Прилеп
                   
466 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo ThinkBook 14 Gen 2 14" FHD i5-1135G7 Laptop

Laptopot e nov nekoristen. Bese odbijan poradi mala steta na gornata ...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Apple iMac 21.5-inch, 2016 , i5 Processor

Se prodava Apple iMac 21.5 inch Konfiguracija: Processor: 2.8 GHz ...


650 €
или предлог цена
03 авг 13:46Промовирано

Lenovo ThinkBook 14 Gen 2 14" FHD i5-1135G7 Laptop

Laptopot e nov nekoristen. Bese odbijan poradi mala steta na gornata ...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00DELL INSPIRION i7 pricesor 8 giga ram 17.3 incen

ODLICEN LAPTOP DELL SO MNOGU DOBRI PERFORMANSI i7 proceaor 17.3 inci...


340 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
350 €
Вчера 11:06Mikrofon za PC - kompjuter - so tronozec - микрофон за компј

За коверзација на Skype, YouTube, Podcast Recording microphone. Spec...


Вчера 08:46WiFi ADAPTER - 600 Mbps - Dual Band - Chipset RTL8811 RTL

Mnogu BRZ adapter za WiFi - bez antena. Transmision Rate: 600 Mbps ...


Вчера 08:44DELL VOSTRO I5 3000 6200u cpu 2.3-2.4ghz

Se prodava dell vostro i5 3000 serija mnogu malku koristen crvena b...


3 €
или предлог цена
Вчера 06:544 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter RGB

Motherboard 1 to 10pin fan 4 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter Extensio...


399 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
499 МКД
Вчера 00:204 pin PWM Cooler Fan Hub PC Splitter Adapter Socket 1 to 10

Спецификација види во сликите


599 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 МКД
Вчера 00:19Се продава Super Multi DVD Writer MODEL: gue1n

Се продава Super Multi DVD Writer MODEL: gue1n За повеќе инфо кон...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Прилеп

Останато

09 авг 22:37AMD Phenom II X4 850 PROCESOR

Socket AM2+, AM3. 4x 3300 MHz, 2 mb cache, Poddrzuva DDR2 i DDR3 mem...


09 авг 19:23AMD Athlon II X4 640 3000 MHz 2mb cache

Socket AM2+, AM3. TDP 95 Watt, Poddrzuva ddr2 i ddr3 memorii, Proceso...


09 авг 19:22Hard disk WDC WD5000AAKX 500 GB

Diskot e vo odlicna sostojba malku e koristen 16 MB Cache Interface...


1.100 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 МКД
09 авг 19:22USB ZVUCNA KARTICKA

Ako ne raboti zvucnata karticka na vasiot desktop ili laptop kompjute...


200 МКД
или предлог цена
09 авг 19:22AMD ATHLON ll X2 260 3.2 ghz PROCESOR

ADX260OCK23GM AMD Athlon II X2 260 3.2 ghz 2 mb cache Raboti so DD...


09 авг 19:21Intel Core2 Duo E8400 3.00GHz PROCESSOR

Socket 775, cache 6mb, tdp 65w, Procesorot raboti bez problem.


09 авг 19:20TASTATURA ZA ACER ASPIRE

Odgovara za slednive modeli:Acer Aspire 5755, 5755G, 5830, 5830G, 583...


09 авг 19:19RAM MEMORIJA ZA LAPTOP Hynix 4GB DDR3-1600mhz PC3L-12800S

Memorijata raboti bez problem malku koristena.


1.100 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 МКД
09 авг 19:19AMD FX 4100 PROCESOR

Procesorot funkcionira bez problem ima 4 jadra 12 mb cashe black edit...


1.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 МКД
09 авг 19:18RAM MEMORIJA KINGSTON 2GB DDR2 800mhz

Memorijata e bez maana imam nekolku parcinja. Raboti vo dual channel


500 МКД
или предлог цена
09 авг 19:18RAM MEMORIJA DDR3 8GB 1600Mhz KINGSTON

Memorijata e malku koristena, ispravna bez nikakvo ostetuvanje raboti...


1.900 МКД
или предлог цена
09 авг 19:17RAM MEMORIJA ZA LAPTOP DDR3 4GB Kingston PC3-12800, 1.5V

Memorijata raboti bez problem 1600 mhz


1.200 МКД
или предлог цена
09 авг 19:17Intel Core2 Duo E8500 3.16GHz Processor

lga 775 6mb cache, tdp 65w. Procesorot raboti bez problem , Prakjam p...


09 авг 19:17AMD Phenom 9650 Quad-Core 2.3ghz

Socket AM2,AM2+, TDP: 95 W, 4mb cache.


09 авг 19:15Intel Core 2 Quad Processor Q9500

2.83GHZ, 6mb cache, TDP 95w, 1333 MHz FSB, soket LGA 775


09 авг 19:15Fujitsu Lifebook E8420

Laptopot e odlicno socuvan Ima - Paralelen port - Seriski port ...


1.550 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
1.999 МКД
09 авг 18:15D link ant24 wifi 2.4ghz 18db

18 db yagi antena nova e okolu 110e ispravna ova e samo antena.za gol...


09 авг 16:21SE PRODAVA GRAFICKA ISPRAVNA NVIDIA GT 620

Se Prodava Graficka Nvidia Geforce GT 620 1GB Vo ispravna Sostojba Pr...


09 авг 16:09Maticna + procesor

Prodavam combo komplet maticna + procesor 1. Maticna: Asus P8H61 2....


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 15:28Ryzen 2700X GTX 1060 3GB 16GB RAM

PROCESSOR: AMD RYZEN 2700X 8Core 3.7GHz up to 4.3GHz Гаранција до: ...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
09 авг 15:22HP Pavilon DV6, AMD Phenon II 960 Quad Core, 4 GB DDR3 ram

Prodavam laptop HP Pavilon DV6 , 15,6" led ekran so procesor AMD Phen...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
09 авг 11:33Dell Latitude 3570

Dobro socuvan laptop vo ispravna sostojba Intel Core - i5 6200U @ 2....


12.000 МКД
или предлог цена
09 авг 08:08Сервис на компјутери Servis na kompjuteri kompjuter

Сервисирање и одржување на комјутери и оперативни системи чистење од ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

09 авг 06:41KOMPJUTER КОМПЈУТЕР PC ПЕРСОНАЛЕН

Продавам компјутер MB: ASUS P5K https://www.asus.com/SupportOnly/P5...


6.500 МКД
или предлог цена
09 авг 06:41Se prodava tablet Bleckwiev 10" Tab nov eftino

Se prodava tablet tab Bleckwiev nov neodpakuvan so site dodatici sto ...


7.700 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 МКД
Прилеп

Таблети

08 авг 20:25Radeon Sapphire RX 580 8GB

Prodavam RX 580 8GB kartickata e vo top sostojba


08 авг 14:19Helium Antena - RAK 5dBi Fiberglass

Se prodavaat RAK 5dBi Fiberglass Antenna - Novi neotpakovani! Vik...


80 €
или предлог цена
08 авг 10:30TASTATURI ZA LAP-TOP

TASTATURI ZA LAP-TOPI IZVADENI OD NEISPRAVNI UREDI,


700 МКД
или предлог цена
08 авг 09:594GB Ram Kartici za LapTopi

Se prodavaat novi 4GB DDR3 Ram kartici, i toa : zeleni MT i Samsung 1...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
08 авг 07:46Personalen PC + 17’ ASUS + Maus & Tastatura

Se prodava personalen Pc Asus so Intel graficka karticka, 2x2GB RAM, ...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
08 авг 07:46Creality Ender V2

Prodavam 3D Printer Creality Ender V2 Printerot ima maksimum 50h r...


18.000 МКД
или предлог цена
07 авг 17:48XBOX ONE 512GB

Se prodava XBOX ONE 512GB so dve originalni racina i 6 igri, Ima ...


12.000 МКД
или предлог цена
07 авг 17:38Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам