M2 na 0.5 km po...


12 €
или предлог цена
Денес 10:13Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:05Apartment for rent stan za iznajmuvanje SHIROK SOKAK

Na 30metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna lok...


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:02izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:02Apartmani Kamen Most / Stone Bridge Apartments

Издаваме апартмани во срцето на градот Битола,одлична локација(Широк ...


25 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:55Се издава двособен стан во строг центар

Се издава двособен наместен стан во строг центар со феноменален погле...


210 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
220 €
Битола

Станови

Денес 09:49Стан во Областа,ул.Леринска бр.47

Se prodava stan 59m2 na ul. Lerinska br. 47 vo Oblasta vo zgradata na...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:36SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN INFO TEL 075 408 920 za stranci


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:21Се издава наместен стан

Се издава наместен половен стан на ул. Север Југ кај поранешно Симпо ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:20Se iznajmuva soba

Opremena


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:10Se iznajmuva soba

Opremena : Kupatilo i peracka posebno Kujna od spalna oddelno Plin...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 09:09SE IZDAVA DUKAN ZA SEKAKVA NAMENA

SE IZDAVA DUKAN ZA SEKAKVI NAMENI ZA SEKAKVI NAMENI DUKANOT E NA ULI...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:05Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:39Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:32Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 07:55Се издава стан во строг центар

Станот се наоѓа веднаш до музејот


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:51Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:51SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 06:58Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам