Битола
                           
698 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:35Промовирано

Kuka vo centar 73m2

Se prodava kuka na 2sprata sekoj sprat so poseben vlez mozi da se vid...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:40Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:40SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:51KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA V...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:51Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:58Купувам стара куќа центар

Купувам стара куќа во центарот на Битола. 078307009 Менде.


1.111 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:50Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:56Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:50Se prodava kukja na Bair blisku do O.U "Todor Angelevski"

Se prodava kukja vo naselba bair Spremna za ziveenje Oddalecena od c...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:56Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 спални и голема дневна, трпезарија и кујна. Целос...


330 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:29Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:27Се продава реновирана куќа во Битола!

Продавам реновирана куќа на ул.Солунска бр.14 Битола. Куќата не е вс...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:15Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:35SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Kuka vo blizina na bolnicata

Se prodava kuka vo blizina na bolnicata, na ulica Bonde Skerlevski. ...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:55SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:55Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:26К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


37.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
38.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:20К2079,НАД ОБЛАСТА КУЌА + КАРАБИНА ПОТКРОВЈЕ

К2079, НАД ОБЛАСТА, ОДЛИЧНА КУЌА ЗА ЖИВЕЕЊЕ - ПОДРУМ 35М2, - КАТ ОД...


47.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
48.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:19Куќа во јени маале

Се продава куќа во близина на трудот,тврда градба.Можна замена за дуќ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:57СЕ ПРОДАВА НОВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

Се продава куќа Нова Опремена Наместена Веднаш вселива 2 спрата х ~90...


85.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
89.000 €
Битола

Куќи / Вили

24 ное 22:45НОВА КУЌА - Брусничко - Лавчанска *Фото *Видео

Се продава нова голема куќа во Брусничко-Лавчанска населба - Битола ...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 22:45SE PRODAVA NOVA KUКЈA

KONTAKT NA TELEFON 075-645 887 GOCE, posle 17 casot SE PRODAVA KUKJA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 17:47Se prodava kukja

Se zamenuva isklucivo za stan kukja na ulica Peco Bozinovski vo blizi...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 17:04Се продава куќа на два спрата

Се продава куќа на два спрата и подрум. Спратовите имаат заедничк...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 15:54Kuka vo Nizepole

Se prodava kuka vo Nizepole so imoten list, 150m2 na dva sprata i dvo...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 12:13Se otstapuva parcela so markica vo Centar

Se otstapuva parcela so markica(moznost MINI ZGRADA so 6 stanovi i de...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 10:58Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 10:31Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 08:34Се продава куќа

Се продава куќа на улица Ѓорги Сугарев 37б приземје и спрат. На призе...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 08:33Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 08:16СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАС.СТРЕЖЕВО

Куќата е на одлична локација во нас.Стрежево. Два спрата по 86м2 ...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 07:07Vikendica-niva gorno orizari

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 ное 01:19Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 ное 22:59Kukja vo Bitola

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 ное 17:57Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 ное 16:05ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 ное 15:35ПРОДАВАМ КУЌА

КУЌАТА Е ПОД ЛИНИЈА ПО ТЕЧЕНИЕТО НА РЕКА ДРАГОР ОД ЛЕВА СТРАНА ПРВА...


15.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 ное 15:08BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 ное 14:08Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам