Подкатегорија:
                   
98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZRABOTKA NA CELOSNA ISTALACIJA ZA PARNO GREENJE

izrabotuvam celosna istalacija za parno grenjee so site tipovi na mat...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:48Panelni Radijatori

Се продаваат 2 панелни радијатори едниот со димензија 120x60 а другио...


По Договор
или предлог цена
08 авг 21:40Razladuvac na vozduh Vivax ventilator

Nov, koristen 10tina dena, so pumpa za voda i dve kaseti za zamrznuva...


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 20:20Termo pecka 6kw

Prodavam dve termo pecki 6 kw malku koristeni i dobro socuvani


По Договор
или предлог цена
08 авг 12:09Se prodava sporet plamen

Se prodava sporet plamen


7 €
или предлог цена
07 авг 15:57Pecka na peleti ecospar karina 10kw

Prodavam pecka na peleti Karina 10kw duvalka proizvoditel ecospar kor...


600 €
или предлог цена
05 авг 09:52ПАРНО ГРЕЕЊЕ PARNO

Изведуваме секаков вид на централно парно греење (струја, пелет и на ...


1 €
или предлог цена
03 авг 16:18Pecka na peleti DiecoTec 8kW so duvalka

Se prodava pecka na peleti so duvalka DiecoTec 8kW. Peckata e korsten...


450 €
или предлог цена
03 авг 15:24farbanje i perenje na radijatori

farbam radijatori so kompresor i istite gi peram od prjasstina i mulj...


По Договор
или предлог цена
03 авг 08:45Termo pecka 6 kw, CER

Se prodava termo pecka 6 kw, CER, socuvana, so trofazen kabel, termos...


3.000 МКД
или предлог цена
02 авг 00:37Електрични ПАНЕЛНИ ГРЕАЛКИ

Се продаваат две електрични панелки. Сезонска распродажба. Цена за дв...


50 €
или предлог цена
26 јул 11:32Termo Pecki 3.5kw 4.5kw

Se prodava termo pecka za poveke informafci +389 71 714 828


По Договор
или предлог цена
24 јул 10:13Prodavam Pecki CER

Prodavam pecka cer 6 mnogu dobro socuvana vo ispravna sostojba i peck...


1 €
или предлог цена
23 јул 13:19Камин печка

Продавам камин печка на дрва и брикети Тел.070-279-821


100 €
или предлог цена
20 јул 10:07Prodavam 6ka magnohrom

Pečkata e rasklopena so okrugli greači i spremna e za transpoort. Ed...


5.000 МКД
или предлог цена
18 јул 00:48Termo

Prodavam Termo pecka 3.5 kw so postolje na trkalca na trofazna struja...


70 €
или предлог цена
14 јул 18:44Grealka za kupatilo 2 kW TESY

Prodavam polovna grealka za kupatilo. Cena: 900 den.


900 МКД
или предлог цена
13 јул 10:54pecka na drva

prodavam pecka na drva kristena edna godina. cena - 6000 denari tel...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јул 16:41guseni radijatori

prodavam guseni radijatori so garacija ispravni


По Договор
или предлог цена
27 јун 08:38Фенкојлер 3,5 kw

Се продава нов, неотпакуван фенкојлер KANION со јачина од 3,5 kw. Ди...


18.500 МКД
или предлог цена
16 јун 13:00Termo pecka 6kw

Prodavam dve termo pecki 6 kw malku koristeni i dobro socuvani


По Договор
или предлог цена
15 јун 08:50Grealka mala

Se prodava mala grealka ispravna. Tel za kontakt 072/273-761


500 МКД
или предлог цена
24 мај 12:04TERMO PECKI

SE PRODAVAAT TERMO PECKA2.5KW ja cuvam uste deset dena pa ja ras...


2.999 МКД
или предлог цена
21 мај 09:19Briketi

Briketi 100% buka 10den/kg besplatna dostava 077615227


12 МКД
или предлог цена
12 апр 22:47Prodavam pecka na peleti interio20kw 357 297

Prodavam pecka na peleti interio 20kw nova pod garancija 078 357 297


55.000 МКД
или предлог цена
24 мар 16:40Prodavam pecka na peleti interio20kw 357 297

Prodavam pecka na peleti interio20kw nova tel 078 357 297


50 МКД
или предлог цена
17 мар 16:48MONTIRAM INOKSNI ODZACI NA KUKI

MONTIRAM INOKSNI ODZACI NA KUKI CENA PO DOGOVOR SPORED MESTO POLOZBAT...


1 €
или предлог цена
15 мар 21:21MONTIRAM INOKSNI ODZACI NA KUKI

MONTIRAM INOKSNI ODZACI NA KUKI CENA PO DOGOVOR SPORED MESTO POLOZBAT...


1 МКД
или предлог цена
01 мар 17:31Termo pecka AEG 4.5kw

Prodavam ispravna termo pecka 4,5 kw


3.800 МКД
или предлог цена
28 фев 19:12Termo pecka

Prodavam polovna termo pecka so trofazen priklucok i termostat. Cena ...


1.200 МКД
или предлог цена
17 фев 23:22Greac za termo pecka nov

Za termo pecka Eling vo forma na cigla so spirala, tesko se naogja 22...


10 €
или предлог цена
13 фев 13:38Greac za termo pecka nov

Za termo pecka Eling vo forma na cigla so spirala, tesko se naogja 22...


10 €
или предлог цена
08 фев 23:08Eco Spar 8kw

Vo dobra funsionalna sostojba .


300 €
или предлог цена
31 јан 10:40Granitni ploci za greenje

Prodavam dve granitni ploci dimenzii: ednata 100 cm drugata 120 cm.Ko...


120 €
или предлог цена
30 јан 18:20se prodava kamin frenklin gree nad 100 kvadrata

.


1 €
или предлог цена
19 јан 18:54daljinsko dalecinsko za klima

daljinsko za klima coroan dva modela. sekoe e po 500 den. tel 071/318...


500 МКД
или предлог цена
27 дек 11:04Radijatori aluminiumski-радијатори алуминимски

3 radijatori aluminiumski 3 evra od rebro vkupno 23 rebra


3 €
или предлог цена
26 дек 23:59Termo pecka 4.5 kw

Socuvana sluzena do pred godina Se prodava radi kupeno inverter 07174...


По Договор
или предлог цена
11 дек 10:29Klima ured 3.5kw BEKO

Se prodava polovna klima, vo ispravna sostojba.. Gree i na temperatur...


5.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:34Termo pecka CER 6 KW

Vo ispravna sostojba, trofazna, so termostat


3.000 МКД
или предлог цена
05 дек 17:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам