4507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Вчера 09:43Промовирано

Golf 5 1.9 TDI 105hp

Se prodava Golf 5 Golf 5 1.9 TDI 105hp. Kolata ima napraveno golem ...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
30 сеп 20:50Промовирано

Honda Civic 2.2 iCDTi 103kw 2006 Full Oprema

Honda Civic 2.2 103kw 140ks 2006 proizvedena prva registracija 2007 s...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
23 сеп 11:15Промовирано

BMW.320.i.SO PLIN REGISTRIRAN ODLICEN 2001 KES

320.i.reg..do 0.4.2023..so plinski ured dizna sistem..2000.god u sobr...


2.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.200 €
Вчера 23:23TOMOS REZERVNI DELOVI

Delovi za tomos novi i polovni , za poveke sliki i informacii na nasa...


Вчера 23:22Citroen C2 1.4 benzin/plin

Se prodava citroen c2 1.4 so benzin plin atestiran Oprema: Tempomat K...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 21:15se prodava IMT 533

se prodava IMT 533 proizveden 1980 god so dve lameli i dvobrazden plu...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 21:13Aprilija sportcity 300cc

Se prodava 2010 god reg cela godina 08.2023 napraven mal servis.Povek...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 21:01Volvo Mega fh 440 2007 god info 078289948

Volvo mega fh 440 2007 poveke info 078289948


По Договор
или предлог цена
Велес

Камиони

Вчера 20:32SEAT LEON 1.9 TDI 105KS MN OPREMA SIBER!!! KOMANDI VOLAN!!!

KOLATA E SEGA UVEZENA PLATENA CARINA TUV HIMOLOGACIJA PREVEDENI DOKUM...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 20:25Citroen c4 picasso 1.6 hdi

Se prodava c4 picasso, kolata e vozena za familiarni potrebi, redovno...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 19:59Opel corsa 1.0 benzin reg-09.23g

Se prodava opel corsa 1.0 benzin,karoserija odlicna,motor saatce 5-6 ...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 19:58BMW e60 525d STAKLO!!!

Se prodava bmw e60 525d 2005g FABRIKA Odlicno socuvano bez nikakvi z...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 18:56Delovi za BMW ,FIAT PUNTO 1.8 HGT

Se prodavaat delovi za BMW dizni ,grana , PUNTO 1.8 HGT dizni extra c...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:56Se prodava KUKA

Montazna kuka


50 €
или предлог цена
Вчера 18:50VELEMOTO

Moto Servis i rezervni delovi novi i polovni za site motori i skuteri...


Вчера 18:49Форд C Max

Се продава добро сочуван форд ц макс 1.8тдци регистриран цела година ...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме б...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:33Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010g

Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010/2009 2x kluca servisna kniska 210.000k...


6.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Вчера 18:27Vw polo 1.2 70ks 2008g

Vw Polo 1.2 70ks Benzin 2008g 2x kluca servisna kniska Motor na l...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 18:27Приколка за превоз на четири мотори,рег.до 27.07.2026год.

Гланц нова приколка за превоз на 4 мотори. Регистрирана за 4 години д...


1.200 €
или предлог цена
Велес

Приколки

Вчера 18:19Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.650 €
или предлог цена
Вчера 18:19Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 18:19Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 18:19Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 18:19Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нов...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Вчера 18:19Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 18:19Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 18:19Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.350 €
или предлог цена
Вчера 18:19Kymco Agility 50F 4T.2018god.

Фиксна цена 1400евра. Купено од салон од Кимко. Четворотактно е мот...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 18:19Kymco Downtown 300i 2011god.

Фиксна цена 2650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 18:18Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 18:18Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 18:18Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 18:18Bmw 525 facelift moze zamena za Bmw 118/120 avtomatik

Bmw 525 facelift 3.0 disel cobra menuvac Registrirano so zelen kart...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 18:03VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 17:54Mercedes E200

Mercedes-Benz W213 E200 CDI 110kw(150ks) 2018 godina Euro 6 Avtomatik...


36.000 €
или предлог цена
Вчера 17:40Gumi 205/55/16 i bandazi 5x112

Bandazi celicni 5x112 i zimski gumi Rikken vo odlicna sostojba vozen...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
170 €
Вчера 17:27205/55/16 continental gumi so celicni bandasi

se prodavaat continental 205/55/16 zimski gumi so celicni bandasi i o...


130 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
160 €
Вчера 17:26Ford fiesta za delovi/075 813 672 *075 885 548

1e


1 €
или предлог цена
Вчера 16:58Aprilia replika e auspusi /075 885 548 075 813 672

3000 ili 2800


50 €
или предлог цена
Вчера 16:58Skuter 2t 50cc /075 813 672 * 075 885 548

Skuter 2t 50cc pali vozi tip top cena 200e ili 180e


190 €
или предлог цена
Вчера 16:58Skuter 2t 50cc /075 813 672 * 075 885 548

Skuter 2t 50cc pali vozi tip top cena 200e


200 €
или предлог цена
Вчера 16:58Страна 1 од 113

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам