Струга
                   
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

13 сеп 07:54Промовирано

Asus rog g771j

Prodavam laptop Asus rog g711j laptopot e vo besprekorna rabotna sost...


21.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
27.000 МКД
Вчера 19:12PRODAVAM POLOVEN TABLET ,,LENOVO,, OD 8 INCHI

Prodavam poloven tablet ,,LENOVO,, od 8 inchi, model TB3-850F, andro...


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Таблети

Вчера 13:15Lenovo socuvan kako nov...

Lenovo i3 ram, 4 gb, SSD 120 gb memorija Baterija drzi super bez greb...


8.500 €
или предлог цена
22 сеп 13:31Helium Antena Anteni HNT Lora 868mhz Антена Антени

Prodavam mnogu kvalitetni anteni za Helium mineri Lora 868Mhz za EU ...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 14:47RIG Sapphire PULSE Rx570 8GB 175mh/s

Prodavam Rig malku koristen so 6 RX570 Pulse 8GB koj kopat so 175mh/...


1.300 €
или предлог цена
21 сеп 14:47HP Intel Core 2 duo E8400 @3.00Ghz so windows licenca

Se prodava HP desktop kompjuter. Specifikacija: Intel Core 2 duo E8...


4.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:44Desktop kompjuter

BROJ ZA KONTAKT: 075 269 979 Fako Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
18 сеп 22:32Shelly 1 / Shelly 2.5 / Shelly 1PM / Shelly RGBW2 /

Голема гама и испорака од лагер на Shelly Smart Wi-Fi Operated релеа....


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

18 сеп 13:36Aqara / Smart Home / Apple Home / Google Home / Amazon Alexa

Голем лагер на Smart Home производи од брендот Aqara. За повеќе ин...


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

18 сеп 13:36Eth mining rig 6 x RX 470 8gb

Povekje na 078421271


3.150 €
или предлог цена
18 сеп 12:11Преинсталација и сервис на компјутери Preinstalacija, servis

Преинсталација на компјутерот со каков сакате оперативен систем XP, V...


500 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:05Lenovo i3, SSD 256, ram 4 kako nov...

Lenovo so odlicna baterija Hard disk SSD 128, 4 gb ram so moznost za ...


8.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 14:56ASUS K 53 U vo dobra sostojba

Komjuterot e so licenciran wi dows 7 Vo dobra funkcionalna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 21:20Сервисен центар за лаптоп компјутери Laptop Servis Center

Професионален сервис на лаптопи: Dell, hp, acer, asus, sony, lenovo, ...


500 МКД
или предлог цена
14 сеп 07:07Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

13 сеп 07:54LOGITECH DRIVING FORCE GT KAKO NOV

Volanot si raboti perfektno ima force feedback i si doajga so kutija...


12 сеп 12:23HP printer

Printer vo solidna sostojba print scan copy


1.300 МКД
или предлог цена
07 сеп 14:10Desktop IntelCore i7 CPU 940 3.06 GHz 6Gb RAM

Super kompjuter pogoden za sekakov vid na rabota ili igri, podrzuva d...


199 €
или предлог цена
05 сеп 16:16Play station 4 slim 1TB

Se prodava play station 4 slim 1TB, so 2 dzoistika i 8 igri, Ps e kak...


05 сеп 12:55Benq GW2270 22" FULL HD HDMI

Prodavam malku koristen 22 incen monitor od Benq. Monitorot ima FU...


2.800 МКД
или предлог цена
30 авг 09:26Tastaturi za Laptop (Toshiba i HP)

1.Тастатура за HP (Compaq) Laptop - AE0P6I00010 – 800 денари


28 авг 21:13RAM Memorija za Lap Top

1. 1GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin PC3-10600S 1333MHz (за лап топ) – 3...


300 МКД
или предлог цена
28 авг 21:13Хард Диск за Лап топ (Hard Disk HDD Laptop)

Продавам целосно исправен (без ниту еден bad sector) Хард Диск за лап...


900 МКД
или предлог цена
28 авг 21:13DVD RW Rezaci za Lap Top

1. DVD Writer Model SN-208 – Изваден од Toshiba Lap Top – 600 денари,...


600 МКД
или предлог цена
28 авг 21:13RIG 6XRX580 8 GB

rig za mining eth 185Mhs stabilen 800W struja na cas moze i plakjanje...


999 €
или предлог цена
28 авг 14:39Se prodava asus i lenovo

Lenovo Intel pentium 4gb ram 500gb hdd Licenciran windows vgraden v...


100 €
или предлог цена
28 авг 11:04Купувам HP Microserver

Купувам HP Microserver Gen8 или сличен на него. Приоритет: да биде за...


По Договор
или предлог цена
22 авг 18:45Lenovo thinkpad t400 core 2 duo 2.4 ghz

Se prodava vo odlicna sostojba bateriata ne drzi


5.000 МКД
или предлог цена
22 авг 17:31ASUS Кулер блок

Многу ефикасен и тивок кулер


04 авг 01:56ASUS P-55GA 550W

Напојување за десктоп компјутери со повисок степен на стабилност и мо...


1.500 МКД
или предлог цена
04 авг 01:56Интел ХЕON QUAD-CORE 3.0 Е5450 12МБ LGA 775

Eкстра стабилен и брз процесор за LGA 775 платформа


04 авг 01:55Apple iPad PRO SWITZERLAND

-Apple iPad PRO (11-inch 3rd generation) 8GB 128GB -Donesen od CH 🇨...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

23 јул 20:00CD FIFA 21 PS5

Se prodava CD FIFA 21 za PS5 vo odlicna sostojba.Cena 2000 den.Na lag...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јул 19:34Windows Tv Box

Windows Tv Box. Javete se na broj 070249903


200 €
или предлог цена
Струга

Таблети

14 јул 12:03Gaming kompjuter

Procesor Amd fx8350 8ghz Graficka Gigabyte GTX 1050 Ram 16gb Tel: ...


250 €
или предлог цена
10 јул 06:01Продавам таблет Asus Google Nexus 7

Таблетот е во одлична состојба нема никаква гребнатинка или некоја ма...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Таблети

30 јун 11:04LAPTOP RAM 2 GB PC2-6400 ADATA

Се продава RAM меморија за лаптоп : RAM 2 GB PC2-6400 ADATA VIBER...


500 МКД
или предлог цена
23 јун 07:50Radeon R9 280X gaming graficka karticka

Se prodava graficka karticka za igri kako fortnite, call of duty csgo...


22 јун 22:30Laptop acer

kupen e od setec. vo fabricka sostojba


200 €
или предлог цена
16 јун 14:21Barkod citaci metrologic

Prodavam brakod citaci Meteologic MS 9520 usb, crni, komplet so drzac...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

03 јун 01:13Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам