334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Pijano Petrof socuvano

Prodavam Pijano Petrof dobro socuvano so dve predali.. malku upotrebu...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:53Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


150 €
или предлог цена
Вчера 12:43Iznajmuvanje na zvucnici i konjopoi

Сакате да направите караоке журка, а немате опрема? Од сега ќе можете...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

Вчера 09:03Изнајмување коњопои (конопои)/Iznajmuvanje konjopoi (konopoi

Изнајмуваме коњопои за секој вид забави и настани. Цената е по 400 де...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

Вчера 09:03Изнајмување на звучници и коњопои / Iznajmuvanje na zvucnici

Сакате да направите караоке журка, а немате опрема? Од сега ќе можете...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

Вчера 09:03zvucnik Dual IDB1 ,karaoke,so dock za ipod,mic in,aux in,

zvucnik Dual IDB1 ,karaoke,so docking station za ipod,vlez za mikrofo...


120 €
или предлог цена
Вчера 00:49mikrofon Monacor ECM-100 Electret Microphone so kabel.

mikrofon Monacor ECM-100 Electret Microphone so originalen kabel.soc...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
09 авг 23:10USB to MIDI kbel

Prodavam USB to MIDI kabel......


800 МКД
или предлог цена
09 авг 21:30Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.500 €
или предлог цена
09 авг 17:30JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
09 авг 17:30Fender Frontman 10g (kako nov)

Se prodava fender frontman 10g kako nov so kutija i dokumenti.Malce k...


3.600 МКД
или предлог цена
09 авг 15:59Prodavam Sintisajzer Tehnics sx-KN501

Sitisajzer tehniks sx kn 501 ispraven sochuvan 170e.


170 €
или предлог цена
09 авг 14:53NOVA nekoristena kapsula,replika SHURE BETA58

Nova nekoristena kapsula,replika od shure beta58A....Kapsulata ima id...


20 €
или предлог цена
09 авг 14:38SHURE BETA58 A kapsula

Prodavam ganc nova kapsula shure beta 58 A(za daljinski mikrofon),odg...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

09 авг 14:38Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 14:37NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 14:37Numark Dj2GO kontroler

prodavam nov nekoristen Numark Dj2GO kontroler.


80 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

08 авг 16:33Mikrofoni akg beyer telefunken

Odlicni Poveke info po tel


25 €
или предлог цена
08 авг 15:45YAMAHA DIGITAL PIANO P-45 / KLAVINOVA

Prodavam odlicno socuvano digitalno piano YAMAHA P-45 🎹 so postolje....


30.000 МКД
или предлог цена
08 авг 15:18NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
08 авг 13:56Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


100 МКД
или предлог цена
08 авг 13:56Timpanki (Birch) Breza Тимпанки

timpankite se novi nekoristeni od (birch) breza furnir cenata e ...


200 €
или предлог цена
08 авг 13:33Prodavam saksofon Welklang i pifla Colletto original 5

Go prodavam najdobriot model Welklang saksofoni so razoren i prekrase...


1 €
или предлог цена
07 авг 12:37Prodavam Mikseta Reloop RM 4000Pro

Mikseta reloop rm 4000 pro 4 kanalna ispravna sochuvana 120e


128 €
или предлог цена
07 авг 11:30Ozvucenje Pioneer 2x12ki so pojacalo Pyle

Ozvucenje koristeno 6 meseci Basovite se kupeni novi Pioneer 2x12ki ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

05 авг 18:18Prodavam Skretnica Lexsikon LXP 15

Leksikon lxp 15 sochuvana ispravna 100e


100 €
или предлог цена
05 авг 16:32Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
05 авг 16:32Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
05 авг 16:32Акустична гитара

Продавам две акустични гитари со футрола. Цена 3500 денари парче. Те...


3.500 МКД
или предлог цена
05 авг 13:34M audio 192 | 6

se prodava zvucna poishe info na tel 078 726 951


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

04 авг 00:40dbx 286s

processor compressor za majk info na 078 726 951


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

04 авг 00:40Prodavam Gitarsko Pojacalo Behringer UltraBass BX 600

Gitarsko pojacalo behringer ultrabass bx 600 isp soch 12ka bas 100e.


100 €
или предлог цена
03 авг 16:38Sintisajzer make noise-o coast

Ko nov


430 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

02 авг 11:36Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
02 авг 08:32M-Audio Oxigen 61 usb klavijatura mk lv

Nova vo kutija Duplo poevtina od maloprodaznata cena vo prodavnica. ...


109 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
119 €
01 авг 09:35harman kardon

prodavam harman kardon bds 275 .cena bez dalecinsko 4500 den.cena so ...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

31 јул 10:50Хармоника DELICIA Junior

Се продава хармоника DELICIA Junior со 60 баса и 3 регистри, одлична ...


4.999 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
29 јул 18:45Boss ME-50

Boss ME-50 made in Japan odlicen procesor, 100% ispraven


По Договор
или предлог цена
29 јул 17:23Nova kompaktna mikseta so bloutooth+ mikrofon SHURE BETA58A

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јул 15:52Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
29 јул 12:41Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам