Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AKG D190E

Ekstra povolno, nov AKG D190E komplet so kutija i kabel 5m. Dostav...


149 €
или предлог цена
01 окт 14:48Mackie DLM12

Se prodava profesionalen aktiven monitor mackie dlm12. 2000w Kontakt...


650 €
или предлог цена
29 сеп 01:54Mikseta WHARFEDALE

Miksetata e kako nova


7.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:20Behringer XM 1800s

Nov ne koristen


1.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:20Sennheiser E835s

Odlicen


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:19AKG SR450

So mal defekt


130 €
или предлог цена
27 сеп 13:19AKG SR450 so pilotka

So mal defekt


150 €
или предлог цена
27 сеп 13:19SHURE BETA58A SLX

Vo odlicna sostojba bez nikakov problem


250 €
или предлог цена
27 сеп 13:19KUFER Road Ready keyboard 61-key

Kuferot e zacuvan skoro kako nov. Patuvano e samo nekolku pati


200 €
или предлог цена
23 сеп 15:22KUFER Gator TSA 61 Keyboard Case

Koristen mnogu dobro socuvan. Keyboard Case Extremely robust po...


200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
210 €
23 сеп 15:22Se prodava daljinsko , transmiter + resiver NUMARK

Se prodava daljinsko , transmiter + resiver ,,NUMARK,,


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:54Se prodava

Se prodava ispraven AKG SR60 resiver zaedno so transmiter PT 100 ( po...


80 €
или предлог цена
21 сеп 19:54Се продава миксета ,,Studiomaster,,

Se prodava mikseta ili menuvam za silent guitar , ( suva) , 16/4/2 ,,...


170 €
или предлог цена
21 сеп 19:54Prodavam mikrofon AKG C1000s!

Mikrofonot e vo odlicna sostojba,so kufer! Moze zamena!


100 €
или предлог цена
17 сеп 22:54Zvucnici FBT Jolly 15ra,aktivni,prodavam!

Proba na lice mesto! Moze zamena za kontrabas!


350 €
или предлог цена
17 сеп 22:54Audio pojacala

Pioneer ispravno 4200den. Yamaha ispravno 4000den.


4.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 05:43Letva/Mikrofoni za Harmonika 3 glavi shure beta58

Mikrofoni shure beta58 Letva so 3 shure beta58 mikrofoni + Volume...


10.000 МКД
или предлог цена
26 авг 15:59Dynacord dsp 260 skretnica

Dynacord dsp 260 skretnica kako nova rackot se prodava baska Zvon...


750 €
или предлог цена
26 авг 15:55Zici za Klasicna gitara!

Profi nylon zici za klasicna gitara! I eden par za mandolina! Moze za...


600 МКД
или предлог цена
15 авг 16:53Se prodava 16 kanalna digitalna mikseta YAMAHA 01

Se prodava digitalen mikser YAMAHA 01 koristen vo studio.... Mozhe i ...


400 €
или предлог цена
04 авг 18:12Mikseta Mackie DL806,digitalna,so Ipad,prodavam!

Miksetata e nova,uklucena e nekolku pati doma samo! Moze da se snima ...


600 €
или предлог цена
03 авг 12:42Letva-mikrofon Hohner, izvadena od Atlantic IV Delux

Prodavam Letva mikrofon Hohner, izvadena od harmonika Hohner Atlantic...


50 €
или предлог цена
26 јул 20:01ZVUCNICI,AKTIVNI,RCF ART-312a MK4!

Nekoj da ponudi aktivni zvucnici RCF ART-312a MK4


9.000 €
или предлог цена
10 јул 01:15Se prodava Resiver so dva transmitera komplet so pilotki

Se prodava resiver so dva transmitera i dve pilotki so dva nezavisni ...


6.000 МКД
или предлог цена
30 јун 12:19Studiski mikrofon sE Electronics sE2200/sE2200a

Mikrofonot e nov Mikrofonot e namenet za snimanje vo studio i vo d...


12.500 МКД
или предлог цена
28 јун 23:54Studiski mikrofon komplet so elementi

Studiski mikrofon so drzac, kvaliteten kabel, se strafi na masa so me...


2.200 МКД
или предлог цена
11 јун 11:07Појачало со тјунер

Во одлична состојба


30 мај 14:57YAMAHA ZVUCNICI 500W

YAMAHA ZVUCNICI S115V so STALKI 500W made in USA. TEL: 0707878...


1.000 €
или предлог цена
26 мај 22:59BOSS digital recorder MICRO BR...prodavam!

https://www.boss.info/global/products/micro_br/


100 €
или предлог цена
12 апр 19:10MARSHALL BASS POJACALO

Prosavam MARSHALL bas pojacalo 200 vati...20.000 den...Todor 07069427...


20.000 МКД
или предлог цена
24 фев 22:31Allen & Heath QU 16 futrola, torbica

Koristena, mnogu kvalitetno izrabotena so isti dimenzii kako original...


6.000 МКД
или предлог цена
31 дек 14:07Decksaver DSP-PC-QU16

Kapak za Allen & Heath QU 16


2.500 МКД
или предлог цена
31 дек 14:06Karaoke zvuncik so 2 bezzicni mikrofoni

Karaoke so razlicni modovi I priklucoci, 2 bezzicni mikrofoni vo pake...


9.900 МКД
или предлог цена
16 дек 18:04Karaoke zvucnik so bezicen mikrofon

Zvucnikot moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci www.nikomtrade.c...


5.500 МКД
или предлог цена
16 дек 18:04Karaoke zvucnik so mikrofon Manta 5027 Nerio

Moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci www.nikomtrade.com FB: Ni...


11.990 МКД
или предлог цена
22 јун 18:39Se prodava stalka za zvucnik i mikrofon

Se prodava stalka za zvucnik i stalka za mikrofon kako novi


2.000 МКД
или предлог цена
27 мај 15:10Zvucnici

Jbl - JRX 100, 4 sateliti i 4 basa PROEL- 2 basa, vkupno se zaedno 2...


1 €
или предлог цена
14 апр 14:38Pojacalo Jim Harley 15 w

Pojacalo Original Jim Harley 15w dones3no od germanija Kako novo vo ...


3.500 МКД
или предлог цена
09 мар 16:42Pojacalo GA - 15 wati kako novo

Se prodava pojacalo ga - 15 kako novo Odlicno socyvano bez grebnatin...


3.500 МКД
или предлог цена
29 окт 18:23Gallien krueger bass pojachalo

Gallien krueger mb150 made in usa nikogash ne otvarano so navlaka na ...


25.000 МКД
или предлог цена
02 окт 23:31Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам