776 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Промовирано

Се издава дуќан во строг центар на Штип

Се издава деловен простор на ексклузивна локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Se prodava sendvicara

Povekje informacii na telefon


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 мај 16:33Промовирано

Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje 630e m2, dukanot e iznajme...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 21:27Se izdava dukan trgovski centar 80m2

Se izdava dukan 80m2. Tel.Gane. 078 473986


400 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 21:27Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Kosovska. Kuklata e vo odlicna sostojba so mo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.000 €
Денес 20:45Нива за викендица

Нива за викендица со вода за пиење од водовод Помеѓу аргулица и црев...


1 €
или предлог цена
Денес 19:54Нова куќа

Куќа во населба населје Нова


32.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 €
Денес 19:54Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 17:38Se iznajmuva ili prodava dukjan

Se iznajmuva ili prodava dukjan vo centarot na Stip na ednosmernata, ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 17:06SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Vkupna povrsina na kukata= 466m2. Na 3 sprata po 160m2 Tarasi 2×...


1 €
или предлог цена
Денес 15:52Издавам стан

Издавам нов, невселен стан со локација кај Кипер маркет и Симпо (круж...


220 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 15:04  НОВ ОГЛАС

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 14:56Dukjan - ednosmerna Shtip

Se prodava deloven prostor na pocetokot na ednosmernata - ulica Vanch...


220.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 14:47Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava ili Iznajmuva Deloven Prostor, Dukan vo centarot na grado...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.550 €
Штип

Дуќани

Денес 13:00Се издава дуќан во строг центар на Штип

Се издава деловен простор на ексклузивна локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 13:00SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
Денес 11:56Eftino niva 2e*6000m2

Niva vo naselba babi pozadi benzinskata pumpa kaj gradskite bunari po...


2 €
или предлог цена
Денес 10:42gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


16 €
или предлог цена
Денес 09:02Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 07:33Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 220 m2. ne vselena s...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Вчера 20:06SE PRODAVA KUKJA SO DVOR NAD 4000 M2, NA PREKRASNA LOKACIJA

Се продава куќа на убава и мирна локација во село Кучичино заедно со ...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 19:27Се продaвa куќa во нaселбa Дујле

074603442 - Viber 078730074 - Viber


45.000 €
или предлог цена
Вчера 18:46Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
Вчера 17:59Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
Вчера 17:59Се издава стан во населба 8 Ноември

Се издава стан во населба 8ми Ноември, Штип. Станот е 60м2 на 8 спрат...


300 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 17:43Kupuvam Garaza vo 8mi noemvri

Kupavam garaza vo 8mi noemvri - do toso arsov ……SAMO REALNI PONUDI...


4 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 14:21Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
Вчера 13:26SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:49SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 11:48Ohridska 3

Se izdava sprat od Kuka Vo centarot na gradot Renovirano Edna sob...


100 €
или предлог цена
Вчера 08:54Se prodava dukan trgovski centar 103m2

Se prodava…..dukanot e iznajmen,kirija 16000den kompletno renoviran


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 07:33SE IZNAJMUVA STAN

Se iznajmuva stan vo Shtip na odlichna lokacija od 78 m2. Stanot e...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 јун 22:30Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
02 јун 22:17Se izdava stan nasproti ucilishteto Goce Delcev

Se izdava namesten stan nasproti ucilishteto Goce Delcev pogoden za f...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

02 јун 20:09Se prodava stan vo naselba Senjak

Se prodava stan vo naselba Senjak kompletna kvadratura 82 m2. 62 m2 ...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 јун 14:35AKCIJA PVC VLEZNI VRATI!!!!

PVC VLEZNI VRATI PO VASI DIMENZII WC VRATI WC PROZORI BALKONSKI VRA...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

02 јун 12:09Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН -МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР Локација :20 -ти километар с...


1 €
или предлог цена
02 јун 11:46Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivite se naogat preku rekata ednata e 21 dekara,drugata 4 dekari za...


1 €
или предлог цена
02 јун 11:01Se prodava

Stan od 64m2+7m2podrum+33m2 potkrovje ( ne legalizirano ) Stanot se ...


62.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 јун 09:10Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
01 јун 20:34Стан во средина на Штип

Продавам стан Делумно реновиран во средина на Штип веднаш до Ел Дистр...


24.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 16:03Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалниц...


12.001 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 јун 14:31Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам