Битола
                           
3008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

Целосно реновиран и комплетно наместен

Издавам - Целосно реновиран и комплетно наместен стан со нова бела т...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Битола

Станови

Денес 09:31Промовирано

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мај 12:20Промовирано

Apartman za stranci

Se izdava kompletno namesten Stan za stranci,opremen so klima,masina ...


999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:56ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СПРАТ ОД КУЌА

Ne e pogoden za familija.Vo blizina na starata Veterinarna Stanica-At...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:41Se prodava kukja na dva sprata

Se prodava kukja na dva sprata vo centralno gradsko podracje. Renovir...


76.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:41Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor. Edna kuka vo koja se zivee 2 kata 100...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:36SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Денес 10:35HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:31Se iznajmuva

Opremena Posebno : Kupatilo Peracka Strujomer Internet


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 10:29Се издава дуќан 48 м2 поволно

Се издава деловен простор во деловниот комплекс веднаш наспроти ОУ "С...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:23Се издаваат дуќани 31 и 42м2 - многу поволно

Се издаваат два дуќани, еден до друг, со можност за спојување, со пов...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:23Се издава деловен простор 100м2 - поволно

Се издава деловен простор од 100м2 веднаш наспроти ОУ " Св. Климент О...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:23Се издаваат деловни простории 31 и 42м2 - многу поволно

Се издаваат два деловни простори, еден до друг, со површина од 31 и 4...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:23SE PRODAVA KUKJA

Se prodava kukja renovirana namestena Extra sostojba BROJ ZA KON...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:09Izdavam kompletno opremen 2soben stan

Kompletno ureden dvosoben stan vo blizina na bolnicata


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:55se izdava magacini

dva magacini mozi da se delat 1magacin 750m2 2magacin 550m2


По Договор
или предлог цена
Денес 09:54Целосно реновиран и комплетно наместен

Издавам - Целосно реновиран и комплетно наместен стан со нова бела т...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Битола

Станови

Денес 09:31STAN NA PARTIZANSKA BITOLA

54 kvadrati, 2 balkuni,sever jug,vizba 7 kvadrati partizanska bitola ...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:19Продавам куќа

Се продава куќа во многу мирна и пријатна населба во Нова Битола на у...


300.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:19SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA SO DVOR VO CENTAR

Kukata poseduva sigurnosna elektronska brava dvor od 80m2 so pros...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:14Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


65 МКД
или предлог цена
Денес 08:50SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


19.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:40Stan za stranci 75 m2 стан namesten

ОРИОН стамбен комплекс (нова зграда JUMBO маркет) апартман бр.3 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:29DELOVEN PROSTOR

230 m2 vo zitobitola so kancelarii kupatila 80 m2 nastresnica 6 m vi...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:27продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1 ) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклу...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:24Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:19Kukja mnogu dobro zadrzana

Kukjata e mnogu dobro zadrzana i poveke pati renovirana, dvata sprato...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:06Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan 80 m2 vo centarot


68.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 06:41Kukja vo strog centar

Se prodava individualna stambena zgrada so kvadratura 3×65 m2 +moznos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:35B A R A K A

BARAKA dim.2 na 3 metri,pogodna za polska kucicka ili st...


500 €
или предлог цена
Денес 06:13PLAC za FOTOVOLTAICI

Izdavam - prodavam plac za FOTOVOlTAICI,povrsina 2.500 m....


1.111 МКД
или предлог цена
Денес 06:13Se izdava

Deloven objekt vo klanica zgrada 11 Pogoden za sekakva namena, so sa...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 06:00Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 04:34se prodava ili menuva parcela

se bara Investor za gradba parcela od 2000 m/2 so cist imoten list ...


1 €
или предлог цена
Денес 00:27Zemjodelsko zemjiste

Se prodava zemjodelsko zemjiste pod vinarijata ciflik 2 imotni lista ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:29ДУЌАН

Се издава дуќан за повеке намени цена поволна информаци на тел 07030...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:24  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka vo selo Magarevo

Se prodava kuka vo selo Magarevo kuka 125 i dvorno mesto 137


39.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:16Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:10Се издава гаража во близина на Офицерски

Гаражата се наоѓа на улица Раде Илиев


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 22:07Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:07Se izdava stan vo nastrogiot centar na gradot SLOBODEN

e izdava stan vo nastrogiot centar na gradot SLOBODEN od 19.08.2023 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:54Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726, КО Битола 1-2,во близина ...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 21:49Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам