1380 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 5 1.9 TDI 105hp

Se prodava Golf 5 Golf 5 1.9 TDI 105hp. Kolata ima napraveno golem ...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
Вчера 20:50Промовирано

Seat Leon 1.9 2006 godina

Seat Leon 1.9 2006 godina dizel registrirana do 26.04.2023 godina eur...


4.900 €
или предлог цена
20 сеп 23:17Промовирано

Honda Civic 2.2 iCDTi 103kw 2006 Full Oprema

Honda Civic 2.2 103kw 140ks 2006 proizvedena prva registracija 2007 s...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
23 сеп 11:15Промовирано

IBIZA 14 TDI**REG CELA god**SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


4.700 €
или предлог цена
Денес 16:24IBIZA 1.4 TDI"KLIMATRONIK" ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


3.300 €
или предлог цена
Денес 16:24Megane 3 coupe neuvezuvan - moze zamena

Renault megane 3 coupe 1.4 tce benzin plin 130ks, 160000 realni kilom...


5.300 €
или предлог цена
Денес 16:15PEUGEOT 207 1.6HDI 110KS

📍МАРКА : Peugeot 📍МОДЕЛ : 207 📍ГОДИНА : 2007/6 📍МОТОР : 1.6 ...


3.900 €
или предлог цена
Денес 16:05VW SHARAN 1.9TDI 116KS PD ODLICNO SOCUVAN BEZ MANA

VW SHARAN 1.9TDI 116KS PD MOTOR 2003 GODINA MNOGU SOCUVANA REGISTRIRA...


2.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.250 €
Денес 14:38Audi A5 2.7 Tdi 8G Menuvac Automatic

Prodavam Audi A5 2008 God 2.7 Tdi,Automatic 8 Brzini Registrirano...


10.500 €
или предлог цена
Денес 14:31CORSA 1.3 CDTI 2008g ECO FLEX-ODLICNA

Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI.Eco flex 12.2008god 55kw,75ks so pomin...


4.200 €
или предлог цена
Денес 14:03Toyota Verso S 1.4 D4D-90ks-2012g-NAVI

Se prodava Toyota Verso S 1.4 D4D ,07.2012god proizveden 66kw,90ks ...


7.800 €
или предлог цена
Денес 14:03VW POLO 1.4I 16V *KLIMA* REG. -03

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 VW POLO 1.4I 16V OD 2003 FABRICKA B...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:38  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina reg...


4.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.399 €
Денес 13:29Smart for four 2006god- registrirana do 06.2023

SMART FOR FOUR 1.5CDI 50KW 2006G Kolata e vo odlicna sostojba so fu...


2.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.800 €
Денес 13:00Se prodava Bmw 520d

Vo odlicna sostojba


111 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Marcedes CLA 180

Prodavam Mercedes CLA 180 vo odlicna sostojba!!! Registriran cela god...


111 €
или предлог цена
Денес 13:00JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Ford fiesta 1.8 disel

Колата е во исправна состојба, редовно сервисирана, регистрирана до 1...


800 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00HONDA JAZZ 1.2 I VTEC 2009 G FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA HONDA JAZZ 2 KOLATA E...


4.750 €
или предлог цена
Денес 12:11MAZDA 3 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2015 G NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


11.900 €
или предлог цена
Денес 12:11CITROEN C3 1.4 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008 G NOV UVOZ GERMAN

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.250 €
или предлог цена
Денес 12:11MAZDA 6 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2014 G NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABEL...


11.950 €
или предлог цена
Денес 12:11FORD FOCUS 1.6 TDCI 70KW TITANIUM FULL OPREMA NOV UVOZ D

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.950 €
или предлог цена
Денес 12:11HONDA CIVIC HYBRID 1.3I-VTEC IMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

EDINSTVENA VO MK UNIKATNA KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA ...


3.850 €
или предлог цена
Денес 12:11OPEL VECTRA 1.9 CDTI FACELIFT COSMO SPORT FULL OPREMA

KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ...


3.650 €
или предлог цена
Денес 12:11CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI EXCLUSIVE FULL OPREMA NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.950 €
или предлог цена
Денес 12:10HYUNDAI GETZ 1.1 I FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


2.750 €
или предлог цена
Денес 12:10CITROEN C3 1.1 CNG BENZIN-METAN FACELIFT 2007 GOD FULL OPREM

KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA NEMA NITI EDNA ZABELESKA PO KOLATA UNIKA...


2.950 €
или предлог цена
Денес 12:10HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


2.850 €
или предлог цена
Денес 12:10MAZDA 3 1.6 D GT LINE EDITION SPORT 2010 G NOV UVOZ GERMANY

MAZDA E EDINSTVENA NA PAZAROT GT MODEL UVEZENA OD GERMANIJA VO ODLICN...


6.350 €
или предлог цена
Денес 12:10SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA Z...


4.150 €
или предлог цена
Денес 12:10SUZUKI IGNIS 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA Z...


4.150 €
или предлог цена
Денес 12:10FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM FACELIFT 2009 GOD FULL OPREMA

KOLATA E UVEZENA OD SVAJCARIJA PRED EDNA GODINA KUPENA OD PRV SOPSTVE...


3.650 €
или предлог цена
Денес 12:10MAZDA 2 1.4 D 2009 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


4.250 €
или предлог цена
Денес 12:10AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V FULL OPREMA NOV UVOZ CH

KOLATA E NOV UVOZ OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZA...


4.950 €
или предлог цена
Денес 12:10MAZDA 3 1.6 D EXCLUSIVE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.850 €
или предлог цена
Денес 12:10VW GOLF 5 1.9 TDI HIGHLINE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


4.350 €
или предлог цена
Денес 12:09OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.950 €
или предлог цена
Денес 12:09SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA Z...


4.150 €
или предлог цена
Денес 12:09SEAT IBIZA 1.4 TDI ECOMOTIVE 2010 G FULL OPREMA NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


4.650 €
или предлог цена
Денес 12:09RENAULT MODUS 1.2 I KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


2.650 €
или предлог цена
Денес 12:09Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам