Кисела Вода
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecenje prase 076 886 565

Peceme prase vo furna po ekstra cena 600 den voedno vrsime i gotivi j...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подготвена храна

Вчера 19:39Urmi , Урми !!!

Prodavam urmi, pakuvanjeto e vo kutii po 5kg,poteklo Tunis.


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вчера 17:05Prodavam Anason extra

prodavam anason extra kvalitet Telefon: 078 308 866


220 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 11:40Препечена Сливова ракија 48ца

Продавам Бела и Жолта препечена Беровска сливова ракија од сортата на...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

28 ное 14:16Livadski med i propolis

Sopstveno proizvodstvo ,prilepski region Livaski med - 500 den Prop...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

28 ное 09:27Едно пакетче illy espresso капсули за машина

Продавам едно пакетче кафе еспресо illy ,ново неотворено,со рок на уп...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

25 ное 11:07Komplot od Visni i Ribizli

Prodavam Domasen Izraboten Kompot od Visni Domasno prizvotstvo 2022 1...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

22 ное 06:00Prodavam rakija i vino

Prodavam rakija 52 stepeni lozova lanska i mastika .vino ...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

21 ное 19:34Oprema za pekara

Vo ispravna sostojba


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

19 ное 22:36PRODAVAM KOLEKCIJA NA STARI ZESTOKI PIJALOCI

BARAJTE NA OVOJ BROJ 071317 579 BARAJTE NA OVOJ BROJ 071317 579 P...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

14 ное 13:45MASINA ZA MELENJE KAFE / MLIN ZA KAFE

Se prodava masina za melenje kafe vo odlicna sostojba,trofazna,so opc...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

13 ное 22:10bure za vino

prodavam bure za vino 120l... 070360914 070360914 070360914


40 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

12 ное 19:57Продавам чистени бадеми

Продавам чистени бадеми, реколта 2022


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

11 ное 11:27Прополис капки 20% раствор

Продавам и алкохолна тинктура прополис 20% за возрасни, произведен по...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

10 ное 14:42Tava za otvoren prostor

Tava za gotvenje na Tronozes na drva i na Plin


58 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

05 ное 11:02Prodavam nelupeni bademi

Prodavam nelupeni bademi. Tel.077/969-865


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

01 ное 12:54Stakleni Bilnaci 50litarski

Prodavam dva stakleni bilnaci od po 50 litri cenata e 50 evra od komad


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

01 ное 09:17Ореви

продаваме некршени ореви, тел.070 555 509


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

31 окт 16:07Rakija prepecenica

Prodavam domasna rakija prepecenica Zolta i bela 200den-litar Za...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 окт 21:58Лешници

Продавам Халски Џин Истарски Римски Нутела 600 денари кршени, 25...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

24 окт 21:04Bezglutensko brasno Mix B

Prodavam bezglutensko brasno Mix B


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

19 окт 16:29Plodoberac za jabolki I krusi

Plodoberac za jabolki I krusi ...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 окт 12:19Prodavam GROZJE EXTRAAA

Prodavam grozje prva klasa Od sorta imam nisavka kako za svoja dusa ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Овошје и зеленчук

08 окт 08:29SE PRODAVA MED

Se prodava med od predelot na skopsko selo Nova Breznica (priroda bez...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

05 сеп 22:21Prodavam drveno bure I plasticni tel.079411413

Drvenoto bure e prodadeno samo plasticni ostanaa cena po dogovor.samo...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

02 сеп 13:36Prodavam drveno bure I plasticni

Prodavam bure development I plasticni centre podogovor.


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

02 сеп 13:34KAFEMATI

Najdobrite Kafemati sega se dostapni i kaj nas od markata MUHLER od 3...


3.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафе и какао

16 авг 19:13Bazglutensko brasno

Prodavam Bezglutensko brasno Mix B


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

03 авг 10:23Мед од чиста околина

Се продава мед од чиста и незагадена околина на големо и на мало


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

27 јул 00:18Pekara bara majstor za burek

Pekara ima ptrba od majstor za burek


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

15 јун 08:12Јohnnie Walker red label

Продавам 10 шишиња по 1L Јohnnie Walker red label, оригинални со банд...


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

23 мај 11:20Домашни здрави јајца

Јајца од препелици чувани и одгледување само со просо вистинска љубов...


12 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

22 мај 09:23Med bagremov, livadski i med so polen

Se prodava priroden bagremov livadski i med so polen od podnebjeto na...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

13 мај 10:00Домашно вино

Се продава домашно контролирано вино од сортата вранец, берба 2019 од...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Вина / Champagner

15 мар 07:34Продавам домашна ракија,вино,оцет

Продавам високо квалитетна ракија,вино и вински оцет.Ракија 250ден л...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пијалаци

09 мар 09:17Polen visoko kvaliteten, monofloren

Prodavame cist ,visoko kvaliteten monofloren polen ,cena 1200 den/kg...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

04 мар 18:52Med Priroden

Priroden Med ,propolis i ostanati pcelni proizvodi naseto moto e ,,Od...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

31 јан 17:17Prodavam domashen MED po **EKSTRA CENA**

DOMASHEN MED OD: Gluvarche Planinski Med Med od gluvarche i med o...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Здрава храна - Мед

12 јан 22:57БИСТРА ВРАБОТУВА: ПЕКАР - ПЕЦИВАР

Млечниот ресторан БИСТРА има потреба од ПЕКАР и ПЕЦИВАР за локалот во...


100.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

08 јан 03:00Oprema za pekara

Rab masa konvektomat so 8 pleha wisheu Unox Rosella so4 pleha Laminat...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Леб - бели печива

03 јан 20:07Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам