1359 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 16:44Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

10 јун 18:10Промовирано

NAJDOBRI VO OBLASTA NA CCTV!!! Над 70 модели на КАМЕРИ

Професионални изведби на професионална опрема за видео надзор. #2MPX...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 22:49GoPro Hero 5 - Black

Se prodava GoPro Hero 5 - Black Edition so polnac i dve baterii. Odli...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 22:44Gopro HERO 6 BLACK...CITAJ...

Ne raboti predniot displej,koj pokaziva vreme na snimanje i baterija ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 19:02IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 16:44IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 16:44PS4 koristeni - 6 meseci garancija

Koristeni PS4, celosno servisirani I promeneta termalna pasta. Garanc...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Денес 14:56PSX Game Shop - Servis

Vrsime popravki na site modeli na konzoli od Sony, Nintendo i XBox. ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Денес 14:56Se prodavaat dodatoci za GO PRO HERO 8

Koristeni edno leto, se prodavaat poradi kupuvanje na nova kamera. Se...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

Денес 13:41CALL OF DUTY Black ops 3

CALL OF DUTY Black ops 3 - bez grebnatina Tel.079/250-130


24 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

PC Игри и Видео игри / XBOX игри

Денес 13:22FIFA 17

FIFA 17 Socuvan bez grebnatina Tel.079/250-130


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

PC Игри и Видео игри / XBOX игри

Денес 13:21Se prodava Canon EOS 60 D

Se prodava Canon EOS 60 D Canon 18-55 Canon 28-80 Sigma 18-300 S...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 13:00PROFESIONALEN SERVIS ZA SONY PLAYSTATION

🎮 Popravka, odrzuvanje i chipuvanje na PlayStation, Xbox, Nintendo i...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Денес 12:41OZVUCUVANJE ozvucenie za vo kola

🟢 VUFER GROUNDZERO 12'' 130 EVRA 🟢 POJACALO BRUTUS 1X1500 130 EVRA...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:50AUDIOFILSKO IZLEZNO POJACALO TECHNICS SE-A800S

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 11:41FOCAL UTOPIA, RCF, BOSE

FOCAL UTOPIA ИМЕТО НА ЗВУЧНИКОТ СЕ КАЖУВА ЦЕНА = 250eu. RCF ИТАЛИЈАН...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:40AKAI AA1010 ПРЕКРАСЕН ВИНТАЖ РИСИВЕР

ЈАПОНСКИ ВИНТАЖ РИСИВЕР СО ФАБРИЧКИ ТРАНЗИСТОРИ. ЗВУК НА КОЈ МОЖАТ ДА...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 11:40KEF T27, HECO, KIRKSAETAR-PEERLESS, MAGNAT, MONITOR AUDIO

ЛЕГЕНДАРЕН КЕФОВ ТВИТЕР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СЕ ВГРАДУВАЛ ВО ROGERS 3...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:40Prodavam fotokopir RICOH Alficio MP 2000

Se prodava fotokopir masina RICOH Alficio MP 2000 vo ispravna sostojb...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

Денес 08:33POPRAVKA NA LCD-LED-PLAZMA TV DOAGAME NA POVIK

POPRAVKA NA LCD-LED-PLAZMA TV DOAGAME NA POVIK.VRSIME SERVISIRANJE NA...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 06:40TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

TV LED LCD PLAZMA AUDIOSERVIS DOAGAME NA POVIK ,SERVISIRAME LED LCD P...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 06:40Svetlo za kamera unomat lx801

upotreben no vo kutija uste stoi prakjam po kargo


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 00:26  НОВ ОГЛАС

snimanje od vhs na dvd

snimanje od vhs na dvd 90denari eden saat


90 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Видео плеери

Вчера 22:45Najdobrata IPTV na Balkanot i vo Evropa

Уживајте во најдобрата телевизија со супер збогатена понуда на ТВ-кан...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 18:29DYNACO A25 Zvucnici

DYNACO A25 Zvucnici Originalna sostojba 1969 bez intervencii Specif...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:18Oehlbach kabli

Oelhbach TM NF2 50cm interkonekciski kabli cena 2500den. Oehlbach ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 18:18Oehlbach kabli interkonekciski i zvucnicki za prodazba

Oelhbach TM NF2 50cm interkonekciski kabli cena 2500den. Oehlbach...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 18:17Radiogramofon Iskra Triglav 3D

Prodavam vintage radio i gramofon Iskra Triglav 3D Kompletno isprav...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 16:49harman kardon avr 155/230

se prodava harman/kardon avr 155/230 kompletno ispraven. kvaliteten z...


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 16:23IPTV Balkan Store - najdobra i stabilna IPTV na Balkanot

Најдобар избор на Ex-Yu, MK и светски ТВ-канали. Најдобро средена ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 15:45Се продава Panasonic телевизор

Panasonic tv 56cm во исправна состојба. 1500 денари. Тел: 075 540 660


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:10SATELITSKA TV I IPTV NAJDOBAR KVALITET!

Побарајте бесплатен тест 24h! *** 📡Сателитска Cs и IPTV - Интернет ...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 15:06IPTV - Premium TV Service

Нема што да гледате на телевизија ?? Гледајте ги најдобрите светски т...


70 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
85 €
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 14:28YOKO - звучни кутии

YOKO звучни кутии


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:254k UHD SAMSUNG

Kupen 25 iljadi od Neptun pred 3 meseci. 43"(108cm) 4К UHD Smart T...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 04:01Купувам CRT Видео Монитори

Купувам CRT Professional Video Monitor или Broadcast Video Monitor по...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 03:43Купувам Nintendo игри за NES, SNES, N64, Game Boy, GBA

Купувам оригинални игрици/кертриџи за Nintendo NES, SNES, Nintendo 64...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

PC Игри и Видео игри / Останато

Вчера 03:43Купувам игри за Nintendo GameCube

Купувам игри за Nintendo GameCube. Пишете порака која игра ја имате ќ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Вчера 03:43Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

Прославуваме 4 години заедно!!! 3 месеци- 1500 денари 6 месеци- 2...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

24 јун 19:07Vrsam popravki na Joystici (kontroleri) za PS5

Popravka i servisiranje na site originalni kontroleri za PS5 so napom...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

24 јун 19:05Vrsam popravki na Joystici (kontroleri) za PS4

Popravka i servisiranje na site vidovi originalni Joystici (kontroler...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

24 јун 19:05Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам