2291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:38Промовирано

KIA CEED 1.6 CRDI

KIA CEED 1.6 CRDI, 116KS, 2008 GOD, 174000 KM,NOV UVOZ OD SVAJCARIJA....


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 06:51Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 06:17Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god / MKD dokumenti

Se prodava Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god vo odlicna sostojba, eden...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:05Bandazi

Se prodavaat felgi 22 golemina malku se ostteni 5x108


1 €
или предлог цена
Вчера 22:31Solidni 2 gumi good year

Prodavam dve gumi 205 50 17 moze zamena i za 205 55 16 !!! 1200 za dv...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:26Prodavam gumi od traktor

Prodavam gumi od traktor povece info na tel 070 922 251


250 €
или предлог цена
Вчера 22:26Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:16Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:504 letni gumi Michelin 215/55/16

Se prodavaat 4 letni gumi Michelin so perfekna sara ,ne se lepeni ne ...


99 €
или предлог цена
Вчера 20:30Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:12AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:57Citroen C5 Tourer 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba napravem golem servis na 180000 mal serv...


5.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:59Kardani

Kardani 100 e Kuka 100 e Bantasi 80 e dva


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 17:56FIAT MULTIPLA 1.9 JTD

FIAT MULTIPLA 1.9 JTD Godina-2004 Oprema-Full Servis full Regist...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:54Bantasi za Honda Moze ZAMENA

BANTASITE SE. 16ки. ZA HONDA MOZE ZAMENA ZA 17ki.


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 11:38Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:38PRODAVAM BATERII OD SITE VRSTI NA JACINI

PRODAVAM SITE VIDOVI NA JACINI NA BATERII KOJ GI KORISTAT DECKI KOLIC...


Вчера 11:15245/45/18 KAKO NOVI!

Se prodavaat 4 letni gumi riken,dot 2020. Gumite se so dimenzija 245...


10.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 €
Вчера 10:51Prodavam digalka MERLO- ROTO 16 metri

Prodavam digalka Merlo Roto 30-16 EV 1997 godina Eden sopstvenik ...


35.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
38.900 €
Вчера 10:27Mercedes ML 300 CDI 2011 god - uvezen od CH top sostojba

Prodavam Mercedes ML 300 cdi (noviot motor) 4 matic blue efficiency ...


14.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:27Prodava motor

Se prodava motorHamachi Tekken250 2022 godina so pominat 4500 km Zvo...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Вчера 10:15OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:50Mercedes C 220 cdi

Prodavam Mercedes C 220 CDI Avangard oprema: Dvozonski klimatronik ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:26Seat Toledo 1.9 Tdi

Seat toledo 1.9 tdi vo odlocna sostojba


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 19:52TOYOTA AVENSIS 2.0 D

Toyota Avensin 2.0 2006 god. 317000 km Motor i menjach vo dobra sosto...


3.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.400 €
Кичево

Автомобили

25 мар 19:11Renault espace

Vo dobra sostojba


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 18:30SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 17:36CHEVROLET SPARK 1.2 LS+

CHEVROLET SPARK 1.2 LS+, 82 KS, 2011 GOD., NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PL...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 17:36VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION-14

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEOMTION, 110 KS, 6 BRZINI, 2014 GOD, NOV UVOZ OD...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

25 мар 17:36AUDI A3 1.9 TDI 110ks

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 110 KS AUDITO e vo odlicna sostojba bez do...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 16:55AUDI A5 3.0TDI Quattro S-Line CH

🇨🇭AUDI A5 3.0TDI Quattro S-tronic🇨🇭 🇨🇭AUDI A5 3.0TDi Quattro...


14.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 16:34se prodavat prikolka za koli 160x116x40 t 600

prikolka je registriran do 2026 (so dukumenti) 070393297


480 €
или предлог цена
Кичево

Приколки

25 мар 16:22AUDI A6 3.0 TDI

AUDI A6 3.0 TDI, 224 KS, 2004 GOD. 308000 KM, AUTOMATIC. S- LINE INFO...


5.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 14:54Citroen Јумпер 2.5 TDI 2000 година

Поминати 185 000км Сочувано, во добра состојба Контакт тел 070/...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Комбиња

25 мар 14:37Mercedes E300TD Avantgarde

Mercedesot e vo extra sostojba bez nikakvi skapanici Klimatronik dvo...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 14:33REZERVNA GUMA 15 ka 4x98 odgovara i na 4x100

Prodavam ispravna rezervna guma 15ka 4x98 odgovara i na 4x100. Moze ...


25 мар 13:39ALUMINIUMSKI BANDAZI 15ki 4x100 odgovaraat i na 4x98

Prodavam polovni aluminiumski bandazi BEZ GUMI! Bandazite se 15" sir...


25 мар 13:39FORD FIESTA 1.6 BENZ.

FORD FIESTA 1.6; 120 KS, 2009 GOD. 143000 KM.UVEZENA OD SVAJCARIJA. V...


3.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 12:49MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL, 163 KS 2009 GOD. 198000 KM, PLATENI SE SITE DAVAC...


5.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 12:48Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 12:01Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам