992 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

САДНИЦИ ВИШНА / SADNICI VISNA / MARELA / МАРЕЛА

НАЈГОЛЕМА ПОНУДА НА СОРТИ НА НАЈКВАЛИТЕТНИ САДНИЦИ ВИШНА САМО ВО ФАРМ...


210 МКД
или предлог цена
11 дек 08:04Промовирано

САДНИЦИ ЛЕШНИК И БАДЕМ / SADNICI LESNIK I BADEM

НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА СЕРТИФИЦИРАНИ САДНИЦИ ЛЕШНИК И БАДЕМ Бадем сорти...


180 МКД
или предлог цена
24 окт 08:18Промовирано

САДНИЦИ ОРЕВ / SADNICI OREV / ЧЕНДЛЕР / CHENDLER / CENDLER

САМО ВО ФАРМА ОРГАНИКА ПРИЛЕП ОРЕВ ЧЕНДЛЕР - ПЛАВА ЕТИКЕТА - ПРВА ...


320 МКД
или предлог цена
11 дек 07:27Промовирано

hilta bohalsta hamer 2200w

nova hilta hamer ,komplet vo kuferce so silo I drugi dodatoci....2200...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:09Inverter Aparat za varejne,zavaruvajne.svajcaparat

Nov inverter kzubr,400a mnogu jak komplet pakuvajne so maska .ekstra


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:08VAGA LIBELA 20kg

SE prodava vaga libela 20kg


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Дигалка до 250кг

Во одлична состојба.


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:02Masina za sienje

Masina za sienje komplet 075768053


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:39Solareni paneli za struja pv fotovoltaik

Se prodavaat solarni paneli thin film tip, napraveni od dvoslojno kal...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:10Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп

Електрични пили Dolmar Tip T-285 Микрон Прилеп Автоматско подмачкува...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00retrovizori novi za lada niva golemi i mali

se prodava retrovizori golemi i mali za lada niva dostava po kargo n...


399 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:10zemjodelska mehanizacija

proizveduvame ralnici[emishi] za plugovi,klinci za brani [drljachi] r...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:04  НОВ ОГЛАС

Maslo za podmackuvajne

Se prodava litarsko pakovajne na maslo za podmackuvajne na industrisk...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Konec nov

Se prodava nov neotpakovan konec od po 5000 metra Razni boi , crni ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07masina za obrabotka na drvo kombinirana

prodavam stolarska industriska masina-kombinirana so freza,busilica,c...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 08:58Masina za betonski blokovi

Metallica poluaftomatska kalap 20/20/40 Mesalka za polusuvbeton ...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 08:41Instrument-tester za zener diodi od 1v do 50 v

Mnogu tocen i kvaliteten instrument,tester za zener diodi od 1v do 50v


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 04:10Talpi I stici kosten

Se prodavaat talpi okolu 5m3 I stici 2m3 od kosten 1 klasa suseni v...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Суровини

30 ное 20:24BOSCH Originalen Bateriski Pistol +3 Baterii

Se prodava bateriska strafilica BOSCH vo dobra sostojba, koristen no ...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 20:04MaxPuls Pumpa za voda 1500W NOVA

Se prodava nova nekoristena Raketa MaxPuls potopna pumpa za voda kupe...


5.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 МКД
30 ное 20:04PASTERIZATOR DUPLIKATOR

Se prodava paster koristen za mleko, 500 L 36 kW mokjnost, vo odlicna...


2.700 €
или предлог цена
30 ное 19:13LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
30 ное 19:03ТРУПЦИ ОД ОРЕВ - КУПУВАМ

Купувам ореови трупци, плаќам на лице место. Потребна документација з...


1 €
или предлог цена
30 ное 19:02Mesalka za beton,kako NOVA

Se prodava mesalaka za beton,zacuvana kako nova malku koristena.LIV S...


16.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
19.000 МКД
30 ное 17:14Izrabotka i montaza na PVC i AL dograma

Germak Design e firma koja se zanimava so Izrabotka i montaza na PVC ...


1 €
или предлог цена
30 ное 16:59Prodazba na EURO PALETI 1 i 2 klasa ☎️070/488-968☎️

Prodavam EURO PALETI 1200X800 cm imame isto i obicni paleti 1200X800...


По Договор
или предлог цена
30 ное 16:20различна пластична амбалажа, види слика

Се продаваат нови (неупотребувани) полиетиленски шишиња (убаво спакув...


7 МКД
или предлог цена
30 ное 15:47elektronska vaga do 600kg

elektronska vaga koja meri tezini do 600 kg. dimenzii na platforma 9...


125 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 ное 15:46ZIRAFA ZA GLET GRAPHITE KOMPLET SO PRAVOSMUKALKA

ZIRAFA GRAPHITE KOMPLET SO PRAVOSMUKALKA MNOGU MALKU KORISTENA NE ...


300 €
или предлог цена
30 ное 14:57Konfekciska oprema

Se prodava konfekciska oprema poveke info 070 353 881


1 €
или предлог цена
30 ное 14:42Концентратор на кислород

Се продава концетратор за кислород за домачна намена, се вклучува сам...


30.000 МКД
или предлог цена
30 ное 13:46Kombinirka za obrabotka na drvo

Masina so povejke operacii vo perfekna sostojba Tell : 077-558-167


450 €
или предлог цена
30 ное 13:14ПЛАСТИЧНИ ШАЛОВКИ ЗА КРУЖНИ БЕТОНСКИ СТОЛБОВИ

Продавам пластични шаловки за кружни бетонски столбови 100 метр должн...


38 €
или предлог цена
30 ное 12:27TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI

PRODAVAM NOVI TROPOLNI AVTOMATSKI OSIGURACI, ,RAZLICNI AMPERAZI, MULT...


150 МКД
или предлог цена
30 ное 10:34FID SKLOPKI

PRODAVAM POTPOLNO NOVI, NETPAKUVANI FID SKLOPKI 63 A , MARKA GENERAL...


1.700 МКД
или предлог цена
30 ное 10:34PROGRAMATORI

PRODAVAM NOVI PROGRAMATORI ZA POSTARI TIPOVI MASHINI ZA PERENJE PG 1...


11 МКД
или предлог цена
30 ное 10:33Uv lambi sushac ув ламби

Исправни живини ув ламби.комплет со китија 300 евра


300 €
или предлог цена
30 ное 08:16Турбина турбини turbini turbina

Исправни


1 €
или предлог цена
30 ное 08:16Vakumirka pakerka вакумирка пакерка

Пакерка со најлон и топол воздух. Фабричка


1.000 €
или предлог цена
30 ное 08:16Колатор kolator colator

Колатор за соединување на хартија


500 €
или предлог цена
30 ное 08:16Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем 1430 кг тежок редуктор со преносен однос 12/1


2.500 €
или предлог цена
30 ное 08:16Turbini so greaci za susari турбини со греачи за сушари

Комплетни турбини со греачи за сушари


200 €
или предлог цена
30 ное 08:16Frekfenten regulator frekfentni regulatori inverteri inverte

Половни исправни Јапонски омрон 075кв за 100 евра 1.1кв за 120 евр...


120 €
или предлог цена
30 ное 08:16Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам