Охрид
                           
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 ное 19:55Промовирано

Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:56Se prodava kujka vo selo leskoec

Se prodava kujka vo selo leskoec 800kvadarti mesto so si kujka Povejk...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:28SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA

Se prodava luksuzna kukja na 3 sprata, so 4 vleza, so moznost za pod...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:29КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:34KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:34Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:54Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


1.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:20Apartmani so pogled na ezero

Izdavam apartmani so pogled na ezero na odlicna lokacija vo stariot d...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 17:02Kujkata se PRODAVA

Se Prodava Kujka vo Naselba Racha - Ohrid Kujkata e so golem dvor, o...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 16:58Se prodava kukja Leskoec

Se prodava ubava samostojna kukja vo s.Leskoec. Povrsina na dvornot...


37.650 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 15:51Menuvam kuka i stanovi

Menuvam kuka vo stara turska carsija i 2 garsonjeri na odlicni lokaci...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 10:18Se prodava

Se prodava mesto so kukja voda struja. Vkupno 1883m2 cena 100 evra m2...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 00:40Домениканска Република

Се продаваат мулти функционални објекти во Домениканска Република. Тр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 00:18Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 ное 00:18ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²

Шифра Д 100/16 Се продава нова (невселувана) куќа со површина од ...


96.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:44ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

Шифра Д 97/14 Се продава куќа со површина 70м² со катност П+2+Пк и д...


67.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:41Продавам куќа во Пештани

Се продава куќа во Пештани на 20 метри од брегот. Цена по договор 0...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 21:32Kukja od 270m2 na 200 metri od Ohridskoto ezero - ZDRAVESKI

Куќа во населба Рача од 270м2 на двеста метри од Охридското езеро ...


350.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Ekstra luksuzna kukja vo Elesec - ZDRAVESKI

Se prodava ekstra luksuzna kukja vo Elesec Kukjata e 363m2, korisna ...


2.050 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид. Куќата е 115м2 с...


140.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 300m2 vo Centar

Se prodava kukja od 300m2 na Ul. Goce Delcev prisposobena za iznajmuv...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:30Kukja od 280m2 na 100 metri od ezeroto- ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 280m2 korisna vnatresna povrsina. Kukjata se nao...


460.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 ное 15:29Луксузна куќа Елешец со поглед

Луксузна Куќа Елешец 785 м2 земја - 363 куќа ( летна куќа до Базенот...


2.200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 13:53ЕКСТРА цена за стара куќа на ОДЛИЧНА локација

Се продава куќа на одлична локација во Охрид со вкупна површина од 15...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 13:10***Kapital***Ekskluzivno Kuka vo Centar

Шифра 20 073 Ексклузивна понуда: Куќа во центарот на Охр...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 12:39*** Капитал *** Куќа со дворно место Горна Влашка Мала

Ексклузивна понуда: Куќа во Охрид во урбана заедница Горна Влашка Ма...


260.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 12:38***** Капитал ***** Куќа со дворно место Косел

Куќа со дворно место на границата помеѓу Лескоец и Косел, наспроти фа...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 12:38******Капитал - Куќа со двор и поглед на езеро во Чекоштина*

Куќа со дворно место на прекрасна местоположба во населба Чекоштина. ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 12:37Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 09:32PRODAVAM KUKA VO OHRID

SE PRODAVA KUKA VO DALJAN OHRID SO VKUPNA KVADRATURA 200 m2 + DVORNO...


155.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 08:21Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid.

Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid. ⭐210m2 ⭐3 kata...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

27 ное 14:08Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


2 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 22:33ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/23 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1 и пом...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 21:29ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк Површина на двор...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 21:29Kujkata se PRODAVA

Se prodava Kujka vo Naselba Racha - Ohrid Kujkata e so golem dvor, o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 18:27Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 14:46Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 ное 11:13Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам