Скопје
                   
1525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skania 360 - 124c MIKSER

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во С...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 01:55Промовирано

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

MAN TGA 18.430

Se prodava MAN TGA 18.430 godina 2005/2006 Povekje informacii Dr...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 јан 15:38Промовирано

vrsam prevoz so kamion kiper i uslugi so avtodigalka-kran

vrsam prevoz-trasport na pesok sut i sekakov vid na matrijal so kamio...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 22:31alanser od Daf xf105

alanserot e komplet repariran


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 21:22DELOVI ZA VOLVO

Delovi za volvo FH12 420 077902404


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:10MAN 10 153 KIPER

MAN 10 153 MILER KIPER REG DO 5 MESEC POJACANI FEDERI NOVI GUMI ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 19:54Najnova dijagnostika za Man,Scania,Volvo,Mercedes,Daf

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 18:31KRAN TIRRE EURO 131

4.2 ton .


1 МКД
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Камиони

Вчера 18:14  НОВ ОГЛАС

DELLOVI ZA KAMIONI

Polovni delovi za kamioni


1 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Камиони

Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

Delovi za polu prikolka

CILINDAR ZA KIPER , NOGARKI ORGINAR FABRICKI , FEDERI ZA PRIKOLKA , O...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 17:45Transport so kiper i kran 077991868

Transport so kiper i kran Rabota so kran prevoz montaza demontaza


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 16:26Mercedes Axor 1843 ADR

Godina 2008 Euro 5 ADR Novi gumi Registriran do 08.2023 Redovno...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 15:42Bager IMP skip

Bager IMP skip so korpa 4x4 so novi 4gumi servisiran so ulje novo f...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:28  НОВ ОГЛАС

MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:12MAN TGX 18.480 EURO 6

MAN TGX 18.480 2015 500.000KM KAMIONOT E KOMPLETNO SERVISIRAN SITE ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:55SCANIA R450 mega

Scania r450 Euro 6 930000km Retarder Gumi 80% Registracija 11/20...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Вчера 13:49MAN TGX 400 euro 6

Man tgx 400 standard i Schmitz Euro 6 2014 godinA Avtomatic 315/...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Вчера 13:49nalepnici za kamioni za mrtvite agli angles morts

налепници за камион за мртви агли за во франција angles morts 5 нал...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 13:40MAN TGX 480 euro(6)

MAN TGX 480 euro(6) standard godina 2016/5 pominati 800.000km komple...


44.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:17Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00DAF 2008 45.180 Klima

Камион DAF Модел : 45.180 фургон Година на производство : 2008 Кил...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Се продава MAN TGL 12.220

Man tgl 12.220 2011 god Nosivost 6500kg Hidraulicna rampa 1.500kg ...


12.490 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Се продава камион Mercedes Actros 1845 Euro 6 Aвтоматик 2014

Се продава камион Mercedes Actros 1845 Euro 6 произведен 2014 година ...


25.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Gumi kamionski 315/70/22.5 so bandazi

Se prodavaat 4 pogonski so se bandazi regruvable.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:25Kamionska guma predna

Se prodava edna guma predna komplet so badaz. Bridgestone


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 12:25Bandazi 22.5

Bandazi 22.5 Kontakt 070278109


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 12:06Kiper

Se prodava kiper za kamjon 3.85 na 2.35


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 10:50Dellovi za kamjoni

Se prodavat menjaq za eko pover pumpi za kiperi i drugi dellovi Za p...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 10:508 14

Se prodava 8 14 kamjonot e vo top sostojba Za poveke informacii jave...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 10:50Dijagnostika za Man,Daf,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes EURO 6 !

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 09:15CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 07:36Iveco otoyol

Se prodava iveco otoyol 35-9 1994 vo dobra sostojba kamionot ne regis...


3.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 03:27IVECO EUROSTAR -01

Iveco EuroStar 2001 godina Euro 3 avtomatik so retarder. Vo dobra sos...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 23:30MAN. 24.400 zamena za kola

Kompletna sreden za na PAT Mozna e zamena za kola ili DJIP reg. Go ...


18.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

04 фев 20:06Se prodavaat tahogravski lenti

Se prodavaat tahogravski lenti 100 i 125 za poveke informaci javete s...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

04 фев 19:36Prevoz Transport so Kamionce

Sekakov vid na prevoz Frlanje na sut Prevoz na pesok Vrsenje isk...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

04 фев 19:31MIXER/MIKSER MAN 9m3

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

04 фев 19:00DELOVI ZA MERCEDES 814 817

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:59KAMIONI MERCEDES BENZ NA DELOVI

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:59ATEGO 815 ZA DELOVI 2003 god

motor menjac perfekt 6 brzina defercial federi kabina extra furgon 6....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:58MERCEDES 1213 NA DELOVI

gumi 10 22.5 colovni 070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:58DELOVI ZA KAMIONI MERCEDES

809 813 814 817 1117 1213 1217 1317 1619 1622 broj 07038654...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:58Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам