Подкатегорија:
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ТУШ КАБИНА TUS KABINA

Се продава добро сочувана туш кабина со мат стакло. Димензии: Висина ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:25Bojler so prohrom kazan

Se prodava bojler na struja 80 litri so prohromski kazan komplet ispr...


100 €
или предлог цена
09 авг 20:23Koristena

Tus kabina so masazer, ventilacija, priklucik za telefon, radio, i am...


5.000 МКД
или предлог цена
09 авг 19:56Elementi za kupatilo

Mijalnik,kazance,wc-skolka


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 17:06Tus kabina

Se prodava nova tus kabina Kontakt telefon: 077/580-880


6.000 МКД
или предлог цена
07 авг 14:41Jakuzi kada

Se prodava jakuzi kada funkcionalna vo sekoj pogled, se prodava radi ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 13:18Montaza i izrabotka na Tus kabini po merka

Вршиме монтажа и изработка на туш кабини од врвно македонско производ...


1 €
или предлог цена
05 авг 11:57Чешма Проточна

3000w Нова исправна со гаранција 4000 ден,без гаранција 3000


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 23:44СЕ ПРОДАВА КУЈНСКА ЧЕШМА (KUJNSKA CESMA) УНИТАС ( UNITAS))

ЧЕШМАТА Е ИСПРАВНА И МАЛКУ КОРИСТЕНА


2.300 МКД
или предлог цена
01 авг 05:08Masina

Skoro kako nova masina za susenje alista


1 €
или предлог цена
31 јул 22:45Bojler Atlantic 80L

Se prodava plasticen bojler Atlantic 80L, raboti samo na struja, funk...


2.000 МКД
или предлог цена
31 јул 13:00Grealka za vo kipatilo, NOVA

Prodavam grealka za vo kupatilo, mnogu malce koristena


1.400 МКД
или предлог цена
28 јул 20:00Profesionalna Montaza na tus kabini paravani sanitarija

montaza na tus kabini coklina sanitarija cesmi slavini tusoj vodovod...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јул 15:31Kada

Kada ariston 140


1 €
или предлог цена
22 јул 09:40Bojler Prohromski 80L od parnovod

Prohromski bojler dozivotna garancija


120 €
или предлог цена
19 јул 00:39Greac

Greacot e nov i e toj id slikite. Slobodno mozite da me kontaktirate ...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
17 јул 10:17Paravan za tush kada 120/80 параван

Paravan za tush kada 120/80 Mat staklo. Kako nova.


2.000 МКД
или предлог цена
09 јул 09:31Novo mebel za banja

Bez umivalnik


6.000 МКД
или предлог цена
28 јун 06:28Novo mebel za banja

Bez umivalnik


7.000 МКД
или предлог цена
28 јун 06:28Se prodava tus kabina so kada

Polovna dobro socuvana 120sm x 80sm


5.000 МКД
или предлог цена
27 јун 17:00Mebel za banja element so korpa za alista

80cm sirina 150cm visina 30cm dlabina Mozi so nogari ili obeseno n...


9.000 МКД
или предлог цена
27 јун 14:05Туш Када

Се продава туш када 90 х 90 см


2.000 МКД
или предлог цена
21 јун 10:16Profesionalna Montaza na tus kabini paravani sanitarija

Profesionalna montaza Po najniski ceni Montaza na kabini od 1500 na...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јун 12:23Agolna kada 140 x 140cm, Bide, WC solja

Komplet trite raboti, ispravni


6.000 МКД
или предлог цена
23 мај 06:52SE PRODAVA

Ne koristena


800 МКД
или предлог цена
08 мај 08:37ORGANIZER ZA ALISTA

ОРГАНИЗЕР НА РАСКЛОПУВАЊЕ ЗА АЛИШТА ЗА ПЕРЕЊЕ ЦЕНА 400 ДЕНАРИ 1 ОРГА...


400 МКД
или предлог цена
18 апр 16:04Lavabo cizma 1000 den

Lavabo i cizma komplet Dimenzi 50 na 39 sm 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
02 апр 22:07Cesma za vo kujna UNITAS

Slovenska cesma UNITAS visoka so tri creva ispravna - cena - 2000 den.


2.000 МКД
или предлог цена
28 мар 14:42Prohromski bojler 80.L MAGNOHROM

Prohromski bojler 80.L poloven cenata e fiksna


6.000 МКД
или предлог цена
26 мар 10:21TUS KABINI I PARAVANI PO MERKA

Izrabotka na tus kabini i paravani po merka sose montaza Po povolni...


1 €
или предлог цена
24 мар 18:27Cesma za lavabo vo kupatilo.

Cesma za lavabo vo kupatilo ispravna.


600 МКД
или предлог цена
23 мар 22:35Када

Када монтажна со сите делови.


1 МКД
или предлог цена
22 фев 15:01MONTAZA NA TUS KABINI

VRSAM MONTAZA NA SEKAKVI TUS KABINI I SEKAKVA DRUGA SANITARAIJA ...


1 €
или предлог цена
03 фев 17:24MONTAZA NA SANITARIJA

Profesionalna montaza na sanitarija na tus kabini i dr


1 МКД
или предлог цена
18 јан 13:07Garnitura za wc

Se prodavaat elementi za pod vo wc novi 150 denari komplet


150 МКД
или предлог цена
30 дек 09:36Baram vrata od tus kabina

Барам врата за полукружна туш кабина 80х80


1 €
или предлог цена
26 дек 15:28Tus kabina

Se prodava tus kabina 90x90 koristena samo 1 god, bez nikakvi ostetuv...


100 €
или предлог цена
27 ное 11:46Мијалник стаклен,mijalnik staklen

Нов неупотребен,со димензии 90 на 50


8.000 МКД
или предлог цена
26 ное 23:28Se prodava Protocen bolier marka SIMENS 18 KW

Protocen bolier marka SIMENS 18 KW


1 €
или предлог цена
15 ное 07:20STAKLA ZA TUS KABINA

(POLUKRUZNI STAKLA 2) (PRAVO 1 PARCE) :- DIMENZIJA NA POLUKRUZNI (...


1 €
или предлог цена
04 ное 00:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам