248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
Денес 11:33  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat 2 masini za betonski blok

1.Blok 20/20/40 450e 12/20/40 2.Blok 20/25/40 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:43Mikser za testo

Mikser za testo malku koristen 20 litri MATEKA 430 Inf.072 248 265


500 €
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

Вчера 12:46Ветрина за топла храна

Се продава ветрина за одржување на топла храна


1.000 €
или предлог цена
08 авг 13:00Zica za co2 aparat koj raboti bez gas

Zica za co2 aparatite sto rabotat bez gas Koturcinjata se od pola kil...


500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:38Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
07 авг 11:04Агрегат за наводнување/agregat za navodnuvanje

Се продава агрегат за наводнување, дизел, во исправна состојба. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 08:12Mashini za Toalet Brisac i Salfeti

komplet linia za proizvotstvo Toalet hartia Salfeti edna mashin...


1 €
или предлог цена
05 авг 14:36Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
04 авг 13:24Masini za betonski blokovi, plasticni kalapi za podni i fasa

avtomatski i poluavtomatski masini za betonski blokovi standard i moz...


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Mesalica (mikser) za beton

Mesalica (mikser) za beton 075336274 / 070247068


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Hidraulicna masina za podni plocki i teraco plocki

hidraulicna masina za plocki i teraco plocki, ima poveke modeli na pl...


По Договор
или предлог цена
03 авг 12:17Oprema za vinarija

Se prodava oprema za vinarija istata moze i kompenzacija za vino,rak...


1 €
или предлог цена
02 авг 17:17Se prodava cirkular na ingco

Se prodava cirkular na ingco mnogu malce koristen na baterri cirkular...


2.500 €
или предлог цена
01 авг 13:18Makita

Se prodava orginal strafalica makita 4.8 v donesena od germanija so ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 авг 13:18Se prodava lisicarka na ingco

Prodavam mnogu malce koristena lisicarka na baaterii na ingco raboti ...


3.500 МКД
или предлог цена
01 авг 13:18Dewalt 18w

Se prodavat sajkarki na dewalt 18v xr doneseni se od germanija vo dob...


300 €
или предлог цена
01 авг 13:17Elektro motor 3.5kw1400vrtezi

0


По Договор
или предлог цена
01 авг 10:34Лозје под Наем Lozje pod Naem

Се издава лозје под наем. Површина: 10 декари Локација: на 300-40...


1 МКД
или предлог цена
31 јул 17:39Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
31 јул 16:14APARAT ZA VARENJE VARSTROJ

APARAT ZA VARENJE VO ODLICNA SOSTOJBA 075-233-455 Barajte na ovoj br...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 16:50Krimleri -prasaci

Se prodavat krimleri so federi moze zamena za rakija


320 €
или предлог цена
30 јул 08:05Slajferka agolna za stolarija i dr.

Ispravna


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
28 јул 09:11Фискална каса Северец

Се продава фискална каса Северец , во исправна состојба .


3.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

27 јул 11:05Фискална каса Вардарец

Се продава фискална каса Вардарец , во исправна состојба .


4.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дукани и опрема

27 јул 11:05Се продаваат палети

Се продаваат палети 120x80 , во добра состојба , како нови .


180 МКД
или предлог цена
27 јул 11:05Polovni alati

Ima cena pod sekoja slika Plua sliki za tenickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
25 јул 23:14Polovni alati

Ima cena pod sekoja slika


1 МКД
или предлог цена
25 јул 23:13Polovni pumpi za voda

Ima cena na slikata i dopolnitelno za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
25 јул 23:13Polovni alati

Cena ima na sekoja slika


1 МКД
или предлог цена
25 јул 23:13VEEF PRESA

presa za vitkanje na furnir i medijapan


1 €
или предлог цена
22 јул 12:12Kirby vacuum avalir 2

Продавам кирби правосмукалка со основните додатоци и +додатоците за х...


1.700 €
или предлог цена
12 јул 22:42Worx

Se prodava strafalica malku koristena komplet so polnac


500 МКД
или предлог цена
08 јул 19:20Се продава КЛУПНА / KLUPNA за режење на цевки

Се продава КЛУПНА / KLUPNA за режење на цевки! Како нова. Југос...


120 €
или предлог цена
06 јул 12:53Hidraulicna masina za podni plocki i teraco plocki

hidraulicna masina za plocki i teraco plocki, ima poveke modeli na pl...


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Kalapi za vestacki kamen

Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Plasticni kalapi za podni, fasadni plocki i drugi kalapi

lasticni kalapi za izrabotka na podni,fasadni plocki i kalapi za izra...


По Договор
или предлог цена
21 јун 13:46Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам